Wersja 8.24 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja tam nie wiem o co kruszycie kopie. Do wszystkiego idzie przywyknąć. Czasem ciężko niektórym zmienić przyzwyczajenia ;) A grafika w tle mnie się bardzo podoba, przedtem było tak "łyso".
 

DeletedUser130738

Guest
Tylko po co mi w Raportach zakładka Asystent Farmera, skoro nie używam? Pusta ciągle, bo nie korzystam z AF w dalszym etapie gry, a usunąć się nie da. Co, ma przypominać, żeby wykupić i już nie będzie pusta?

Geniusze od zmian nie mogli napisać kilka linijek skryptu, który by sprawdzał, czy ktoś ma AF i wtedy dopiero uaktywniał tę zakładkę?
 

DeletedUser23926

Guest
Ja jeszcze tylko czekam, aż będzie zablokowany wybór mapy i zostanie do wybory tylko ta nowa, strasznie nieczytelna mapa ;/
 

DeletedUser

Guest
Tylko po co mi w Raportach zakładka Asystent Farmera, skoro nie używam? Pusta ciągle, bo nie korzystam z AF w dalszym etapie gry, a usunąć się nie da. Co, ma przypominać, żeby wykupić i już nie będzie pusta?

Geniusze od zmian nie mogli napisać kilka linijek skryptu, który by sprawdzał, czy ktoś ma AF i wtedy dopiero uaktywniał tę zakładkę?

Dokładnie :) Myślę, że ta zakładka jest niepotrzebna :rolleyes:
 

DeletedUser181344

Guest
Czy kiedyś w końcu naprawicie to co zepsuliście parę miesięcy temu?
Mam na myśli zmienianie kolejności ataków.
Ataki wchodzą w innej kolejności niż zostały wysłane.

Widać to na światach bez milisekund.
Nie można wysłać synchra bo off wysłany jako pierwszy nie wchodzi jako pierwszy.
(jak tu wysłać karetę i przejąć wioskę jak pierwszym atakiem nie jest off??)


Po co nam jaskinie i "uwolnij rodzinę królewską" albo turnieje "która drużyna więcej wiosek zrabuje" ?
Kupujemy KP/MK a Wy zamiast poprawiać funkcjonowanie gry zajmujecie się przygodami i konkursami dla małych dzieci.

Kiedyś nadejdzie dzień w którym osoby które potrafią grać zakończą grę.
Odejdą Wam osoby które używają KP/MK i zostaną tylko dzieci które "cieszą się" ratowaniem rodzin królewskich..
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Błąd ten istniał przez parę dni. Zgadza się: parę miesięcy temu. Został już dawno poprawiony.

a nie prawda ;D albo mi tak muli komputer, albo nadal sie to zdarza ;d bo zdarza mi sie czasem, ze jak sle synchro gurbych, to gruby z offem (wiekszym) wchodzi za tym z mala obstawa :D
 

DeletedUser181344

Guest
a nie prawda ;D albo mi tak muli komputer, albo nadal sie to zdarza ;d bo zdarza mi sie czasem, ze jak sle synchro gurbych, to gruby z offem (wiekszym) wchodzi za tym z mala obstawa :D

jasne, że dalej są problemy..
nikt nie ma siły użerać się i zgłaszać problemy bo później słyszy, że wszystko jest OK..

ale pamiętaj:
to admin ma rację..
a jak nie ma racji.. to patrz wyżej..

ewentualnie patrz niżej:

§<cfaniak> Usunięcie konta oraz kary
8.1) Konto może zostać zablokowane lub usunięte bez podania przyczyny.

No i jest w sumie jeszcze jedna opcja, która często przychodzi do głowy gdy za często trzeba poprawiać ataki:

- Usuń konto


Tylko po co to wszystko..?
Chcemy dalej grać i chcemy dobrze działającej gry aby perfekcyjnie realizować nasze "akcje"

Jak będzie dobrze działało to będzie nam się dobrze grało i dalej wszyscy chętnie będziemy używali KP / MK / pakietów na surki itd
 

DeletedUser

Guest
Błąd ten istniał przez parę dni. Zgadza się: parę miesięcy temu. Został już dawno poprawiony.

Bzdura totalna nie dalej jak wczoraj mialem akcje i co zamiast dopasowac grube do offa to widzialem swoj off jako ostatni w synchro.



Tu odp jednego z adminow sw 66
Błąd ten już pewien czas temu został do nich zgłoszony i na razie cisza.

Pozdrawiam,
Małgorzata
Plemiona Team

zastanowcie sie nad jedna linia odpowiedzi bo jeden pisze a.... a drugi pisze ze białe jest czarne
 

DeletedUser181344

Guest

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
nawet "wróg" się śmieje:

Cytujesz posty z 6 maja czyli sprzed ponad 1,5 miesiąca. Błąd został poprawiony dzień później (http://forum.plemiona.pl/showthread...2-komentarze&p=1631200&viewfull=1#post1631200) i od tej pory działa to dokładnie identycznie jak PRZED aktualizacją (po prostu został wycofany kod, który to zmieniał).
Mogą zdarzać się czasami pojedyncze przypadki błędu, ale na identycznej zasadzie jak zdarza się to od wielu lat. Nie ma to NIC wspólnego z jakąkolwiek aktualizacją, a już tym bardziej z jej wersją 8.24, na którą - z sobie tylko znanych powodów - urządziliście sobie jakiś dziwny "nalot".
 

DeletedUser130738

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163071

Guest
wiedzę że admini ulegli graczom zęby wszystkie wojska były bliżej ale i tak dalej jest nieporęcznie :/
 

DeletedUser181344

Guest
Na 66 świecie kody są w nowej wersji - tutaj tryb boski działa:

Nikt nie może tej czwórki zaatakować:

damomlody
qweasd3
mikolaj84utrecht
Sir rob1ert2712


bo wszystkim wyskakuje ostrzeżenie:

"Następujące akcje pomiędzy graczami dzielącymi łącze internetowe lub komputer nie są dozwolone podczas dzielenia oraz 24 godziny po nim: Skoordynowane ataki, wsparcia i przesyłki surowców, jak i wszystkie akcje z tym samym kontem docelowym"
 

DeletedUser126908

Guest
Spokojnie - prace trwają, naprawa niebawem i tryb Boski zmieni się diametralnie.
 

DeletedUser2927

Guest
Na 66 świecie kody są w nowej wersji - tutaj tryb boski działa:

Nikt nie może tej czwórki zaatakować:

damomlody
qweasd3
mikolaj84utrecht
Sir rob1ert2712


bo wszystkim wyskakuje ostrzeżenie:

"Następujące akcje pomiędzy graczami dzielącymi łącze internetowe lub komputer nie są dozwolone podczas dzielenia oraz 24 godziny po nim: Skoordynowane ataki, wsparcia i przesyłki surowców, jak i wszystkie akcje z tym samym kontem docelowym"



t5en problem pojawia sie na roznych swiatach ale ja zawsze myslalem ze to mam dzielenie i po 24h bylo juz ok
nigdy nie sadzilem ze to poprzez aktualizacje moze darujmy sobi te nagonki o 8.24 i czekajmy na kolejna aktualizacje bo napewno znowu cos sie sypnie ;)
 

DeletedUser144681

Guest
Zamiast uszczęśliwiać graczy kosmetycznymi poprawkami wprowadźcie coś co każdemu się przyda

np. Kalkulator Czasu Dotarcia wojsk

Był i działał fajny pod małpkę ale ciągłe poprawianie gry go zepsuło.
Dlaczego nie wdrożycie coś co działa dobrze i nie poprzecie tego projektu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry