Wersja 8.17 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser53577

Guest
dlatego było w cudzysłowiu proszę Pana. tę cenę to obniżacie z takiego automatu że szkoda słów na to.

usunął Pan edycję mojego postu - dlaczego ?


"ooo to teraz jak sie coś komuś nie podoba to od razu hejter ? przepraszam że wyrażam swoją opinię :eek:.... "

pm161 - dlatego że ich guzik obchodzi co my o tym myślimy
 

DeletedUser32817

Guest
A ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak Wam przeszkadza przesunięcie 5 linków. Bo wszystkie pozostałe zmiany w moim odczuciu na plus - mapa wygląda estetyczniej, odznaczenia i ranking live - super. Szczególnie ranking. Nieco niepotrzebne jest to oznaczanie TOP3, ale kwestia przyzwyczajenia - przypomina Komnatę Chwały. Wersja moblina - dla mnie mega. I te ikonki - serio, nie widzę problemu - weszłam od zmiany może 4 razy i ogarniam już.
Ale cóż, hejterzy zawsze znajdą powód. Sumarycznie więcej zmian na plus niż na minus, ale Wy i tak będziecie grozić rezygnacją z gry, końcem świata i epidemią dżumy. A szczerze? Rezygnujcie - członkowie Teamu mają inne zajęcia, w przeciwieństwie do ogarniania projektu, płatne - nikt chleba przez Was nie straci. A mam wrażenie, że grafika staje się bardziej przystępna i przyjdą nowi gracze. Zawsze będą przychodzić, a Wy, kochani hejterzy, przy każdej zmianie będziecie hejtować. Czekam na nową wersję "pełną" - nie mogę się doczekać przeglądania forum :)

Proszę o zaznajomienia się z terminem "HEJT". Jak na razie padają tutaj słowa niezadowolenia do części aktualizacji. Głównie do zmian w menu.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Proszę o zaznajomienia się z terminem "HEJT". Jak na razie padają tutaj słowa niezadowolenia do części aktualizacji. Głównie do zmian w menu.

Pozwolę sobie załączyć linka. KLIK.
A dla leniwych - "Jest to stwierdzenie obywatelskie wyrażające negatywne poglądy o przedstawionych wydarzeniach lub przedmiotach"

Poziomu językowego przedstawionych definicji nie będę komentować :)
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Na poprzednich stronach (często w postach usuniętych) pojawia się "bezwzględna krytyka". Ale nie to jest tematem dyskusji, natomiast chętnie porozmawiam o zawiłościach języka polskiego (i wyrazów powszechnie w nim używanych) na PW.
 

DeletedUser53577

Guest
my nie krytykujemy bezwzględnie, nie pasują nam zmiany w menu - wszystko zawsze trzeba z pokora przyjmowac ? po za tym to jest dyskusja, tu się wyraża swoje opinie, niekoniecznie pozytywne.

nie jestem polonistką więc dyskutować o języku nie zamierzam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165928

Guest
Jestem otwarty na dyskusję, ale nie na osobiste wycieczki. Więc proponuję je zakończyć. Odnoś się do treści postów, nie do osoby, z którą rozmawiasz i Twojej oceny na jej temat. Możesz śmiało ją zachować dla siebie :).


Wiele takich istnieje. Nie mamy z tym problemu. Gra jest rozwijana tak, jak chce tego InnoGames - jeżeli ktoś zaproponuje lepszy produkt i stracimy użytkowników... cóż, to jest cena jaką trzeba przyjąć. Obecnie, niezależnie od czyjejkolwiek oceny, wszystkie działania mają w zamyśle odwrotny cel.


Nie robimy już żadnych ankiet na temat obniżki cen monet.

w takim razie pytanie

1. PO CO DJACIE MOZLIWOŚĆ DYSKUSJI , SKORO I TAK KAŻDY POST IGNORUJESZ ?

2. DLACZEGO KAŻDY POST KOMENUJESZ W STYLU "każdy zawsze narzeka a potem jest ok. i każdemu się podoba " - NIE PODOBA SIĘ DALEJ DLA tWOJEJ SWIADOMOŚCI -TYLKO UCZĄ SIĘ Z TYM ŻYĆ - A TO RÓŻNICA

3. DLACZEGO NIE WPROWADZICIE ANKIET ? DAJCIE LUDZIOM ZAGLOSOWAC CO W GRZE TRZEBA POPRAWIĆ A CO NIE !( i nie pisz mi tu że to inno decyduje bo jak piszemy że zglosimy się do niemców to natychmiast odpisujecie że i tak to wróci do was)

4. SKORO NIE MOŻNA WPROWADZIĆ ANKIET (takiej odpowiedzi pewnie się doczekam , albo wogóle się nie doczekam ) - TO JESZCZE RAZ PYTAM - PO CO TA DYSKUSJA ? SKORO ONA DO NICZEGO NIE PROWADZI TYLKO DO WPIERANIA GRACZOM ŻE WSZYSTKO JEST OK.?
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
w takim razie pytanie

1. PO CO DJACIE MOZLIWOŚĆ DYSKUSJI , SKORO I TAK KAŻDY POST IGNORUJESZ ?

2. DLACZEGO KAŻDY POST KOMENUJESZ W STYLU "każdy zawsze narzeka a potem jest ok. i każdemu się podoba " - NIE PODOBA SIĘ DALEJ DLA tWOJEJ SWIADOMOŚCI -TYLKO UCZĄ SIĘ Z TYM ŻYĆ - A TO RÓŻNICA

3. DLACZEGO NIE WPROWADZICIE ANKIET ? DAJCIE LUDZIOM ZAGLOSOWAC CO W GRZE TRZEBA POPRAWIĆ A CO NIE !( i nie pisz mi tu że to inno decyduje bo jak piszemy że zglosimy się do niemców to natychmiast odpisujecie że i tak to wróci do was)

4. SKORO NIE MOŻNA WPROWADZIĆ ANKIET (takiej odpowiedzi pewnie się doczekam , albo wogóle się nie doczekam ) - TO JESZCZE RAZ PYTAM - PO CO TA DYSKUSJA ? SKORO ONA DO NICZEGO NIE PROWADZI TYLKO DO WPIERANIA GRACZOM ŻE WSZYSTKO JEST OK.?
Celem dyskusji zazwyczaj jest wymiana poglądów, natomiast głównym zadaniem Administracji nie jest uczestnictwo w niej, lecz moderowanie i rozwiązywanie największych problemów, wątpliwości. Co do odsyłania do Niemców - oni "zarządzają" stroną techniczną, natomiast kwestia wprowadzenia i kontaktu z graczami leży po polskiej stronie. To tak, jakbyś krzyczał na pana z salonu Opla, że nie produkują Twojego wymarzonego modelu w żółtym kolorze. Serio.
A poza tym, każdy zawsze narzeka, a potem się przyzwyczaja - taka natura ludzka.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
pm161 napisał:
Ja mówilem o podobnej grze... Stworzonej od nowa...
Wiem o czym mówiłeś.

pm161 napisał:
Ja wiem dlaczego, bo każda tego typu ankieta była by porażką dla tych, którzy chcą wprowadzić te denne aktualizację. A nas okłamujecie że to dla naszego dobra... Nigdy takiej ankiety nie było.
A dlaczego w takim razie? Ciekaw jestem :p.

pm161 napisał:
Czy my musimy się zebrać w grupę, żeby zaprotestować przeciw InnoGames?
Skoro zmiana położenia paru linków jest tak wielką porażką wypaczającą przebieg rozgrywki i w ogóle wywracającą grę do góry nogami, że aż trzeba prostestować przeciw InnoGames, to pewnie najlepszą formą protestu będzie po prostu zaprzestanie udziału w grze. Skoro aż tak to kogoś boli...

@medyk351, jeżeli zdecydujesz się przedstawić swoje opinie w cywilizowany sposób i bez krzyku (pisania wielkimi literami) to chętnie z nimi podyskutuję.
 

DeletedUser53577

Guest
Skoro zmiana położenia paru linków jest tak wielką porażką wypaczającą przebieg rozgrywki i w ogóle wywracającą grę do góry nogami, że aż trzeba prostestować przeciw InnoGames, to pewnie najlepszą formą protestu będzie po prostu zaprzestanie udziału w grze. Skoro aż tak to kogoś boli...

.

dlaczego Pan tak wyolbrzymia ?
 

DeletedUser160889

Guest
widać starzy stażem gracze [ ci jeszcze myślący ] muszą być zawsze pokrzywdzeni na rzecz tych nowych [ mało myślących ] ponieważ nie mogą się połapać w przyciskach?

Może i pozyskujecie nowych ale starym co jakiś czas rzucacie kłody pod nogi i nie zachęcacie aby nadal tu zostali i kupowali PP.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
astrorybka napisał:
dlaczego Pan tak wyolbrzymia ?
Staram się zbliżyć do wymowy większości uwag, które są właśnie wyolbrzymieniem i burzą w szklance wody.
Minimalne zmiany w layoucie są krytykowane niczym zmiana sposobu działana całej gry. To jest właśnie wyolbrzymianie :).

vampirek11 napisał:
widać starzy stażem gracze [ ci jeszcze myślący ] muszą być zawsze pokrzywdzeni na rzecz tych nowych [ mało myślących ] ponieważ nie mogą się połapać w przyciskach?
W jaki sposób jesteś pokrzywdzony?
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
widać starzy stażem gracze [ ci jeszcze myślący ] muszą być zawsze pokrzywdzeni na rzecz tych nowych [ mało myślących ] ponieważ nie mogą się połapać w przyciskach?

Może i pozyskujecie nowych ale starym co jakiś czas rzucacie kłody pod nogi i nie zachęcacie aby nadal tu zostali i kupowali PP.
Starzy i doświadczeni gracze poradzą sobie zawsze i wszędzie. Niestety, w ciągu ostatnich lat średnia wieku osób korzystających z sieci diametralnie się obniżyła, stąd też trzeba się do nich przystosować, a cóż, dla młodych im łatwiej, tym lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser53577

Guest
Minialne :p? bo nie pozamienialiście miejscami wszystkich linków tylko kilka :p? - i dalej pytam, musi nam się wszystko podobać, a jak sie nie podoba to mamy o tym nie wspominać?

pm161 - zbanowany za wyrażanie swojej opinii w dziale dyskusji ?

tak tak, ułatwiajmy wszystko najmłodszym to potem będziemy mieć pokolenie idiotów.
 

DeletedUser165928

Guest
skasowaleś moje posty bo ?

1. są niewygodne ?
2. nie wiesz co odpowiedzieć ?
3. cenzura ? , komuna ?

>>>Bo są poniżej poziomu przyjętego na tym forum - Bryfft

mi zabraniasz wielkimi literami a wstawiasz żenujące obrazki na temat FB , kogo ty chcesz zrobic w balona ?
nie masz do czynienia z dziećmi

proszę nie edytowac moich postów bo sobie tego nie życzę - napisz swój jeśli potrafisz , tylko cos na "poziomie" i "mądrego" - choc po tobie się tego nie spodziewam co już nie raz udowodnileś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Minialne :p? bo nie pozamienialiście miejscami wszystkich linków tylko kilka :p? - i dalej pytam, musi nam się wszystko podobać, a jak sie nie podoba to mamy o tym nie wspominać?

pm161 - zbanowany za wyrażanie swojej opinii w dziale dyskusji ?

tak tak, ułatwiajmy wszystko najmłodszym to potem będziemy mieć pokolenie idiotów.

Haha jeszcze mnie nie zbanowali, bo mnie chwile nie było, ale pan Bryfft mnie najwidoczniej ignoruje bo nie chce odpowiedzieć na posty :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160889

Guest
Starzy i doświadczeni gracze poradzą sobie zawsze i wszędzie. Niestety, w ciągu ostatnich lat średnia wieku osób korzystających z sieci diametralnie się obniżyła, stąd też trzeba się do nich przystosować, a cóż, dla młodych im łatwiej, tym lepiej.

Może na zupełnie innych serwerach graliśmy ale w większości zawsze gdzie grałem były osoby dorosłe a zarazem lubiące swoje przyzwyczajenia.

OK nie ma co mówić o rzeczach, które się nie spodobały bo i tak to nic nie da.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Dlaczego nie korzystacie z ankiet, żeby zagarnąć opinii na dany temat od graczy? Np. "Czy chcecie aby odnośnik MAPA był teraz w górnym menu?" I screen do tego, bo nie każdy oczywiście się skuma po pytaniu...

Ja wiem dlaczego, bo każda tego typu ankieta była by porażką dla tych, którzy chcą wprowadzić te denne aktualizację. A nas okłamujecie że to dla naszego dobra... Nigdy takiej ankiety nie było.

To ja Ci odpowiem. Dlatego, że gdybyśmy się graczy pytali czy łaskawie wyrażą zgodę na to, by przycisk przesunąć o centymetr w bok (nie mówiąc o tysiącu poważniejszych zmian, jakie miały miejsce w historii gry), to ta gra by już dawno nie istniała. Bo wyglądałaby cały czas tak samo jak w 2003 roku i grałaby w nią może garstka fanatyków, którym żal byłoby porzucić konta, na których spędzili pół życia. Ale każdy nowy gracz by uciekał po spędzeniu w niej 2 minut, bo wyglądałaby w sposób przedpotopowy, zostając o kilometry za konkurencją.

tak tak, ułatwiajmy wszystko najmłodszym to potem będziemy mieć pokolenie idiotów.

Idąc tym tokiem: tak, tak, nauczmy najmłodszych bezmyślnego powtarzania w nieskończoność tego samego i wytłumaczmy im, że wszelkie zmiany to zło, z którym trzeba walczyć. Wychowamy pokolenie idealne do pracy przy taśmie w fabryce (może składanie długopisów? pod warunkiem że będzie to ten sam model i w tym samym kolorze), które będzie pisało skargi na forach, gdy kablówka zmieni stację MTV z kanału 222 na 333, bo nie będą potrafili odnaleźć się w tak skandalicznych warunkach i stracą sens życia...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry