Wojna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6520
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6520

Guest
proponuje zmienic sposob wizualizacji wojen...
raporty zajmuja mase miejsca i strasznie duzo czasu zabiera ich ładowanie na strone...:/

proponuje aby w ten spoosb przedstawiac przebieg wojny:)

statystyka3gh0.png



prawda ze lepiej???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna

dodaj sondę, bo temat niezgodny z regulaminem :p

PS. Jestem na nie. Raporty są potrzebne, bo mozna się pochwalić pięknymi akcjami, przejeciami, zabunkrowanymi wioskami itp,a bez nich nie wiesz, czy przejęta wioska miała do obrony 100 pik, czy 10 000pik...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12829

Guest
Odp: Wojna

1 Moze i ladniej ale po co to raporty sa ciekawe same w sobie a takie czytanie traci na wartosci
2 Brak sady
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna

Raporty są ciekawsze,to można by zarzucić na koniec jako podsumowanie.
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Wojna

czasem jest do wklejenia 20 raportów z przejac plus jakies ciekawe bitwy...
ja chciałbym tylko uzyskac zgode na to aby tak TEŻ mozna było dokumentowac wojne...
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Wojna



Trochę się natrudziłeś aby to zrobić, ale wybacz, ja jestem na nie, bo raporty są bardziej szczegółowe, można się nimi pochwalić... i w ogóle co to za nazwa 'stary właściciel'? Wiesz, wydaje mi się to trochę dziwne, ktoś może się poczuć urażony że jego nick będzie w tej tabeli. Jestem na nie.

EDIT: Niestety nie mogę być na nie, ponieważ nie ma sondy...
 

DeletedUser15552

Guest
Odp: Wojna

gdyby na przykład między nowym właścicielem a czasem byłby link do raportu to bym był na tak, ale jestem na nie!N I E!!
 

DeletedUser15818

Guest
Odp: Wojna

mi sie podoba nie zajmuje tak uzo miejsca i jest czytelne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna

może dałbyś sondę bo chcę zagłosować na nie, bo raporty są lepsze
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Wojna

Trochę się natrudziłeś aby to zrobić, ale wybacz, ja jestem na nie, bo raporty są bardziej szczegółowe, można się nimi pochwalić... i w ogóle co to za nazwa 'stary właściciel'? Wiesz, wydaje mi się to trochę dziwne, ktoś może się poczuć urażony że jego nick będzie w tej tabeli. Jestem na nie.

EDIT: Niestety nie mogę być na nie, ponieważ nie ma sondy...

Nie natrudziłem sie ziomus...po to chce takie cos jako dokumentacja wojny bo nie chce mi sie juz wklejac tych raportów
polecam uzywanie strony www.tw-tools dla miłosników statystyk...


co do sondy, jak nie klikniesz raz wiecej to Ci sie nic nie stanie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna

Raporty są przejrzystsze

Ale może być przecież tak i tak...
 

DeletedUser10779

Guest
Odp: Wojna

Nie kumam tekstow typu "Jestem na nie", "To i tak nie wejdzie w zycie". Co ma wchodzic w zycie?? Przeciez kazde plemiona moga sobie prowadzic wojny na takich zasadach jakich chca. Chca wklejac raporty to wklejaja, nie to nie, ich sprawa.
I po co sie wypowiadaja noobki, ktore nie maja pojecia o temacie, rozwalily mnie teksty
Troche sie natrudziles aby to zrobic
i
ktoś może się poczuć urażony że jego nick będzie w tej tabeli
:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry