Wersja 8.225

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Aktualizacja 8.225


Drodzy Gracze,

czas na kolejną porcję aktualizacji, która wejdzie w życie 27 października.
Tym razem - obok przygotowań do uruchomienia na Steam - dodanych zostało parę zmian, usprawnień i poprawek wnoszonych przez społeczność gry. A poza tym dodatkowa niespodzianka dla Was! Zobaczcie co tym razem dla Was przygotowaliśmy:

Sortowanie grup na mapie


(wdrożenie propozycji zgłaszanej przez graczy)

Obecnie grupy widoczne na ekranie mapy są sortowane po czasie ich stworzenia. Pora to ulepszyć!
Teraz gracze będą mieli możliwość swobodnego ustawienia kolejności grup. Przerobione menu zarządzania grupami będzie dostępne, tak jak dotychczas, po kliknięciu na "Zarządzaj zaznaczeniami".
Najwyżej umieszczona grupa będzie zawsze wyświetlana jako pierwsza, następnie druga, trzecia itd. Dodatkowo: będzie możliwość wybrania, które ikonki grup mają być wyświetlane na mapie, a które nie.
Wierzymy, że pozwoli to na efektywniejsze zarządzanie tym, co widzicie na mapie.

Sortowanie w przeglądzie wojsk


Kolejna propozycja zgłaszana przez graczy: gdy posiada się wojska stacjonujące w różnych wioskach, to dotychczas nie dało się ich łatwo posortować w przeglądzie jednostek po dystansie. Teraz ta opcja została dodana.

Zmiana w utracie prestiżu plemienia


Kolejny pomysł graczy to zmiana w sposobie naliczania utraty prestiżu plemienia, przy wyrzucaniu z niego graczy. Od teraz nie będziecie tracić prestiżu przy wyrzucaniu z plemienia osoby zbanowanej. Powód ani długość trwania bana nie ma znaczenia. Po prostu: wyrzucając zbanowanego gracza nie tracisz prestiżu!

Nowy serwer Beta z nowymi funkcjami!


Niespodzianka! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w poniedziałek 26 października będziecie mogli pobawić się w testerów na nowym świecie Beta "ZZ3"!

Będziecie tutaj mieli możliwość zapoznać się z pierwszą wersją nowego systemu zadań, nad którym obecnie pracujemy. Został on całkowicie przearanżowany, aby uczynić go zarówno ciekawszym, ale też bardziej użytecznym dla każdego. Zadania są tam obecnie poprzenoszone do osobnych grup, w ramach określonych tematów i łańcuchów zadań. Ale nie tylko wygląd będzie zupełnie inny niż ten, do którego jesteście obecnie przyzwyczajeni, również nagrody i postęp realizacji będą inne od tego, czego można się spodziewać.
Ale nie chcemy Wam mówić zbyt wiele z góry, chcemy żebyście sami spróbowali i potestowali, aby potem móc przekazać nam uczciwą i bezstronną opinię na temat nowego mechanizmu działania tej funkcji.

changelog201026a.pngchangelog201026b.png

Zapraszamy zatem do sprawdzenia świata ZZ3 na serwerze Beta!
https://www.tribalwars.works/ - przypominamy, że jest to osobny serwer, wymagający oddzielnej rejestracji konta

Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team