Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
Na mapie niczego nie zmienia.
Jedyna różnica jest taka, że od dziś oficjalnie możemy nazywać sprawy po imieniu:

Pieski Pacika = intelektualny beton, środowisko donosicieli i margines społeczny

Oczywiście, że możemy:
Kumple - bociarze w składzie, przyjaciele oszustów i drani z Marionetek i Xmas
 

Deleted User - 849167984

Guest
Na mapie niczego nie zmienia.
Jedyna różnica jest taka, że od dziś oficjalnie możemy nazywać sprawy po imieniu:

Pieski Pacika = intelektualny beton, środowisko donosicieli i margines społeczny

Takie pytanie dodatkowe.
Wielokrotnie ciskasz Galom o donosicielstwo, bo podobno donieśli na Ciebie za wpisy na forum.
Gardzisz ludźmi, którzy donoszą na łamanie forumowych zasad?
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Takie pytanie dodatkowe.
Wielokrotnie ciskasz Galom o donosicielstwo, bo podobno donieśli na Ciebie za wpisy na forum.
Gardzisz ludźmi, którzy donoszą na łamanie forumowych zasad?
Żadne „podobno”. Ich donoszenie zostało jawnie potwierdzone na tym forum.
Przestań wreszcie wybielać ich łajdackie, zasługujące na potępienie czyny.

Myślę że nie może tu być mowy o pogardzie. Nie zwykłem gardzić ludźmi, uważam że każdy człowiek zasługuje na szacunek.
Niemniej potępiam ich zachowanie i uważam, że ludzie którzy nie potrafią prowadzić merytorycznej dyskusji, a zamiast argumentów używają donosów, powinni być publicznie i powszechnie piętnowani. Właśnie do tej grupy, jak się okazało, należą aktualni gracze Piesków Pacika.
 

Deleted User - 849167984

Guest
Żadne „podobno”. Ich donoszenie zostało jawnie potwierdzone na tym forum.
Przestań wreszcie wybielać ich łajdackie, zasługujące na potępienie czyny.

Myślę że nie może tu być mowy o pogardzie. Nie zwykłem gardzić ludźmi, uważam że każdy człowiek zasługuje na szacunek.
Niemniej potępiam ich zachowanie i uważam, że ludzie którzy nie potrafią prowadzić merytorycznej dyskusji, a zamiast argumentów używają donosów, powinni być publicznie i powszechnie piętnowani. Właśnie do tej grupy, jak się okazało, należą aktualni gracze Piesków Pacika.

I gracze Kumpli jak @TheSzumix x Ramajad
 

Deleted User - 849167984

Guest
Nie masz dowodu na to, że szumix doniósł.
Wypisywał głupie pogróżki, to fakt. Ale dowodów na donosicielstwo nie przedstawiłeś.
Nie stawiaj go więc w jednym rzędzie z Twoimi przyjaciółmi z psów, których kapusiostwo jest pewne.

Oczywiście, że łżesz jak pies. Nie przedstawiłeś dowodu ani razu.
Kmic mu dał bana na łeb a ten się splakal, że Galowie donieśli XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
Sprawa jest @przemeczi prosta.
Przestań łamać tu regulamin a nie będziesz miał się czego obawiać i nie będziesz musiał płakać, że Ci bana na łeb dali XD XD XD

A jak już będziesz te zmiany dokonywał, to możesz również przestać kretować XD XD XD
 
Do góry