Wersja 8.34.1 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Edit
Nigdzie tam nie jest napisane o jednej komendzie tylko o automatycznym przejściu do innej karty, a tak się składa że kto korzystał z tego skrótu wie jaka procedurę trzeba wykonać aby wysłać karetę w takich ustawieniu przeglądarki. Mam to Opisać
ustawiasz sobie w operze skróty klawiszowe np. 2 na przeskok i enter na potwierdzenie
Otwierasz cztery karty , ustawiasz w nich atak
następnie klikasz "atak" w każdej przechodzi ci do potwierdzenia "OK"
następnie najeżdżasz na każde ok i odznaczasz ale nie puszczając kursora . gotowe teraz etner -2 etner-2, 4 razy co najmniej , gdzie tu widzisz jeden klik>? spoko naprawdę lubię walić głową w ścianę, jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych wyjaśnień zapraszam na PW to nie jest temat o tym, support nikogo nie okłamał w tej kwesti tylko wasza nadinterpretacja słów powoduje zamęt.

To ja chyba coś źle robiłem. Nic nie przytrzymywałem, ani też nic nadzwyczajnego nie robiłem. I faktycznie... przy odpowiednich ustawieniach jednym przyciśnięciem klawisza wysyłało atak i przechodziło do następnej karty (magia!).

ustawiasz sobie w operze skróty klawiszowe np. 2 na przeskok i enter na potwierdzenie - prawda
Otwierasz cztery karty , ustawiasz w nich atak - prawda
następnie klikasz "atak" w każdej przechodzi ci do potwierdzenia "OK" - w sumie to wyślij atak, ale niech będzie :p
następnie najeżdżasz na każde ok i odznaczasz ale nie puszczając kursora . gotowe teraz etner -2 etner-2, 4 razy - nieprawda :p Wystarczy, że klawisz będzie zaznaczony nic nie trzeba przytrzymywać. I żadne enter. 4x tą dwójkę i wysyła atak. Jest masa filmików na youtube - obejrzyj sobie.

W moim tickecie wyraźnie napisałem... Ilość kliknięć w Operze nie różni się niczym od kaskadowego ustawienia okien i klikania na każde wysłanie ataku na nich. Tak więc słusznie - nie sądzę aby to była automatyzacja.

Zakładam, że Satynowej chodzi o takie ustawienie aby jednym przyciśnięciem klawisza wysłało od razu cztery ataki... Czy się dało? Nawet o tym nie wiedziałem. Nie lubię kombinować i wolę proste rozwiązania. Niestety... InnoGames uważa, że proste nie jest dobre.
 

DeletedUser

Guest
Zakładam, że Satynowej chodzi o takie ustawienie aby jednym przyciśnięciem klawisza wysłało od razu cztery ataki... Czy się dało? Nawet o tym nie wiedziałem. Nie lubię kombinować i wolę proste rozwiązania. Niestety... InnoGames uważa, że proste nie jest dobre.

Tak o to jej chodziło i wg Niej to jest nielegalne a wg supportu to jest legalne tak jak Ci odpisał support :)
Bo napisałeś wysłanie ataku i przejście do nastepnej karty skrótem czyli jedna komenda a dwie akcje i właściwie to nie ma znaczenia czy wciśniesz na klawiaturze cztery razy klawisz czy przytrzymasz bo skutek ten sam :)
 

DeletedUser40095

Guest
Tak o to jej chodziło i wg Niej to jest nielegalne a wg supportu to jest legalne tak jak Ci odpisał support :)
Bo napisałeś wysłanie ataku i przejście do nastepnej karty skrótem czyli jedna komenda a dwie akcje i właściwie to nie ma znaczenia czy wciśniesz na klawiaturze cztery razy klawisz czy przytrzymasz bo skutek ten sam :)
Mam wrażenie, że teraz Ty nie do końca rozumiesz. Ja wyraźnie podałem analogię do czterech okien i ruchu myszką, aby uzmysłowić że ilość kliknięć jest analogiczna. Natomiast, wydaje mi się, że Satynowa mówi o jednym przyciśnięciu klawisza. Kliknę klawisz - Bij aby zabić i automat wykonuje pracę i wysyła cztery ataki. Jak wspomniałem - ja nie wiem czy tak można było :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry