Wersja 8.30 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser172766

Guest
Z tymi zaproszeniami dla graczy jak dla mnie ogromna glupota, jezeli plemie chce ruszy blisko siebie lecz nie w kupie to nie ma mozliwosci.
 

DeletedUser135841

Guest
Zaproszeni gracze muszą osiągnąć min. 100 punktów by móc zapraszać innych do założenia wiosek w swoim pobliżu.

Z tej opcji często korzystali multikonciarze, trochę ich to opóźni :>
 

DeletedUser172766

Guest
Z tej opcji często korzystali multikonciarze, trochę ich to opóźni :>

No tak, ale z drugiej strony, gdy nie ma wyboru kierunku, nie rusza na wstepnym, to zostaje jedynie opcja ze jeden zaprosi wszystkich, ale wtedy nawali sie jeden na drugim i co tu farmic ?:)
 

DeletedUser186183

Guest
Zmiany oczywiście na plus...
Martwi mnie tylko, że przez tą nową grafikę plemiona co raz więcej ważą,
i boje się, że mój słaby net będzie na nich przymulał - kiedyś... :)
 

DeletedUser40095

Guest
Z tej opcji często korzystali multikonciarze, trochę ich to opóźni :>
Trochę irytuje mnie traktowanie każdego jak bandytę. To, że jest grupa osób, która działa niezgodnie z regulaminem gry, nie znaczy, że każdy powinien być karany. Goczi ma rację - takie ograniczenie szkodzi grupom osób chcącym zagrać wspólnie.
Za pomocą tej zmiany administracja gry idzie na skróty (nie pierwszy raz zresztą), zamiast należycie wypełniać swoje obowiązki stwierdzono, że przykręci się śrubę wszystkim graczom.

Tak było z wolnym przesyłem surowców (bo dochodziło do nadużyć) i to samo jest teraz z zaproszeniami.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Aktualizacja dobra, jedyny minus z tymi zaproszeniami, jak i to że światów dalej nie ma.. :(

Nie rozumiem po co ciągle jakaś aktualizacja, nie lepiej zrobić 1 a dobrą, gdzue będzie się znajdowało mnóstwo zmian? A tak to co tydzien jakaś aktualizacja.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Ponieważ o wiele łatwiej jest się wycofać z małej aktualizacji, niż z jednej większej :)
 

DeletedUser180884

Guest
ogólne zmiany na plus:) ....

--------------------------------------------------------------

Zmiany oczywiście na plus...
Martwi mnie tylko, że przez tą nową grafikę plemiona co raz więcej ważą,
i boje się, że mój słaby net będzie na nich przymulał - kiedyś... :)

plemiona nie będą być gra z 20 wieku więc musiały. trochę szatę graficzną polepszyć :)
 

DeletedUser181888

Guest
Grałem na beta z tą aktualizacją i jak dla mnie do nowego wyglądu wiadomosci nie zbyt sie przyzwyczailem, wolal bym taki wyglad jaki jest teraz
 

DeletedUser173602

Guest
jak dla mnie to nie jest żadne utrudnienie z zapraszaniem kolejnych graczy, a wbicie do 100 pkt zajmuje raptem kilkadziesiąt minut i spokojnie możesz zapraszać innych;)

--------------------------------------------------------------

mi jeszcze jednej rzeczy brakuje, 'filtrowanie wiosek według czasu dotarcia wojsk'. tego bym oczekiwał od zespołu plemion, przy dużej ilości wsi naprawdę pomaga i przede wszystkim skraca czas. jak sie kiedyś tego doczekam to nic już w tej grze nie bedzie mi potrzebne;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser172766

Guest
jak dla mnie to nie jest żadne utrudnienie z zapraszaniem kolejnych graczy, a wbicie do 100 pkt zajmuje raptem kilkadziesiąt minut i spokojnie możesz zapraszać innych;)

--------------------------------------------------------------

mi jeszcze jednej rzeczy brakuje, 'filtrowanie wiosek według czasu dotarcia wojsk'. tego bym oczekiwał od zespołu plemion, przy dużej ilości wsi naprawdę pomaga i przede wszystkim skraca czas. jak sie kiedyś tego doczekam to nic już w tej grze nie bedzie mi potrzebne;)


Ale gdy ma wbic 90 osob to jednak juz jest problem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40095

Guest
jak dla mnie to nie jest żadne utrudnienie z zapraszaniem kolejnych graczy, a wbicie do 100 pkt zajmuje raptem kilkadziesiąt minut i spokojnie możesz zapraszać innych;)
Hmm... czyli ze względu na to, że wbicie 100 punktów zajmuje raptem kilkadziesiąt minut, mam chwalić lenistwo administracji? Jeśli widziałbym jakikolwiek argument świadczący o tym, że to nic innego jak ułatwienie sobie życia przez administrację kosztem graczy, to może bym to pochwalił. Jednak nie widzę innego powodu.
 

DeletedUser

Guest
Zmiany na plus, tylko to zapraszanie od 100pkt trochę będzie utrudniało start na światach bez wyboru kierunku.

Fajna zmiana na forum, przydałoby się więcej usprawnień z nim związanych, bo obecna funkcjonalność na nim jest trochę uboga. ;)
 

DeletedUser186505

Guest
Zmiany na plus ;) Nie marudźcie, plemiona idą w dobrym kierunku :)
 

DeletedUser28034

Guest
po co te avatary przy graczach i plemionach są widoczne? strasznie to wygląda :/
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie masakra.... To szukanie na forum na wielki + bo z pewnością się przyda nie jeden raz ale wiadomości czy pokazywanie awatarów na mapie i forum to porażka straszny burdel bijący w oczy ech
 

DeletedUser28034

Guest
Paskudztwo do potęgi, dawno tak strasznie nie spaskudzono i takiego burdelu w grafice nie zrobiono jak przy tej aktualizacji :/
 

DeletedUser

Guest
Da się to jakoś zmienić? Aż się na forum czy w wiadomości nie chce wchodzić. Porażka. A ranking to już w ogóle syf.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry