Wojna jUTRO (Rohan) v Black Snow

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Szanowni Państwo

Chyba już wiecie, że rozpoczęła się potężna wojna między jUTREM dla niepoznaki nazwanym Rohanem a mą skromną osobą.
Obiecuję Państwu wyplenić z powierzchni plemion ten oszukańczy twór, podobnie jak zrobiłem to kiedyś.

Sprytnie to sobie chłopaczki wymyślili.
Skompromitowane jUTRO, nie mające żadnych zdolności dyplomatycznych ani twórczych i Rohan, któremu brakowało ludzi.
Myśleli, że ich sprytny plan ukrycia się zakończony zostanie sukcesem.
Nie spodziewali się, że wrócę i ich zdemaskuję.
Tak tak, zjadłem zęby na jUTRZE, jestem obecnie jak zawsze 3 kroki przed nimi.

Myślę, że @Mickez ma już świadomość jak ciężka będzie dla niego ta wojna.
Dlatego składam propozycje rozejmu i zawarcia pokoju.
Oczekuję w ciągu 24h wydalenia i rozebrania kont wszystkich jUTRZAKÓW ze szczególnym uwzględnieniem Rajmunda i jego przydupasa Aspola.
To jedyna okazja i jedyny moment na czystki, póki nie rozpoczęliście wojny z TRD.


0447f9d7d5ef18afd789281597a0.1000~2.jpg
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.715
Wydaje mi się, że gdyby @Mickez wyrzucił całe JUTRO, to ich wróg też musiałby rozebrać podobną ilość graczy by było fair - chyba, że chcesz wygrać świat dla TRD bez walki uszczuplając ROHAN o 30% wioch.

Przecież jesteś kumaty, więc wiesz że @Mickez nie skreśli 70%-ciu Rohańczyków, tym bardziej na rzecz @Morfus z którym prowadzi otwartą wojnę od lat.

Musisz mu chyba jakiś lepszy deal zaoferować, no chyba że przygotowujesz podkładkę pod jebanie ROHAN - wrzucając wszystkich niewinnych do jednego worka.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wydaje mi się, że gdyby @Mickez wyrzucił całe JUTRO, to ich wróg też musiałby rozebrać podobną ilość graczy by było fair - chyba, że chcesz wygrać świat dla TRD bez walki uszczuplając ROHAN o 30% wioch.

Przecież jesteś kumaty, więc wiesz że @Mickez nie skreśli 70%-ciu Rohańczyków, tym bardziej na rzecz @Morfus z którym prowadzi otwartą wojnę od lat.

Musisz mu chyba jakiś lepszy deal zaoferować, no chyba że przygotowujesz podkładkę pod jebanie ROHAN - wrzucając wszystkich niewinnych do jednego worka.

O proszę, jest Fabian.
Znakomicie, to bardzo merytoryczny facet, liczę na owocną dyskusję.

To bardzo sprytne a zarazem bardzo nieuczciwe co robisz, gdyż próbujesz mnie napuścić na sobie wrogie TRD, podczas gdy nie dalej jak kilkanaście godzin do tyłu, przez 3 dni jechałem z TRD jak z furą siana, aż 3 osoby rzuciły kontami i poszły modlić się o przebaczenie. Rozumiejąc swoje winy.

Zatem gdzie ta nieuczciwość?

Ale to jeszcze nie koniec kochani! Ja w swojej uczciwości wyprzedzam epokę.
Przecież nie dalej jak te kilkanaście godzin temu stawiałem ultimatum graczowi @Morfus, który rękami i nogami zapierał się, że nie ma nic wspólnego z władzami TRD.
I który doskonale wie, że wojna moja z TRD zaczęła się i będzie kontynuowana w najbliższych dniach.
Potraktowałem TRD dokładnie tak samo jak Rohan.

I absolutnie nie ma w moich ofertach grama nierównego traktowania. Jak mogę oczekiwać tego samego od TRD?
Te 30% o których piszesz, to przecież jUTRZAKI! Bezwartościowy element!
Zerowa strata!

Swoją drogą sam de facto publicznie przyznałeś, że jesteście przesiąknięci jUTRZAKAMI.
Mamy dowód!


No Panie Fabian, nakłamałeś tak, że lepiej się z tego nie spowiadaj, bo pokuta by była bolesna.

Czuję się urażony, ale Ci wybaczam. Nie rób tego więcej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.715
Te 30% o których piszesz, to przecież jUTRZAKI! Bezwartościowy element!
Zerowa strata!

No pewnie, ze merytorycznie, bez sensu sie wyzywac - zwykla dyskusja, bo widze, ze nikt nie reagowal:

ROHAN + JUTRO (~9,000 wiosek)
TRD (~8,600 wiosek)

Procentowo na ten moment mamy 51% vs. 49%, aczkolwiek w momencie potencjalnego wyrzucenia graczy JUTRA (~30% ROHAN, 3000 wiosek) - te nie bedzie gralo sobie dalej po stronie ROHAN pracujac na ich sukces, a bedzie raczej dzialalo na szkode ROHAN, pomagajac TRD:

ROHAN (~6,000 wiosek)
TRD + JUTRO (~11,600 wiosek)

W takim przypadku mamy 34% vs. 66%, czyli przy obecnych ustawieniach swiata (Wolny przesyl deff'a, brak MS) to gameover - nie tylko dla ROHAN, ale takze dla ich sojusznika, ktoremu kibicuje - STEFAN. Czemu? ELITE+TRD zaleje ich masa, gdy tylko ROHAN zniknie.

No Panie Fabian, nakłamałeś tak, że lepiej się z tego nie spowiadaj, bo pokuta by była bolesna.

Czuję się urażony, ale Ci wybaczam. Nie rób tego więcej

Nie do konca wiem gdzie naklamalem, jakbys mi mogl wskazac :|
 

Deleted User - 849153659

Guest
No pewnie, ze merytorycznie, bez sensu sie wyzywac - zwykla dyskusja, bo widze, ze nikt nie reagowal:

ROHAN + JUTRO (~9,000 wiosek)
TRD (~8,600 wiosek)

Procentowo na ten moment mamy 51% vs. 49%, aczkolwiek w momencie potencjalnego wyrzucenia graczy JUTRA (~30% ROHAN, 3000 wiosek) - te nie bedzie gralo sobie dalej po stronie ROHAN pracujac na ich sukces, a bedzie raczej dzialalo na szkode ROHAN, pomagajac TRD:

ROHAN (~6,000 wiosek)
TRD + JUTRO (~11,600 wiosek)

W takim przypadku mamy 34% vs. 66%, czyli przy obecnych ustawieniach swiata (Wolny przesyl deff'a, brak MS) to gameover - nie tylko dla ROHAN, ale takze dla ich sojusznika, ktoremu kibicuje - STEFAN. Czemu? ELITE+TRD zaleje ich masa, gdy tylko ROHAN zniknie.



Nie do konca wiem gdzie naklamalem, jakbys mi mogl wskazac :|

Co to za obłudnie zmanipulowane statystki i kreatywna księgowość?
Nie ze mną te numery.
Ale podejrzewam, że po tak zafałszowanych wyliczeniach jak dodanie wiosek dla TRD, pan Morawiecki szykuje dla Ciebie fuszke w Ministerstwie Finansów
 

Deleted User - 849153659

Guest
Mimo ogromnej skali manipulacji podejmuje rękawice

jUTRO - 9 000 wiosek
TRD - 8 600

Jak wspomniałem są to gracze bezwartościowi.
A więc można też śmiało założyć, że pozbywając się jUTRZAKÓW te 3k wiosek zacznie dopiero wtedy pracować na rzecz Rohanu.

A więc finalnie po rozebraniu jUTRZAKÓW:

Rohan - 12 000 wiosek
TRD - 8 600
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.715
Swoją drogą sam de facto publicznie przyznałeś, że jesteście przesiąknięci jUTRZAKAMI.
Mamy dowód!

ROHAN + JUTRO ma moze ze 120-tu graczy razem na ten moment, a te 30% rzucilem na podstawie obserwacji.
Nie znam wszystkich graczy JUTRA by moc Ci to wyliczyc, tym bardziej ze gram w ROHAN bo tak mnie wylosowala mapa - co mozna sprawdzic w TW, ze wbilem dopiero kilka h po starcie swiata.

Z chlopakami od Rajmunda gadalem moze ze dwa razy, wiec o ile nie kreca krzywych akcji na tym swiecie to nie zamierzam tez im wypominac poprzednich swiatow - choc sam wiesz ze nie zawsze mi bylo z nimi po drodze. Motywuje do gry mnie co innego - sprawiedliwosc wobec jednej osoby.
Jak wspomniałem są to gracze bezwartościowi.
A więc można też śmiało założyć, że pozbywając się jUTRZAKÓW te 3k wiosek zacznie dopiero wtedy pracować na rzecz Rohanu.

A więc finalnie po rozebraniu jUTRZAKÓW:

Rohan - 12 000 wiosek
TRD - 8 600

Tam lekko nie tak napisales, te 3000 wiosek JUTRO, bylo wliczone juz w te 9000 wiosek ROHAN. Wiec po odrzuceniu JUTRO przez ROHAN ten zostaje z 6000 wiosek. Bardziej optymalna opcja byloby napisanie:
- 6000 (34%) R vs. 3000 (17%) J vs. 8600 (49%) T.

Ale nie ukrywajmy
JUTRO utrudniloby ROHAN gre na tyle by Ci go przegrali za taka decyzje. (Oddawanie wioch dla wroga / Odbitki / Deffowanie / Burzenie), stad tez:
ROHAN (~6,000 wiosek)
TRD + JUTRO (~11,600 wiosek)

Chyba nie musze Ci tlumaczyc, ze JUTRO potrafi sie zemscic jezeli ktos im zajdzie za skore - bo przeciez to wiesz.

Wypowiedzenie ROHAN z TRD tez konczy sie 31.08, 23:59, wiec te napewno nie bedzie sobie czekac z boku az ROHAN rozbierze JUTRO, tylko dalej bedzie ladowac Off'ami w STEFAN. Zeby podbic te 3k wioch JUTRO - trzeba tez szlachty, ktorej nie ma - przejecie takiej ilosci wioch to minimum miesiac/dwa - co rownaloby sie z przelamaniem frontu TRD+ELITE vs. STEFAN:

ELITE+KLASYK (~6,000 wiosek)
TRD (~8,600 wiosek)
STEFAN (~5,800 wiosek)

Dlatego gdyby @Mickez Cie posluchal to nie tylko przegrywa prywatna wojne z Morfusem, co raczej godzi w jego ego, ale takze graczom ROHAN & STEFAN - pomijajac to, ze ten 49% vs. 51% front TRD + ROHAN - bedzie raczej najciekawsza wojna tego swiata, nie ujmujac graczom ELITE i STEFAN.

Mogles force'owac te rozbiorki na starcie swiata, a nie teraz - bo zepsujesz cala zabawe! Zreszta to zwykle statystyki, nic tu nie naklamalem, jak zwykle merytorycznie staram sie do tego podejsc, choc moge byc podswiadomie lekko stronniczy grajac w ROHAN. Chetnie poslucham tez Twojej opini jak by to twoim zdaniem wygladalo, ale nie wyzywaj mnie - to lepiej mi sie bedzie czytalo.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
ROHAN + JUTRO ma moze ze 120-tu graczy razem na ten moment, a te 30% rzucilem na podstawie obserwacji.
Nie znam wszystkich graczy JUTRA by moc Ci to wyliczyc, tym bardziej ze gram w ROHAN bo tak mnie wylosowala mapa - co mozna sprawdzic w TW, ze wbilem dopiero kilka h po starcie swiata.

Z chlopakami od Rajmunda gadalem moze ze dwa razy, wiec o ile nie kreca krzywych akcji na tym swiecie to nie zamierzam tez im wypominac poprzednich swiatow - choc sam wiesz ze nie zawsze mi bylo z nimi po drodze. Motywuje do gry mnie co innego - sprawiedliwosc wobec jednej osoby.


Tam lekko nie tak napisales, te 3000 wiosek JUTRO, bylo wliczone juz w te 9000 wiosek ROHAN. Wiec po odrzuceniu JUTRO przez ROHAN ten zostaje z 6000 wiosek. Bardziej optymalna opcja byloby napisanie:
- 6000 (34%) R vs. 3000 (17%) J vs. 8600 (49%) T.

Ale nie ukrywajmy
JUTRO utrudniloby ROHAN gre na tyle by Ci go przegrali za taka decyzje. (Oddawanie wioch dla wroga / Odbitki / Deffowanie / Burzenie), stad tez:
ROHAN (~6,000 wiosek)
TRD + JUTRO (~11,600 wiosek)

Chyba nie musze Ci tlumaczyc, ze JUTRO potrafi sie zemscic jezeli ktos im zajdzie za skore - bo przeciez to wiesz.

Wypowiedzenie ROHAN z TRD tez konczy sie 31.08, 23:59, wiec te napewno nie bedzie sobie czekac z boku az ROHAN rozbierze JUTRO, tylko dalej bedzie ladowac Off'ami w STEFAN. Zeby podbic te 3k wioch JUTRO - trzeba tez szlachty, ktorej nie ma - przejecie takiej ilosci wioch to minimum miesiac/dwa - co rownaloby sie z przelamaniem frontu TRD+ELITE vs. STEFAN:

ELITE+KLASYK (~6,000 wiosek)
TRD (~8,600 wiosek)
STEFAN (~5,800 wiosek)

Dlatego gdyby @Mickez Cie posluchal to nie tylko przegrywa prywatna wojne z Morfusem, co raczej godzi w jego ego, ale takze graczom ROHAN & STEFAN - pomijajac to, ze ten 49% vs. 51% front TRD + ROHAN - bedzie raczej najciekawsza wojna tego swiata, nie ujmujac graczom ELITE i STEFAN.

Mogles force'owac te rozbiorki na starcie swiata, a nie teraz - bo zepsujesz cala zabawe! Zreszta to zwykle statystyki, nic tu nie naklamalem, jak zwykle merytorycznie staram sie do tego podejsc, choc moge byc podswiadomie lekko stronniczy grajac w ROHAN. Chetnie poslucham tez Twojej opini jak by to twoim zdaniem wygladalo, ale nie wyzywaj mnie - to lepiej mi sie bedzie czytalo.

Fabian jak chcesz dyskusje, to gadaj normalnie a nie mi tu jakieś pierdy wciskasz i zmanipulowane pseudo liczby.

Już pomijam fakt, że po tym jak Cię jUTRO kiedyś gnoiło (tak, posuwali się do pisania obrzydliwych rzeczy o Tobie i wyśmiewali długi czas) nie powinieneś w ogóle wspominać ich nazwy, a Ty nie tylko z nimi grasz, ale też wciskasz jakieś głupoty.

Obaj doskonale wiemy, że jUTRO to żaden atut a zagrożenie. Że to zdeprawowane jednostki.
I Ty mi teraz chcesz przetłumaczyć, że ja nie powinienem im ciskać?
Nie myl wybaczania z pobłażliwością.
Jeśli widać, że próbują odrodzić swój twór pod inną nazwą, to trzeba stanowczo reagować odkładając na bok sentymenty
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.715
Fabian jak chcesz dyskusje, to gadaj normalnie a nie mi tu jakieś pierdy wciskasz i zmanipulowane pseudo liczby.

Jeśli widać, że próbują odrodzić swój twór pod inną nazwą, to trzeba stanowczo reagować odkładając na bok sentymenty

@Bl-ack sno-w jest update:
• Te ~30%, ktore tak o rzucilem jako JUTRO to jednak wysoko over-estimated w chuy.

Masz tu potwierdzone info teraz i po przeliczeniu wyszlo ~650 wioch graczy JUTRO, w ROHAN (9000 wioch) - czyli 7% calosci.

Nie ukrywam myslalem, ze jest ich tu wiecej po twojej narracji, stad tak wysokie oszacowanie.

Już pomijam fakt, że po tym jak Cię jUTRO kiedyś gnoiło (tak, posuwali się do pisania obrzydliwych rzeczy o Tobie i wyśmiewali długi czas) nie powinieneś w ogóle wspominać ich nazwy, a Ty nie tylko z nimi grasz, ale też wciskasz jakieś głupoty.

Nie myl wybaczania z pobłażliwością.

Stare czasy, wydaje mi sie ze oni tak samo jak ja podkrecali tam atmosferke na FO dla lepszej rywalizacji - lepiej sie wtedy gralo. Nigdy mi zaden z nich niczego brzydkiego na PW nie napisal, ani tym bardziej nie biegal za mna jak na 156 - Pacikiem. Na 170 i 176 nie gralem to nie wiem co tam odyebali - ale z tego co wiem to ostatecznie to oni zostali wydymani.

Obaj doskonale wiemy, że jUTRO to żaden atut a zagrożenie. Że to zdeprawowane jednostki.
I Ty mi teraz chcesz przetłumaczyć, że ja nie powinienem im ciskać?

Jeśli widać, że próbują odrodzić swój twór pod inną nazwą, to trzeba stanowczo reagować odkładając na bok sentymenty

Tutaj masz racje, JUTRO potrafi byc toxyczne, wiec wcale Ci sie nie dziwie, ze tak za nimi biegasz - zostalo mi jedynie zyczyc Ci powodzenia. Czy zalogowalbym sie z nimi na wstepne logowanie - majac do wyboru inne plemiona, w ktorych gralem? Raczej nie, ale majac w ROHAN 50 znajomych z ktorymi dawno nie gralem + 30 nowych graczy z obrzezy za ktorych odpowiadam - to nic mi te Jutrzaki nie przeszkadzaja - tak dlugo jak nie robia krzywych akcji, za ktore moglbym zwrocic im uwage. badz byc kojarzonym. Podobnego zdania jest pewnie Mickez.

Wiezienie zmienia ludzi, moze ROHAN tez XDD
 

Deleted User - 849153659

Guest
@Bl-ack sno-w jest update:
• Te ~30%, ktore tak o rzucilem jako JUTRO to jednak wysoko over-estimated w chuy.

Masz tu potwierdzone info teraz i po przeliczeniu wyszlo ~650 wioch graczy JUTRO, w ROHAN (9000 wioch) - czyli 7% calosci.

Nie ukrywam myslalem, ze jest ich tu wiecej po twojej narracji, stad tak wysokie oszacowanie.



Stare czasy, wydaje mi sie ze oni tak samo jak ja podkrecali tam atmosferke na FO dla lepszej rywalizacji - lepiej sie wtedy gralo. Nigdy mi zaden z nich niczego brzydkiego na PW nie napisal, ani tym bardziej nie biegal za mna jak na 156 - Pacikiem. Na 170 i 176 nie gralem to nie wiem co tam odyebali - ale z tego co wiem to ostatecznie to oni zostali wydymani.



Tutaj masz racje, JUTRO potrafi byc toxyczne, wiec wcale Ci sie nie dziwie, ze tak za nimi biegasz - zostalo mi jedynie zyczyc Ci powodzenia. Czy zalogowalbym sie z nimi na wstepne logowanie - majac do wyboru inne plemiona, w ktorych gralem? Raczej nie, ale majac w ROHAN 50 znajomych z ktorymi dawno nie gralem + 30 nowych graczy z obrzezy za ktorych odpowiadam - to nic mi te Jutrzaki nie przeszkadzaja - tak dlugo jak nie robia krzywych akcji, za ktore moglbym zwrocic im uwage. badz byc kojarzonym. Podobnego zdania jest pewnie Mickez.

Wiezienie zmienia ludzi, moze ROHAN tez XDD


Czyli chcesz mi powiedzieć, że robiłeś te wyliczenia i wjeżdżałeś mi ambicję, że dużo wymagam, choć tak naprawdę to bardzo niewiele?

--

Aha
To prawdopodobnie mamy inne postrzeganie przewinień, bo mnie się wydawało, że już lepiej jakby na priv napisali, niż publicznie.
Ty uważasz, że na priv gorzej.
Ok.

--

Nie, jUTRO nie potrafi być toksyczne. Ono toksyczne jest. Zawsze i wszędzie.
Nic złego Ci nie robią?
Oni nawet jak śpią, to knują jaką krzywą akcje zrobić.
Znam ich jak siebie samego.
Tacy jak oni nigdy się nie zmieniają.

Oj Fabciu Fabciu, masz miękkie serce i głęboką wiarę w ludzi.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Mimo ogromnej skali manipulacji podejmuje rękawice

jUTRO - 9 000 wiosek
TRD - 8 600

Jak wspomniałem są to gracze bezwartościowi.
A więc można też śmiało założyć, że pozbywając się jUTRZAKÓW te 3k wiosek zacznie dopiero wtedy pracować na rzecz Rohanu.

A więc finalnie po rozebraniu jUTRZAKÓW:

Rohan - 12 000 wiosek
TRD - 8 600
Serio?
Rohan+Jutro 9000 wiosek.
Po zjedzeniu Jutra, Rohan DALEJ będzie miał 9000 wiosek, zmienią tylko właścicieli.
Nie wiem skąd te 12000 wiosek.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Serio?
Rohan+Jutro 9000 wiosek.
Po zjedzeniu Jutra, Rohan DALEJ będzie miał 9000 wiosek, zmienią tylko właścicieli.
Nie wiem skąd te 12000 wiosek.

No tak, potwierdza się to co pisałem, że gracze jUTRA stanowią zerową wartość.

--

Idziemy dalej.
Czas piętnować obłudników z loginu a nie tylko ogólnie.

Weźmy takiego chłopa @Death of Darkness
Niby taki żartowniś, uśmiechnie się, coś zagada. Ale niech nie zmylą Państwa pozory.
To zawodowy propagandzista.

Jakich to głupot on nie wypisywał jeszcze na temat uczciwości jUTRA...ho ho, płaskoziemców nawet zawstydził swoimi bajkami.
Ale do zarzucania kłamstw innym pierwszy:

Screenshot_20230828-132922~2.png

Już pomijam aspekt wątpliwej kultury osobistej.
Syfiarskie treści często mu się zdarzały, takie, których nie powstydziłby się nawet oblech @MotoKomando

Screenshot_20230828-132955~2.png


Zatem
Uważać! Niebezpieczny gracz jUTRA (Rohan), który sprytnie lawiruje między całkowitą bezczelnością a byciem milutkim i zabawnym.

Wiele twarzy ma ten koleżka, każda obłudna - jak rzezimieszka
 

Deleted User - 849153659

Guest
Który to był świat gdy Rohan wyciągnął za uszy jUTRZAKÓW do blaszki? 162?

Heh, to trzeba być honorowym. Sojusznicze plemię pisze, że nie zasługujecie na blaszki, ale kilka niech wam będzie.
A te łapsy nie tylko wzięły, ale jeszcze rozpisują po forach, że wygrali ś162 XD XD XD
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.039
No tak, potwierdza się to co pisałem, że gracze jUTRA stanowią zerową wartość.

--

Idziemy dalej.
Czas piętnować obłudników z loginu a nie tylko ogólnie.

Weźmy takiego chłopa @Death of Darkness
Niby taki żartowniś, uśmiechnie się, coś zagada. Ale niech nie zmylą Państwa pozory.
To zawodowy propagandzista.

Jakich to głupot on nie wypisywał jeszcze na temat uczciwości jUTRA...ho ho, płaskoziemców nawet zawstydził swoimi bajkami.
Ale do zarzucania kłamstw innym pierwszy:


Już pomijam aspekt wątpliwej kultury osobistej.
Syfiarskie treści często mu się zdarzały, takie, których nie powstydziłby się nawet oblech @MotoKomando



Zatem
Uważać! Niebezpieczny gracz jUTRA (Rohan), który sprytnie lawiruje między całkowitą bezczelnością a byciem milutkim i zabawnym.

Wiele twarzy ma ten koleżka, każda obłudna - jak rzezimieszka

Po prostu każdy z nas ma wiele twarzy ;D

received_842021520455830.jpeg
 

Deleted User - 849153659

Guest
Po prostu każdy z nas ma wiele twarzy ;D


Nie wyciągaj moich wpisów z kontekstu, bo sam zacznę to robić i źle na tym wyjdziesz.
Tam wtedy akurat pisałem wyraźnie, że to były żarty. Że takie słowa przez gardło jednak przejść mi nie mogą, ale na jakiś czas będę neutralny.

To, że odpuściłem wam na miesiąc, nie oznaczało, że stałem się fanem.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.613
Nie wyciągaj moich wpisów z kontekstu, bo sam zacznę to robić i źle na tym wyjdziesz.
Tam wtedy akurat pisałem wyraźnie, że to były żarty. Że takie słowa przez gardło jednak przejść mi nie mogą, ale na jakiś czas będę neutralny.

To, że odpuściłem wam na miesiąc, nie oznaczało, że stałem się fanem.


To chyba odpowiednią chwila żeby otworzyć teczkę darknesa xd
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
No tak, potwierdza się to co pisałem, że gracze jUTRA stanowią zerową wartość.

--
OK, skoro tak twierdzisz, to i tak jest błąd w ilości wiosek.
Rohan 6000, Jutro 3000(ale jest to zerowa wartość), to dopiero po przejęciu tych wiosek przez Rohan, będziemy mieli 9000 wiosek
 

Deleted User - 849153659

Guest
OK, skoro tak twierdzisz, to i tak jest błąd w ilości wiosek.

No jak Ty wioski określasz ilościowo, to może i Ci się nie zgadza XD
Mnie osobiście się wydaje, że chodzi o liczbę wiosek a nie ilość heh

Poza tym mam koło dupy już te wyliczenia, nawet nie wiem o co teraz pytasz. Mam ciekawsze zajęcia, właśnie gracze TRD wzajemnie po sobie jeżdżą XD
 
Do góry