Wersja 8.2 - komentarze

Status
Zamknięty.

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
nie przemyslałes swojej wypowiedzie przemeq:) Skoro proxy ma nie działac to jak wejdziesz na konto zeby dac zasta skoro proxy działac nie bedzie?:) Zanim ktos cos wymysli na obejscie tego zeby nie dostac bana za proxy mam nadzieje ze pobanuja konta na proxy i ze to beda szaraki a nie jakies inne bany

To Ty nie zrozumiałeś mojej :) Już teraz było tak, ze na proxy nie mogłeś wysłać wojska ani obejrzeć mapy ale miałeś możliwość wysłania zastępstwa. Sama możliwość zalogowania i wysłania zastępstwa pozwala na utrzymywanie takich kont wiekami :) Zostały wyłączone tylko niektóre opcje z tego co zrozumiałem...
 
Ostatnia edycja:

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
182
no ale kont frontowych tym sposobem nie utrzymasz a zdazaja sie takie na proxy:)

zobaczymy jutro co to bedzie ale powinni proxy dac do tabeli kar z multi bo to jedno i to samo masz 2 konta na jednym swiecie:)
 

DeletedUser23926

Guest
A moze lepiej nie blokować proxy? Pol swiata 59 bedzie szara^^

Na powaznie to super sprawa. Moze wkoncu gra na poczatku swiata z pro elo elo koksami wkoncu bedzie sprawiedliwa, bo na 59 sytuacja wyglada tragicznie. Czesc graczy ma po minimum 3 konta- glowne, defowka i do skanowania, bo sie z glownego boja zaatakowac ;/ Dlatego wlasnie najfajniej zaczac troche później po starcie, gdzie juz nie ma tych pseudo pro graczy. Oczywiscie trudniej jest o topke, ale jak sie straci wioske, to przynajmniej w uczciwej grze.
 

DeletedUser122807

Guest
Nie wiem czy tylko ja mam problemy? Po aktualizacji gdy najerdzam na wioskę pokazują się koordynaty innej.. Tyczy się św 55
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Ja ma ok na 32

I jak przestały wam proxy działac?:)

dddddddddnd.png
 

DeletedUser

Guest
Brawo dla administracji ! Teraz nic tylko obserwowac nowe swiaty czy przypadkiem oszusci dalej nie obchodza "utrudnien" storzonych im przez adminow.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Brawo dla administracji ! Teraz nic tylko obserwowac nowe swiaty czy przypadkiem oszusci dalej nie obchodza "utrudnien" storzonych im przez adminow.

Nie wiem przypadkiem czy nie można skonfigurować przeglądarki aby js działał na proxy. Czytam jakąś instrukcję z google ale dopiero jestem na początku :D

Oczywiście zawsze można poprosić kolegę/koleżankę która nie gra aby się zalogowała na konto i przekazała zasta lub coś (jako co-player oczywiście :D)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser162183

Guest
błedy błędy i jeszcze raz błedy.

Nie pokazuje innofmacji na mapie tylko sie gubi i nie moze załadować odpowiedniej...
Informacja o snie nia ma czasu tylko Zamknij wskazówkę.. jak narazie tyle zdazyłem zauważyc..
tak było dzis na sp ze snem juz wczesnije...
 

DeletedUser156889

Guest
Co Wy piszecie, że proxy nie działa bez włączonego java script ;] Połowy serwisów nie byłoby w internecie gdyby tak działało proxy - to nie jest technologia wymyślona do tego żeby sobie zmienić ip ;] Nazywanie mianem proxy jakieś stronki która doczytuje inną w ramce itp to jest jakieś nieporozumienie.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Co Wy piszecie, że proxy nie działa bez włączonego java script ;] Połowy serwisów nie byłoby w internecie gdyby tak działało proxy - to nie jest technologia wymyślona do tego żeby sobie zmienić ip ;] Nazywanie mianem proxy jakieś stronki która doczytuje inną w ramce itp to jest jakieś nieporozumienie.

Chodzi właśnie o bramke proxy zmieniającą IP nazywaną popularnie na plemionach "proxy". Nie ma się co pieklić :)
 

DeletedUser121776

Guest
Moze mi sie przewidzialo, ale chyba to weszlo z ta aktualizacja:
zmianazzz.png

Chodzi mi o opcje "wezwij" w placu wioski i jak widac na obrazku odhaczanie zbednych jednostek.
Bardzo dobra poprawka dla osob, ktore w defowych robia takze jednostki offowe;]
 

DeletedUser155263

Guest
błedy błędy i jeszcze raz błedy.

Nie pokazuje innofmacji na mapie tylko sie gubi i nie moze załadować odpowiedniej...
Informacja o snie nia ma czasu tylko Zamknij wskazówkę.. jak narazie tyle zdazyłem zauważyc..
tak było dzis na sp ze snem juz wczesnije...


Początkowo myslałem że to wina laga :)
ale jak ty też to masz to błąd ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry