Wersja 8.5 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
czy można znaleźć odrazu 3 poziom flagi ? Bo pokazało mam coś takiego ( ss nie mogę narazie robić)



Date Flag Level Change Reason
on 09.07. at 22:44:09 Recruitment speed 3 1 Award
on 09.07. at 22:44:09 Lower coin costs 1 1 Award
on 09.07. at 17:53:20 Lower coin costs 1 1 Award
on 09.07. at 13:18:15 Recruitment speed 1 1 Award
on 08.07. at 23:07:14 Haul capacity 1 1 Award
on 08.07. at 22:49:47 Population capacity 1 1 Award


Wychodzi na to, że znalalazłem ( za odznaczenie nie pamiętam jakie) flage na szybszą rekrutacje. Bo mam już ( wcześniej znalezioną flage) z takim samym bonusem ( a mianowicie rekrutacja lecz na 1 lvl), nic nie wymieniałem bo nie mam z czego. Bonusy też by się zgadzały bo dzięki fladze na 10% kolejka w koszarach idzie mi 10% szybciej a na flaadze 1 lvl idzie 6% szybciej.

Jest to błąd czy tak ma być?
 

DeletedUser109750

Guest
Też mi wpadła za któreś zadanie od razu z poziomu 3, tyle że do ataku a nie rekrutacji.
 

DeletedUser

Guest
Flagi są dodawane losowo.
100pp za flagi, to raczej nie dużo, skoro bonusy mają być tak spore..
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
czy można znaleźć odrazu 3 poziom flagi ?

Tak, jak najbardziej.
Im wyższy poziom danego odznaczenia, tym wyższy poziom flagi się za nie dostaje.

Podobnie w przypadku zadań: przy tych, które są nagradzane flagami jest wyraźnie napisane, który poziom flagi się otrzyma (oczywiście dostaje się losową w ramach tego poziomu). Też mogą to być flaga np. na lvl3.
 

DeletedUser98935

Guest
Proszę poprawcie mnie jeżeli się mylę, czyli: Startuję na dwóch światach, zbieram flagi. Przenosić same flagi rozumiem, że jeżeli flaga nie jest przypisana do danej wioski mogę ją przenieść na inny świat (gdzie gram oczywiście o tym samym nicku) ale... Gdy na przykład rezygnuję z jednego świata, wcześniej mogę przenieść wszystkie flagi na inny świat, na którym również gram. Natomiast gdy rezygnuję z gry oczywiście tracę wszystko :D Tak to jest?:D
 

DeletedUser144151

Guest
nie tracisz wszystkiego jeżeli kończysz grę na obydwu światach,one są cały czas przypisane do twojego konta i jak bedziesz chciał wrócic,za zaczniesz grę na nowym świecie ze wszystkimi twoimi flagami które uzbierałeś na innych swiatach
 

DeletedUser

Guest
Jak we wtork ma wyjść special to kiedy wyjdą normalne już ile czekamy niedługo 3m-c wbije
 

DeletedUser144151

Guest
jak będą miały wyjść to się dowiesz na głównej stronie
 

DeletedUser163759

Guest
zamiana flagi

Wie ktoś jak zamienić flagę?

Klikasz na flagę w prawym górnym rogu i wchodzisz na przegląd flag. Masz pasek z opcjami do wyboru ... klikasz na drugą nazwę ... w wersji angielskiej TRADE. Wstawiasz tam ofertę zamiany flagi podobnie jak na rynku.
Działa tylko we własnym plemieniu.
 

DeletedUser162819

Guest
Z chęcią przetestuje te flagi na nowym świecie.Może być ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Flagi to nonsens .Jedna flaga będzie przypisana wszystkim wioskom gracza ? To jak ktoś bd miał powiększenie zagrody to będzie niezniszczalny.
Założe się że z tym bd jak z obozami.
 

DeletedUser

Guest
Flagi to nonsens .Jedna flaga będzie przypisana wszystkim wioskom gracza ? To jak ktoś bd miał powiększenie zagrody to będzie niezniszczalny.
Założe się że z tym bd jak z obozami.

Dodaliśmy nowy element gry, w postaci flag. Ich rola polegać będzie na oferowaniu wiosce konkretnego bonusu. Do każdej wioski można przypisać jedną flagę - będzie ona mogła być zmieniona/usunięta po upływie 24 godzin.
 

DeletedUser162791

Guest
Mam do czynienia z takowym światem i flagi są całkiem fajne. Nie uważam, że może to być całkowity niewypał wręcz przeciwnie.
 

DeletedUser

Guest
Flagi to nonsens .Jedna flaga będzie przypisana wszystkim wioskom gracza ? To jak ktoś bd miał powiększenie zagrody to będzie niezniszczalny.
Założe się że z tym bd jak z obozami.

Dziś będziesz miał flagi a jutro będziesz mógł wybudować w warsztacie samochód terenowy w którym szlachcic będzie szedł 5 minut na pole uwaga taki pojazd można zakupić za 1000pp xD

Haha ; D
 

DeletedUser

Guest
Sprawdziłem na niemieckim flagi i trochę moje obawy stopniały parę flag naprawdę jest fajne bonusy itp chociaż jeśli mamy 1000 wiosek i dla każdej wybieramy jedną flagę to dojdzie nowa opcja w MK ?;/
 

DeletedUser159480

Guest
Mało osób narzeka na ogólną działalność flag.. na pewno urozmaicą grę, wprowadzą 'świeżość' i nowe założenia taktyczne. Kontrowersje i sprzeciwy dotyczą najczęściej dostępności flag na dane konto, a nie na dany świat, co moim zdaniem jest poważnym błędem.
 

DeletedUser

Guest
zwycięstwo w grze można sobie kupić

Powiem tak. Gram w plemiona od 2008 roku, choć wcześniej pod innymi nickami niż obecny. Gra jest (a raczej była :( super) ze względu na taktyczną rywalizację graczy.
Jednakże ze smutkiem stwierdzam, iż z aktualizacji na aktualizację gra coraz bardziej się psuje :( .
(Jeżeli coś się próbuje nieustannie ulepszać to w końcu psuje się to).
Stare serwery były OK. Oczywiście też było tam konto premium, jednakże dawało ono ułatwienie w obsłudze mapy i przeglądzie wiosek, a nie wpływało bezpośrednio na szanse w grze.
W tym momencie można sobie kupować skracanie czasu budowy o połowę, zwiększoną produkcję surowców, a czytam że i niedługo rożne bonusy - do ataku, obrony itp.
Obecne zmiany drastycznie wpływają na szanse ludzi w grze :mad: . Po prostu kto wyda dużo pieniędzy - poświęcając tyle samo czasu co inny gracz dojdzie do 2 lub 3 razy większej ilości wiosek.
Proszę, nie mówcie że tak nie jest... Jeżeli szybciej wybuduję budynki, jeżeli szybciej przybywają mi surowce - to szybciej będę miał szlachciców i kolejne wioski. To nie fair. :(
Dawniej można było bez KP pokonać gracza mającego KP jeśli lepiej się grało :) . Teraz zaczyna być to niemożliwe - bo przy optymalnej grze bez KP można mieć mniej szlachciców i wiosek niż ci, którzy KP i inne bonusy kupują.
Ja rozumiem że nic nie ma za darmo, utrzymanie serwerów kosztuje itp.
Jednakże zbytnia chęć zarobku :mad: skutkuje tym, że zarabia się więcej na krótką metę a potem... traci się klientów :eek: .
Jestem fanem plemion, dlatego proszę was byście to rozważyli.

Inaczej gra sprowadzi się do tego:
kto ma grubszy portfel i więcej wyda na grę - ten wygrał, nawet jeśli gra słabiej od tych, którzy nie pompują tyle pieniędzy w bonusy.

Musiałem to napisać...
Pozdrawiam serdecznie i proszę o rozważnie sprawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry