Wersja 8.34.4

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Drodzy Gracze,

przed nami kolejna drobna aktualizacja gry, tym razem tylko z paroma widocznymi dla Was zmianami.


Przełączenie na https - kolejny etap

Trzy tygodnie temu przełączyliśmy całą grę na https. Dla zdecydowanej większości graczy była to zmiana całkowicie niezauważalna, jej jedyną różnicą jest poprawa bezpieczeństwa Waszych kont.
Mogły jedynie przestać działać skrypty znajdujące się na pasku, które próbują się łączyć z jakimś zewnętrznym niezabezpieczonym serwerem (np. aby przesłać zawartość raportu). Tak się dzieje ponieważ przeglądarka automatycznie blokuje próby załadowania niezabezpieczonej treści, w czasie przeglądania "bezpiecznej" strony.

Teraz - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - pora na kolejny krok. Od 1 lipca nowo dodane skrypty nie będą mogły być uruchamiane, jeśli będą niezabezpieczone. Gra będzie wyświetlała stosowny komunikat przy próbie uruchomienia takiego skryptu.

Za mniej więcej kolejne 3 tygodnie, wszystkie istniejące skrypty, które nie będą ładowały treści zabezpieczonych, przestaną działać. Przypomnimy jeszcze o tym przed zaimplementowaniem tej zmiany.

Wszystkich autorów skryptów gorąco uczulamy na to, aby upewnili się czy cała zawartość wymagana przez skrypt jest ładowana bezpiecznie.

Inne zmiany:

* Asystent Farmera - przy wysyłaniu ataku dowolnie wskazanymi wojskami (ostatnia kolumna w tabelce AF) otwierać się będzie okno popup (podobnie jak na mapie) zamiast przekierowania na plac.

* Dodana możliwość wycofania swoich wojsk wysłanych na pomoc bezpośrednio z ekranu informacji o danej wiosce (dotychczas było to dostępne tylko dla posiadaczy Kont Premium). Ma to na celu pomóc mniej doświadczonym graczom odnaleźć swoje jednostki i móc je wycofać.

* Rekrutacja wojsk anulowana w czasie trwania ochrony początkowej będzie dawała zwrot 100% surowców zamiast 90%.

Aktualizacja światów do wersji 8.34.4 zostanie przeprowadzona we wtorek 30 czerwca w godzinach 11:00-12.00.
Będzie się ona wiązała z możliwością chwilowego przestoju poszczególnych światów w tym czasie.


W sprawie skomentowania zmian czy w razie jakichś wątpliwości zapraszamy serdecznie do dyskusji tutaj a także na naszym fanpage'u na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team