Wesja 8.236

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.236


Drodzy Gracze,

kolejna porcja zmian zawita do gry już we wtorek 23 lutego. Zapraszamy do zapoznania się z listą nowości!

Notatki z wiosek


Wprowadzamy nowy system organizacji notatek o wioskach.
Zauważyliśmy, że część graczy korzysta z zewnętrznych skryptów w celu utrzymywania swoich notatek w stanie zorganizowanym i użytecznym, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić następujące zmiany, aby pomóc wszystkim utrzymać porządek w notatkach, bez konieczności wspomagania się dodatkowymi rozwiązaniami.

  • Na ekranie Mapa, bezpośrednio pod mapą świata, zobaczycie nowy link zatytułowany "Zobacz notatki wioski". Po jego kliknięciu wyświetli się Wam nowa strona z notatkami wiosek, na której zobaczycie wszystkie wioski, o których macie dostępne jakieś notatki.  • Na tej stronie wioski mogą być posortowane alfabetycznie po nazwie wioski lub po nazwie gracza. Możecie tutaj zobaczyć mały podgląd notatki, a po kliknięciu w ikonkę ze strzałką rozwinąć notatkę, by móc ją przeczytać w całości.
    Jest tutaj też opcja bezpośredniego edytowania notatek i zapisywania wprowadzonych zmian, co powinno ułatwić sytuację jednoczesnego edytowania wielu wpisów.

  • Na górze strony znajduje się wybór zakładek, pozwalający Wam nawigować między notatkami własnymi, stworzonymi przez Waszych współplemieńców, oraz notatkami przyjaciół. Pozwoli Wam to na łatwiejsze przeskakiwanie między wszystkimi notatkami, do jakich macie dostęp.
  • W polu wyszukiwania, tak jak w innych obszarach gry, możecie szukać notatki po nazwie gracza czy wioski.

Zbiorowe użycie pakietów surowców


Kolejne ułatwienie w inwentarzu, umożliwiające jednoczesne wykorzystanie wielu takich samych pakietów surowców.  • Po wybraniu danego pakietu surowców otrzymujecie informację o posiadanej ilości sztuk tego zasobu, a za pomocą rozwijalnej listy możecie wybrać ile z nich chcecie w danej chwili wykorzystać.


  • Pojawi się ekran z potwierdzeniem, na którym znajduje się informacja o rodzaju wybranego pakietu oraz ilości wybranej do aktywowania.
  • Wierzymy, że pomoże Wam to w obsłudze inwentarza, zwłaszcza w przypadku posiadania kilkunastu-kilkudziesięciu małych paczek rzędu 1-2%.

Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team