Wersja 7.0 - pełna lista zmian - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser154920

Guest
Luknąłem kilka stron wcześniej i zbanowaliście Deemo jak tylko o zwrocie kasy zaczął nawijać.
Ojć ojć coś tu jest nie tak ;P

Ale zmiana: 4 w skali do 6 ;P
 

DeletedUser

Guest
lordlucasv, czemu traciłą by sens? Wg. Ciebie wzrost realności oznacza spadek sensu? Wg. mnie bezsensu jest to, że nie mogę swobodnie manewrować własnymi jednostkami
 

DeletedUser

Guest
No rzeczywiście, ma to swoje wady. Dzięki za podrzucenie, ja szukałem dzisiaj ale jakos nie mogłem znaleźć :D
 

DeletedUser123948

Guest
Tak się zastanawiałem... wersja 7.0 to cios dla tych którzy dłużej grają w plemki... bo liny do forum, wiadomości są w całkowicie innym miejscu.... ale efekt ogólnie in plus
 

DeletedUser

Guest
TaKeT, istnieje skrypt do przywrócenia starego wyglądu pasku menu
 

DeletedUser

Guest
TaKeT, istnieje skrypt do przywrócenia starego wyglądu pasku menu
Nieprawda,to tylko podobny wyglad bo bez tych kolorkow ,ale ogolnie cos innego niz bylo wczesniej.
A nowy swiat pomogl tylko na pare dni,znow spadek graczy.
Mysle ze plemiona splajtuja w ciagu max 2 lat.

Ale co do zmian to są jednak dobre... Tak narzekałem ale jednak zwracam honor.
Ale żeby nie było że wygraliście to nadal mi to wszystko zamula ;P I ostatnio kupuję 3x częściej KP i zastanawiam się nad KP na pół roku bo ja ustawiłem sobie stary, wygodniejszy wygląd lecz nie działa bez KP :/
__________________

No to mi sie podoba,zamula,musze placic aby nie widziec tych zmian ale....zmiany sa dobre,kolega masochista?

Dla mnie podstawa to to aby nie mulilo,jak muli to znaczy niegrywalna wersja.
A czym wiecej wiosek tym bardziej muli.
Wersja tylko dla nowych graczy .bez wiosek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ale idąc w tą stronę można powiedzieć, że teraz jest za łatwo dla obrońcy. Bo gość może sobie z 10 wiosek przeżucić deffa do jednej i w 10 wioskach prowadzić cały czas rekrutację deffa a ja mogę go atakować i efekt będzie taki że prędzej czy później cały mój off pójdzie się ... razem z surowcami. Trzeba by wprowadzić ograniczenie, np. można przerzucić 10k jednostek do danej wioski
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Od tego jest reguła zagrody ale niestety jest rzadko wprowadzana na zwykłych swiatach,jeśli sie nie mylę to jedynie na św 24 ona funkcjonuje i na drugim specku była
 

DeletedUser

Guest
Powinniście wrócić z paskami tak jak było w poprzedniej wersji - coby na dole nie było opcji pomoc, przyjaciele, itd... Da się użyć wtyczki do tego, ale lepiej, jakby bez niej można było pracować - w telefonie jak wchodzę czasami, to mi się przez ten pasek dolny strona psuje
 

DeletedUser

Guest
.

Cóż, gram w plemiona na telefonie od 3 lat i szczerze - przy starszych plemionach było znacznie łatwiej przeglądać wioski forum, niż w tej nowej wersji. Szczególnie na operze mini - w nowej skórce irytuje ten pasek, który przemieszcza się na środek ekranu, a powinien być na dole... Często nie mogę się wielu rzeczy dowiedzieć np.: ile pik mogę max. zrekrutować :confused: Co do wersji mobilnej - tu z kolei mi kawałek forum ucina, przez co nie mogę zmienić strony tematu i kilka literek ucina. Na operze... Ogólnie wersja mobilna jest dobra, ale jednak wygodniejsza dla mnie jest zwykła wersja, bo wiem, gdzie co jest.

A co do przeglądu - jest ten problem, że nie wyświetla tak jak na kompie, tylko wyświetla obrazek, jak wygląda wioska na początku gry i obrazki po całym ekranie porozwalane. Mogliby coś zrobić z tym ;]

Ogólnie nowa wersja jest w miarę dobra, da się z niej wygodnie korzystać.


PS Ta gra przynajmniej normalnie się rozwija - podstawy gry są ciągle poprawiane, nie to co w pewnej grze o piłce nożnej... tam tylko jakieś durne karty robią...
 

DeletedUser

Guest
Po wypuszczeniu wersji 7.0 zaczęliśmy zwracać baczniejszą uwagę na wydajność Plemion. Ostatnio doświadczaliśmy pewnych kłopotów związanych z przeglądami, masową rekrutacją czy wybijaniem monet na dużych kontach przy użyciu słabszego sprzętu

No nie wiem czy to zalezy od sprzetu,ja akurat mam niezly sprzet,chodza mi wszystkie nowe gry a plemiona mula.

No i czy warto bylo klocic sie z graczami i zapewniac ze wszystko jest OK.
Ze nic nie muli,ze wszyscy pragna tylko nowego stylu?
No i czy to bylo OK banowac graczy ktorzy zglaszali bledy ,przeciez teraz tymi zmianami przyznajecie im racje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:cool: Cool wszystko ale dlaczego trzeba mieć KP?
Ja nie wykupię nigdy niestety:(
 

DeletedUser

Guest
Powinniście wrócić z paskami tak jak było w poprzedniej wersji - coby na dole nie było opcji pomoc, przyjaciele, itd... Da się użyć wtyczki do tego, ale lepiej, jakby bez niej można było pracować - w telefonie jak wchodzę czasami, to mi się przez ten pasek dolny strona psuje

Te wtyczki jeszcze bardziej mulą ;))
 

DeletedUser116373

Guest
Dokładnie, lekko spóźniają się ;) Możliwe że to wina słabego sprzętu w moim wypadku.
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
U mnie tak samo było ale przyzwyczaiłem się do nowego wyglądu juz a po ostatnim updacie nowa grafika przestała zamulać
 

DeletedUser156296

Guest
No, ale w wersji mobilnej nic nie ruszyli.....usuńcie ten pasek od : forum, supportu i przyjacieli i będzie git ; )
 

DeletedUser

Guest
Nie można łączyć własnych wojsk we własnych wioskach

Gram w tą grę od jakiegoś miesiąca, ale z czymś takim nie spotkałem się w żadnej grze strategicznej. Wysłanej pomocy nie można użyć i to można zrozumieć, ale własnych wojsk we własnych wioskach nie można łączyć? karygodne
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Taka jest specyfika Plemion od czasu ich powstania. Nie wszystko jest logiczne, ale za to działa całkiem nieźle ;).
 

DeletedUser140219

Guest
Gram w tą grę od jakiegoś miesiąca, ale z czymś takim nie spotkałem się w żadnej grze strategicznej. Wysłanej pomocy nie można użyć i to można zrozumieć, ale własnych wojsk we własnych wioskach nie można łączyć? karygodne

Niestety, zabiło by to trochę grę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry