Wiosenne potyczki 2013 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tak myślałem..za łatwo by było,w srodku świata musiałem za to zapłacić troche ofa
 

DeletedUser165130

Guest
Ostatnio u mnie zaczely jajka czesciej wpadac.. na pierwsze 3 dni wypadlo mi moze ze dwa jajka, a od wczoraj juz 7 :)
 

DeletedUser

Guest
Chciałem się zapytać, czy po wygaśnięciu eventu niewykorzystane nasiona i jajka, znikną czy może zostana wymienione na jakieś drobne surowce?
 

DeletedUser

Guest
a idź pan [nie powiem w co] 3 ostatnie z rzędu losowania za jajka i w każdym 20k nasion. TOć to jawna kpina. Bonus się jutro kończy. zostały mi dwa losowania, a mam prawie 100k nasion. powinno być przynajmniej tak, że jak już te zakichane nasiona wylosuje to przynajmniej niech nie zmniejsza mi się ilość losowań. Taki gratisik za tę pseudo nagrodę.
 

DeletedUser166963

Guest
Akcja mi się bardzo podobała, o wiele lepsza niż Vikingowie.
Plusy:
-chyba dłuższa żywotność osad (13h)
-świetne opcje wymiany za nasiona (zwłaszcza bonus -30% ceny bicia monet!)
-dodatkowe losowanie za jajka... (i przeważnie świetne nagrody-można je powtórzyć w nast akcji)
-brak kombinowania z PP i ich tracenia.
Minusy:
-ciut za krótki okres zabawy
-następna pewnie dopiero na Boże Narodzenie... (a może zrobicie taką akcję też na przywitanie lata i jesieni?)
-brak dodania bonusa do kolejki, gdy aktywny jest obecny (co w połączeniu z tym, że ludzie przeważnie mają mało czasu w święta, trochę przeszkadza).
Jednym słowem - czekam na Noc Świętojańską:)
 

DeletedUser162819

Guest
Super akcja, mam tylko jedno ale:
-Za dużo od szczęścia zależało.
Na świecie bez farmienia,gdy ktoś dostał 50% wypełnione spichlerze,to jest to konkretna nagroda.

Ja na przykład ciągle nasiona dostawałem z tych jajek...



Nie mniej jednak super event i oby jak najwięcej takich,
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm, ta nagroda 30% spichlerza jest troche nie dopracowana, np jak ktos ma full spichlerz, badz wiecej niz 30% to poprostu mu nie dawalo. To tak jakby nic nie wygral
 
Status
Zamknięty.
Do góry