Wersja 8.37 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Same pozytywne zmiany. Na drugą (ikona wędrującego wsparcia) musieliśmy czekać kilka lat! Cieszy mnie rozwijanie grup dynamicznych. Ostatnio właśnie potrzebowałem określić wioski dynamicznie za pomocą miejsca zajętego w zagrodzie i nie mogłem tego zrobić.
 

DeletedUser158592

Guest
Może tak w nastepnej wywalicie to puszczanie szlachty z placu ? Bo kazda informacja o nowej aktualizacji budzi we mnie strach co tym razem ułatwicie . Co do terazniejszej , sama kosmetyka na +
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
637
Jak dla mnie ta funkcja najlepsza:
Dodana możliwość zmiany wioski pochodzenia wojsk podczas wysyłania komendy w oknie pop-up.

skraca czas na rozsylanie o krooocie :)
 

DeletedUser145819

Guest
Same pozytywne zmiany. Na drugą (ikona wędrującego wsparcia) musieliśmy czekać kilka lat! Cieszy mnie rozwijanie grup dynamicznych. Ostatnio właśnie potrzebowałem określić wioski dynamicznie za pomocą miejsca zajętego w zagrodzie i nie mogłem tego zrobić.
Da się to zrobić, tylko że jest to obecnie niepotrzebnie skomplikowane. Ja na przykład stworzyłem dynamiczną grupę która zawiera tylko wioski które mają zapełnioną zagrodę powyżej 95%.
2wYpn6G.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110177

Guest
W koncu ha ha haaaaa
Bo jak se przypomne 130 tys raportow z rossylki miedzy moimi wsiami .....
Zacofanie z 5lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser180001

Guest
Dodana możliwość zmiany wioski pochodzenia wojsk podczas wysyłania komendy w oknie pop-up - zdecydowanie na +
Ikonka ukazująca wędrujące wsparcie wyświetlana na mapie (dla posiadaczy Kont Premium) - na +
Jeśli atakujący otrzymał w raporcie informację o broniących wojskach, to dodana jest także informacja czy walczyły one z wiarą - też wychodzi na +
Ostrzeżenie o wioskach bez wiary zostało dodane do Menedżera Konta w sekcji "Ostrzeżenia i zalecenia". - niech będzie na +.
Do dynamicznych grup dodany został filtr dostępnego miejsca w zagrodzie - na pewno się przyda
Mechanizm rozmieszczenia wiosek przy restarcie w opcji "w centrum plemienia" został ulepszony by uniknąć sytuacji gdy nowa wioska trafia w miejsce oddalone od reszty plemienia (obecnie będzie to "blisko" plemienia zamiast w jego "centrum") - bardzo fajna opcja.
Wersja mobilna: dodane okno potwierdzenia przy przełączaniu się do wersji przeglądarkowej - pewnie wielu ludziom pomoże.
Wersja mobilna: możliwość zmiany kolejności zleceń budowy w szablonach Menedżera Konta.
Poprawki błędów.

Wszystkie opcje prawie na plus, mam nadzieje, że będzie więcej takich fajnych aktualizacji.
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.348
Fajnie że aktualizacje. Jedyne co mnie boli to to że nie działa mi po niej skrypt z czasem dotarcia jednostek. Jest on legalny. Na forum jest jego przestarzała wersja i jego aktualizacja leży tylko po stronie osoby wrzucającej skrypt.
Oczywiście że aktualizacja musiała zepsuć to i skrypt nie działa co mnie bardzo wkurza. Kosmetyczne zmiany a skryptu nie mam przez to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry