[WPROWADZONE] Opcja uniemożliwiająca zaproszenie do plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21884
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł Ci się podoba?

  • Tak, to świetny pomysł!

    Głosy: 163 68,8%
  • Tak, ale trzeba poprawić

    Głosy: 39 16,5%
  • Nie, to kiepski pomysł

    Głosy: 23 9,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 12 5,1%

  • W sumie głosujących
    237
Status
Zamknięty.

DeletedUser22327

Guest
ja tam lubie jak mnie zaprzaszaja, bo wtedy sobie ich lokalizuje i przejmuje :p . ale co prawda niekiedy mogloby to bardzo pomoc. jestem za.
 

DeletedUser63201

Guest
Moim zdaniem to dobry pomysł, poniewaz czasami jest to nie do zniesienia takie zapraszanie.

Odpisuje sie takiemu graczowi ze nie dolaczysz a on nie rozumie i dalej zaprasza, nie rozumiem takich ludzi, ale coz zyja i tez tacy :D
 

DeletedUser22327

Guest
wyslij mu kilka atakow to napewno zrozumie. grozba tego ze twoje aktualne plemie go zjedzie nie dziala za bardzo bo wtedy sie naprasza o sojusz, ale jak zablokujesz to juz napewno cie nie zaprosi ;] moim zdaniej jednak to milo jak widzisz ze ludzie w kolo cie cenia i chca cie miec u siebie ;] takie dowartosciowanie ;)
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł, który ułatwi życie - nie chce mi się co chwila patrzyć w raporty, że mnie jakieś słabe plemię zaprasza, do którego w dodatku mam daleko ;)
 

DeletedUser

Guest
TAK

Zdecydowanie jestem na TAK,gdy wkurza mnie to ze mam bardzo dobre plemie (np.2.000.000pkt),a jakis n00b zaprasza mnie do takiego co ma 10.000 pkt:mad::eek:
 

DeletedUser14772

Guest
jestem na tak bo to co napisałeś czyli jakiś gracz wysyła ci ciągle zaproszenia do słabszych plemion, to jest jest wkurzające
 

DeletedUser

Guest
mozna cos takiego ignorowac, bylbym za gdyby nie tylko do kp
 

DeletedUser43193

Guest
mi się to podoba. bo jak ciągle zapraszają to mi sie nie chce przeglądac tych wszystkich raportów i wszystko kasowac :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Ponieważ wiele osób wciąż tutaj głosuje, to może pora powiedzieć to głośno i wyraźnie - TEN POMYSŁ ZOSTAŁ JUŻ WPROWADZONY W ŻYCIE!!!

Każdy może zablokować wysyłanie mu zaproszeń do wstąpienia do plemienia (nie wymaga to KP!) wchodząc w:
Raporty -> Filtr -> zaznaczając ptaszka na samym dole przy "Zaproszenia od plemion" -> akceptując przyciskiem "Ustaw filtr"

Zatem temat uważam za zakończony :)

Pozdrawiam
kmic
 
Status
Zamknięty.
Do góry