Wersja 8.17 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser160438

Guest
Od roku przyjmuję aktualizacje za niezmienne i gram dalej. Jedne są dobre inne nie. Po kilku dniach człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego.
 

DeletedUser151354

Guest
Bryft ale skoro chcieliście by to było dla graczy bardziej intuicyjne to po
1. Przycisku profil powinien być na aktualnym miejscu mapy. Mapa spowrotem
2. Przyjaciele są niepotrzebnie schowani już trzeba kliknąć 2 razy zamiast jednego.
3. Przecież dolny pasek jest taki pusty, sporo rzeczy można było tam dać które zostały schowane.
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
W razie czego można zawsze sobie to wszystko "pochowane" powywalać do paska skrótów... więc nie narzeakajcie tylko dla zasady, generalnie akutualizacja na +
A co do mapy hmmm ciężko coś powiedzieć nie używając przekleństw... więc powiem tylko że beznadzieja, ani to ergonomiczne ani łatwiejsze, przyciski do przechodzenia pomiędzy wioskami teraz są wywalone za daleko od mapy.
 

DeletedUser130738

Guest
Naprawdę podoba wam się nowa mapa? Na razie w ustawieniach jest opcja zachowania klasycznego wyglądu, ale znając INNO jest i spora szansa, że klasyczny zginie przy następnej aktualizacji i zostanie taka właśnie:

Nowa mapa

Ps. Do zmiany menu można się przyzwyczaić, ale ta mapa jest według mnie mocno skopana ;/ Weszła tylnymi drzwiami i nikt o tym nie pisał w info o aktualizacji. Grafikę robili pewnie ludzie, którzy popisali się przyciskami itp. w poprzedniej aktualizacji. We wszystkich krajach masowo powstawały css-y, żeby to zlikwidować. I co będzie teraz z tą mapką, kiedy zniknie opcja zachowania starego wyglądu? Bo jakoś nie wierzę, że ludziom się bardziej spodoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
kmic lub Bryfft,

co do dodania motywu z komnaty chwały do rankingu ogólnego graczy/plemion - szliście bardzo dobrym tropem ale jest to fatalne rozwiązanie, gdyż teraz zajmuje to dużo miejsca i żeby zobaczyć caly ranking trzeba zjechać na dół, ogólnie też nie wpasowuje się to w kompozycję całościową, nie lepiej by było wyszczególnić 3 pierwsze miejsca w tabeli odpowiednio złotą, srebrną oraz brązową barwą i nieco udekorować tzn. czcionka tych trzech miejsc większa od pozostałej części rankingu, jakiś mały puchar postawić przy cyferce oznaczającej pozycję tak jak to jest robione we większości grach? to byłoby o wiele bardziej estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie..

proszę by odnieść się do powyższego :)
 

DeletedUser159480

Guest
Wygląd mapy, o której pisze Eilean jest najzwyczajniej w świecie OHYDNY. Innogames już powolutku zamyka nam wrota z dostępem do 'starej' mapy. Przykładowo przeglądając zakładkę "Statystyki" na stronie głównej gry widzimy tą nową, niebywale brzydką mapę. Coś okropnego, na prawdę.
 

DeletedUser153359

Guest
Nie ma to jak 5 minut klikac w nazwe wioski zamiast na mape -_- Pogratulowac pomyslowosci...Myslalem ze INNO jednak ma wzglad na tych starych graczy, a nie gra za nowinkami. Niestety ale ta gra zaczynna dziecinniec do reszty... Specjalne odznaczenia dla top3 <haha> Przerobcie jeszcze grafike wojakow na plastikowe(piki,miecze) Bo zbyt brutalnie to wyglada :<
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
Css z wczoraj w porównaniu z dzisiejszym nie zawiera wielu zmian. Mimo to wczorajszy css uruchomiony w Plemionach dzisiaj nie będzie działał poprawnie. Jeżeli chcesz dostosowywać wygląd do swoich preferencji, to sugeruję rozpocząć od tego, co jest dzisiaj, bo przynajmniej będziesz zaczynać od czegoś co działa.

czy odpowiednia modyfikacja pliku css z dziś spowoduje przeniesienie guzików na właściwe (stare) miejsce
nie chce modyfikować wyglądu guzika a jedynie jego położenie

link do pliku css z dziś poproszę
link do pliku css z wczoraj poproszę
metodą na piechotę coś sam zaradzę
 

DeletedUser173864

Guest
Hmm... Jak dla mnie aktualizacja na - :/ Jedyna rzecz z jakiej jestem zadowolony to profil,który jest przydatny i za to macie wielki +.Reszta rzeczy,czyli przesunięcie przycisku mapy na górne menu,wygląd mapy,wzięcie notatnika na dół,schowanie przyjaciół w profilu,wygląd rankingu jak w komnacie, zmienienie grafiki odznaczeń i parę jeszcze innych są na minus u mnie :/ niepotrzebnie chcecie ulepszyć już dobrą grę taki pierdołami,które tylko ją psjuą :/ mówicie,że chcecie pomóc nowym graczom grać lepiej,a zapominacie o tych,przez których ta gra zyje,mowa o weteranach plemion :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Nie ma co się już zlościć nad wyglądem ogólnym plemion, bo on będzie się zmieniał, ciągle będą jakieś korekty stosowane na nim i co aktualizacja zapewne wygląd będzie się zmieniał. Ja oceniam tą aktualizację na plus. Bardzo ciekawe zmiany, dawno takiej aktualizacji nie bylo. Co prawda mapa daje wiele do życzeń, bo wygląd szpeci, ale trudno - konczyc gry przez to nie zamierzam.

Dobry pomysł był z profilem, tylko szkoda, że kosztem notatek (ktory jest najmniej zagladanym z wszystkich narzedzi na pasku glownym?) - nie wiem jak inni, ale Ja osobiscie dosc czesto wchodze w notatki zapisuje sobie rozne bazgroly, plany atakow. Mozna bylo tylko kosztem "wyloguj" dodac profil, notatki zostawić, a mapę przywrócić na dawne miejsce. Z tego wszystkiego zresztą idzie się przyzwyczaić.

Odznaczenia, wyroznienia i inne takie dodatki w profilu i rankingu ogolnym - dla mnie obojetnie, nie gram na świecie z blaszkami, a wyroznienia, no może mobilizacja dla innych, aby sie znalezc w tej trojce :rolleyes:

Najgorsza rzecz to jak dla mnie raporty. Szkoda, tego limitu. Są rapki ktore trzyma sie od poczatku swiata i fajnie sie co jakis czas poogladac, a tak to musialem screeny robic i zapisac na dysku.

Ogolnie zmiany na plus. Nie zawsze można człowiekowi dogodzić, ale widać starania i efekty, a chyba to jest najważniejsze? ;)
 

DeletedUser165803

Guest
Kasacja xxxxxxxxxxxxxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ludzie, ja się nigdy nie przyzwyczaję, oddajcie moje przyciski na dół !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ranking byłby ok, gdyby nie.... TE ogromne obrazki na górze :/
 

aplikaant

Miecznik
Wynik reakcji
14
TOP3 w rankingu beznadzieja, bo trwale zmniejsza ergonomię, do reszty można się przyzwyczaić, ale po co ją wprowadzono to nie wiem.
 

DeletedUser130738

Guest
W tym css top3 już usunięte. Ogólnie fajny styl, przywraca zmiany jeszcze sprzed 8.16. Trochę indywidualnych poprawek, jeśli ktoś chce (np. usunięcie bloku MrKeksi lub Footer Leiste), i jest ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180287

Guest
Wszytko jest zajefajne , tylko jedna uwaga. Dlaczego na wstępnym logowaniu na 78 nie działa to że na dole listy pojawiają się nowi gracze???
 

DeletedUser18304

Guest
Już nie pokazuje, po zdobyciu odznaczenia, ile mamy ponad poziom złoty zrobionych rzeczy.. Np. 110k wybitych monet, 1200000 śmierci bohatera - tylko, odpowiednio, 50k i 100k. :(
Szkoda. :(
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że gra z każdą aktualizacją jest przystosowywana do ludzi upośledzonych, ślepych itp. Dziekuje za totalne obrzydzenie gry. Ale też wiele osób bedzie Wam wdzięczna, chodzi konkretnie o osoby, które nie potrafiły się odciągnąć od plemion, ale dzięki Wam już nie będą mieć z tym problemów ;)
 

domi1948

Pikinier
Wynik reakcji
1
Bardzo średnia aktualizacja, szczególnie zmiana wyglądu wiosek na mapie. Wyglądają lipnie. Dobrze że można zmienić na poprzedni wygląd mapy bo ten jest brzydki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry