Wersja 8.39

Dyskusja w 'Aktualizacje oraz poprawki' rozpoczęta przez użytkownika MainSin, 26. Paź 2015.

Poleć tę stronę

 1. MainSin

  MainSin Ta zła

  Dołączył:
  8. Lut 2014
  Wiadomości:
  1.801
  Docenione treści:
  128
  Drodzy Gracze,

  miło nam zaprezentować kolejne usprawnienia do gry. Znajdziecie tu takie nowości jak dzielenie notatek o wioskach, przeniesienie obok przyjaciela i emoji na czacie. Zapraszamy do przeczytania o szczegółach!


  Dzielenie notatek o wioskach

  Teraz możecie dzielić notatki o wiosce z przyjaciółmi i współplemieńcami! Możecie wybrać przyjaciół i współplemieńców z którymi chcecie dzielić notatki w ten sam sposób, w który dzielicie się komendami. Możecie też wybrać czy chcecie dzielić się informacjami o swoich wioskach, czy nie. Dzielenie notatek znaleźć można w ustawieniach.

  notatki.jpg


  Przeniesienie obok przyjaciela

  Dołączyłeś do świata i jesteś zbyt daleko od znajomych? Nie martw się! Teraz przedmiot Przeniesienie ma też opcję pozwalającą przenieść wioskę w okolicę przyjaciela.

  reloca.jpg


  Emoji

  Wzbogać swoją komunikację z nowymi emoji na czacie! Listę dostępnych emoji możecie znaleźć klikając uśmiechniętą buźkę w oknie czatu. Można ich również używać w innych miejscach w grze.

  czat_emoji.jpg


  Inne zmiany:
  • Nowe przedmioty w inwentarzu wyświetlane są w bardziej widoczny sposób.
  • Zaznaczenia na mapie dodane przez plemiona będą od teraz pokazywać nazwę plemienia, tag oraz godło w oknie popup z informacjami o grupie.

  Aktualizacja światów do wersji 8.39 zostanie przeprowadzona we wtorek 27 października w godzinach 11:00-12.00.
  Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.


  W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

  Pozdrawiamy,
  Wasz Plemiona Team
   
  Last edited: 26. Paź 2015