Wieża

  • Rozpoczynający wątek Bobek7
  • Data rozpoczęcia

Wybierz odpowiedż

  • Tak

    Głosy: 87 58,8%
  • Nie

    Głosy: 55 37,2%
  • niemam zdania

    Głosy: 6 4,1%

  • W sumie głosujących
    148
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

chcem powiedzieć tak miejsca na wieży są jeszcze nie ustalone(to co tam pisze to tylko przykład) grafika nie zmieniła by się było by tak jak teraz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

Wieża w zasadzie nie powinna zmieniać wyglądu - odrazu byłaby murowana. Dlaczego? bo w większości przypadków to w okresie palisad wieża była jedynym murowanym budynkiem w wiosce; ale aby było bardziej realnie to wieża powinna również chronić jak sochowek surowce (ale w mniejszej ilości - np. 500 każdego surowca), a przyokazji można by zlikwidować piedestał - a w wiezy rekrutować rycerza, chronić trozeczke surki, i wzmacniać obronę. Co do rozwiązania graficznego mogłaby stać obok ratusza. To takie moje zdanie na ten temat.
 

DeletedUser21377

Guest
Odp: Wieża

Popieram fuwarkon-a. Wieże w murze, już są a dodatkowa gdzieś w wiosce mogłaby troszeczkę urozmaicić grę... Gdyby tam można było przechowywać część surowców to może nowe jednostki pt. "Strażnicy"...
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: Wieża

Ciekawe, nie powiem, to nie nowy budynek.... w sumie dobre, zgadzam się żeby było więcej tych miejsc na wieży.... ale łucznicy automatycznie szliby na wieżę czy trzeba by było to jakoś ustawić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

Jak dla mnie to obrońca już ma za łatwo: mur, bonus nocny i jeszcze jakby do tego doszła ta wieża to niemożliwie trudno przejmowało by się wioski. Ja jestem przeciw.:cool:
 

DeletedUser20869

Guest
Odp: Wieża

nie wszyscy inwestują w łuczników
ja mam ich w niewielkiej ilości

jestem na nie
 

DeletedUser7118

Guest
Odp: Wieża

trochę bylo by za dużo ułatwień. może gdyby w nocy łucznicy schodzili z wierz. albo ograniczenie do połowy na wierzach to juz bylo by lepiej. i w opuszczonych wiochach zeby łucznicy nie stali na wierzach bo ktoś jak ma dużo łuczników i mur na 20 lvl to weź taką wioche zajmij.
 

DeletedUser20071

Guest
Odp: Wieża

Nie zgodza sie administratorzu gry plemiona a 100 %:p
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Wieża

Po co odświeżać taki stary temat? Chyba tylko dla spamu...
 

DeletedUser21357

Guest
Odp: Wieża

ja jestem przeciw.
Wystarczy mur obronny, nie mieszajmy. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

ja myśle że ten pomyśł nie jest taki zły;). ale cóż by trzeba było mieć więcej off wiosek hehr:p:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

nie muszę tego rysować bo to już jest na murze!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser16161

Guest
Odp: Wieża

Bardzo podoba mi się Twój pomysł.Napewno urozmiaciłby grę.Ale co najważniejsze:Mało osób robi łuczników.Ja ich prawie nia miałem , bo wale w piki i miecze.
 

DeletedUser18194

Guest
Odp: Wieża

beznadziejny pomysl. w tej grze przewage ma obrona, nad atakiem, i ciezko jest zdobyc jakas konkretna wioske, a tu jeszcze wieze, moze dodajny zwodzone mosty co? co do tego ze malo osob robi luki, to juz ich propblem. nie trzeba promowac jednostek poprzez dodawanie im jakichs konkretnych bonusow. kazda spisuje sie inaczej w walce z innymi przeciwnikami i kazdy powinien miez mozliwie zroznicowane jednoski, tak aby przed toporami nie bronic sie pikami, lub micznikami odpierac atak lekkiej konnicy.
moj glos: NIE!
 

DeletedUser15097

Guest
Odp: Wieża

Ja jestem gracz lucznikowy, ale pomysł mi się nie podoba, za duze ułatwienie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wieża

Bardzo dobry pomysł. Tylko tych miejsc na wieży może troszkę więcej...
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Wieża

Fajny pomysł; jestem na tak; trzeba tylko ustalić, ile % daje każda wieża ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry