Wersja 7.0 - pełna lista zmian - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Ale niemcom właśnie o to chodziło - wiedzieli że kierunek niby nic nie znacząca rzecz a jednak zasmuci wielu Polaków - bo w sumie dla niektórych coś znaczy.
To akurat moja sprawka, żadnych Niemców. Możesz mnie znienawidzić ;). Na 47 wybór kierunku jest, a że konfiguracja jest bardzo podobna do 49, to... teraz wyboru nie będzie.
 

DeletedUser121898

Guest
To akurat moja sprawka, żadnych Niemców. Możesz mnie znienawidzić ;). Na 47 wybór kierunku jest, a że konfiguracja jest bardzo podobna do 49, to... teraz wyboru nie będzie.

Chore... co wam szkodzi dać ten wybór kierunków... ??
 

DeletedUser121898

Guest
No to masz świat 48 :) trzeba przyzwyczaić się do kościołów :p

Grałem jak dobrze pamiętam na s30 albo 31 z kościołami, nawet dobrze mi szło ;p ale to nie dla mnie ;p Wolę światy bez kościołów, jak widzę ile one miejsca w zagrodzie zajmują aż mi się nie dobrze robi ;D
 

DeletedUser105922

Guest
Grałem jak dobrze pamiętam na s30 albo 31 z kościołami, nawet dobrze mi szło ;p ale to nie dla mnie ;p Wolę światy bez kościołów, jak widzę ile one miejsca w zagrodzie zajmują aż mi się nie dobrze robi ;D

To poczekaj na kolejne światy i może będę zgodne z twoimi upodobaniami.
 

DeletedUser73981

Guest
Nigdy nie grałem na świecie z kościołem ,choć na bodajże s 27 był kościół ,to tam z braku czasu skasowałem konto niedługo po założeniu więc się nie nagrałem .Chciałem w swoje urodziny wystartować w środę na 49 ale jednak postanowiłem zagrać z kościołem.Będzie to dla mnie nowe wyzwanie,może więcej zabawy,prędkość świata mi odpowiada.Klimat z kościołem jest jak najbardziej ok,bo przecież w czasach średniowiecza to Kościół w mniejszym lub większym stopniu decydował o istnieniu państw ówczesnej Europy, rozstrzygał konflikty, decydował o tym kto zasiada na ich tronie, a nawet (w różnych okresach) kto ma zostać cesarzem.:D:p
 

DeletedUser113653

Guest
Nigdy nie grałem na świecie z kościołem ,choć na bodajże s 27 był kościół ,to tam z braku czasu skasowałem konto niedługo po założeniu więc się nie nagrałem .Chciałem w swoje urodziny wystartować w środę na 49 ale jednak postanowiłem zagrać z kościołem.Będzie to dla mnie nowe wyzwanie,może więcej zabawy,prędkość świata mi odpowiada.Klimat z kościołem jest jak najbardziej ok,bo przecież w czasach średniowiecza to Kościół w mniejszym lub większym stopniu decydował o istnieniu państw ówczesnej Europy, rozstrzygał konflikty, decydował o tym kto zasiada na ich tronie, a nawet (w różnych okresach) kto ma zostać cesarzem.:D:p

Z kościołem myślę, że lepiej się gra:)
 

DeletedUser

Guest
A jak będą wyglądały morale na 48? bo nic nie pisze a to dość istotne...
 

DeletedUser

Guest
A czy planowany jest w przyszłości świat, który będzie mniejszy niż standardowy?
 

DeletedUser106461

Guest
Z kościołem myślę, że lepiej się gra:)

Dlatego co się broni z pewnością. Może lubisz być defensorem. Ja nie. Wolę skupić na ataku ale na świecie z kościołem jest to trudne gdyż w co trzeciej wiosce twój off jest nędzny jak jakiegoś n000ba z innego świata. I jak tu atakować?

a co ci szkodzi zagrać na s47?

Szkodzi, tam nie ma chłopów ... i już nie będzie :(
 

DeletedUser121898

Guest
Ci chłopi utrudnią życie nam trochę...
Może wyczytaliście gdzieś jaką będą mieli siłe obrony ?? Przeciwko jakim jednostką będą najbardziej skuteczne, bo ja nigdzie tego nie wyczytałem :confused:
 

-=zimi=-

Zwiadowca
Wynik reakcji
311
kolokolo jeśli dla ciebie gra w plemiona opiera się na robieniu only offa to bez urazy ale nie umiesz grać :( A jeśli robisz również deffa to nie rozumiem dlaczego 1 na 3 offy ma być bezndziejny przez kościół :confused: Przecież nie musisz robić w wioskach off kościoła... Wystarczy trochę pomyśleć i przejąć barbę albo jakąś wieś w okolicach wioski off i tam zbudować kościół. A tak właściwie to czemu stwierdzasz że świat z kościołem jest dla deffowców ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry