Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Wygrał na wszystkich 5 frontach pona :)
A raczej rzuca na mięso armatnie wszystkimi byle nie dorwali się głównego członu. Ciekawe zagrywki... Że ludzie grają mu na flecie nutki jakie zapoda to aż jestem w szoku że tam jeszcze jakiegoś przewrotu nie było. Ciekawe jak będzie wyglądało plemię końcowe złożone z 11członów. Czyżby siłówki i walka wewnętrzna?

XDXDXD

Bambole nie mają głosu, a więc łapę Cię na smycz i do budy, może jeszcze będziesz miał okazje przepraszać i być naszym Pieskiem :)
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
911
Wow obudził się. Cud.

No tak ta wiadomość wszystko tłumaczy. Rzeczywiście.
Czuję się rozłożony na łopatki.
Chłop wystartował, zdobył wioski, po czym cudownym zbiegiem okoliczności zakończył grę przekazując wioski Kuwejtowi.
Czy w tej bajce są smoki?

--

Dziękuję, że chociaż się nie wypierasz co do Marionetek.
Pragnę tylko zauważyć, że wpuszczenie ich na obrzeża, to efekt tego, że zauważyłeś iż dobrze sobie radzą a Twoje plemię średnio, więc postanowiłeś się podłożyć za cenę spokoju.

Nie uważam abym się podłożył :D ale to czas zweryfikuje


z macinga zjadłem 2 wioski po mniej niż 1k pkt(czyli można to nazwać barbami) oraz wioske główną która idealnie pasowała pode mnie lokalizacyjnie. Akurat różne rzeczy mi można zarzucić ale łatka darmiarz trochę mnie śmieszy xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.652
Nie uważam abym się podłożył :D ale to czas zweryfikuje


z macinga zjadłem 2 wioski po mniej niż 1k pkt(czyli można to nazwać barbami) oraz wioske główną która idealnie pasowała pode mnie lokalizacyjnie. Akurat różne rzeczy mi można zarzucić ale łatka darmiarz trochę mnie śmieszy xD
Ej, ale jednak wziąłeś darmy nie?
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
Weteranami xddd Wy obaj jesteście bambikami, nie wiesz z kim tańczysz paciuloku więc bez kagańca się nie zbliżaj lepiej. Takimi jak ty niech się dioz zainteresuje.
Rozumiem że ty jesteś ten super weteran , miszcz nad miszcze :) pierdol się n00bie
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Weteranami xddd Wy obaj jesteście bambikami, nie wiesz z kim tańczysz paciuloku więc bez kagańca się nie zbliżaj lepiej. Takimi jak ty niech się dioz zainteresuje.
expi twój nick znaczy, że expisz swoje umiejętności czym Cię klasyfikuje jako noooba tej gry

pizda i lamusie do budy
 

Deleted User - 849167984

Guest
Uwaga Galowie!
W Kumplach grają banowani oszuści!

Banowani między innymi za boty, do czego sami się przyznają.

Screenshot_20231115-141848~2.png
 
Do góry