Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser136693

Guest
Mi działało na interi.
Jeśli nie będzie tych obozów na innych światach to nie wiem czemu inni się burzą:/
Będzie raczej lepiej błędy zostaną poprawione ,nie wiem dawno nie grałem:)
 

DeletedUser136693

Guest
mx1000 ma dobre pomysły (w końcu z wielkopolski ,tak jak ja:)
 

DeletedUser131284

Guest
Przeczytałem "prawie"(niektórych postów się niedało;) cały temat i jestem w stanie minimum depresyjnym...
Te wszystkie narzekania i obrazy wręcz ludzi odpowiedzialnych za zmiany! Dlaczego zachowujecie się jak pospolite Polaczki, zabunkrowane w domach z dziurawymi śmierdzącymi skarpetkami, pijącymi do lustra piwo pospolite marki "Żubr" ??? Co się tak zmian boicie ?!!! Macie jakieś klapki na oczach czy co ?!!! Jeżeli tak, to są od tego lekarze specjaliści a nie Plemiona...!!!!!!!!!!!!! Gdyby wszyscy ludzie w Polsce zachowywali się jak większość na tym forum, dawno bylibyśmy częścią Związku Radzieckiego !!! Macie jakieś stany lękowe ?! Grajcie sobie na swoich "starych" wycocniałych światach, na "starych" wycocniałych schematach, które zresztą wszyscy znają i DAJCIE SIĘ LUDZIOM CYWILIZOWANYM ROZWIJAĆ !!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser136693

Guest
Popieram osobnika powyżej ,nowe zmiany są konieczne najwyżej się nie przyjmą ,i na innych światach ,tego nie będzie.
 

DeletedUser3490

Guest
Obóz bedzie bee ;<

Nie rozumiem waszej kłótni, przecież wiadomo, ze nasz kochany Bryfft, Kmic czy inny z naszych najukochanszych i najmądrzejszych na swiecie adminów, nie przekaże protestu polaków dla Niemców.
 

DeletedUser136693

Guest
Ej ale czy na tych światach będzie kościół???
Jak dla mnie kościół to bezsens:/
 

DeletedUser

Guest
Przebiłem się przez te kilkadziesiąt stron wyżaleń, wypłakanych łez i innych tego typu głupot. Panowie i Panie, spokojnie. Przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze jak "góra" coś powie, to nasi nic do gadania nie mają :p Obozy wydaja mi sie ciekawe, chociaz będzie z tym raczej kilka błędów (czytaj. bugów) jak przypuszczam. Czy nie było podobnie ze SPACIALEM gdzie wprowadzono nigdzie dokad (oprocz sp) spiocha ? Tak narzekaliscie na to, ale wkoncu chyba każdy zaczał go klikac, i mógł iść spokojnie spac, nie obawiając sie o nic ;] Duzo rzeczy jest nie jasne w sprawie tych obozów, co sie dzieje z miejscem w zagrodzie itp. Ale komercja tu tez jest, pewnie, i to chyba widac gołym okiem. Niedułgo, może trzeba będzie płacic za synchro, a może za rekrutacje ? A i nie wiem, po co szanowni admini utworzyli ten temat, same głupoty piszecie. Zdarzy sie kilka madrych postow, ale to jak szukanie igły w przysłowiowym stogu siana. Zakmnij temat modek, i śpij spokojnie :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
moze teraz troche zgapie ale nie chce mi sie czytac wszystkiego czy ustalono juz jaka bedzie szybkosc nowych swiatow??
 

DeletedUser136719

Guest
Bryfft napisał:
- Obozy wojskowe
Plemię w późniejszej fazie gry może wybudować obóz wojskowy. Członkowie plemienia wysyłają swoje armie do obozu. Gdy dotrze na miejsce, może być wykorzystana do ataku lub wsparcia wybranej wioski. Tylko właściciel armii może jej wydawać rozkazy. Aby stworzyć obóz wojskowy, plemię musi posiadać wymaganą liczbę punktów oraz przeznaczyć na ten cel złote monety.
Uwaga: Obozy wojskowe nie zostaną wprowadzone na już istniejące światy!

Ludzie uczcie się czytać.
 

DeletedUser26967

Guest
Popieram osobnika powyżej ,nowe zmiany są konieczne najwyżej się nie przyjmą ,i na innych światach ,tego nie będzie.
Jakbyś nie zauważył, to dość licznym problemem są nie obozy (a jeśli już dla niektórych, to dla neokidów), nie odznaczenia, ani żadne inne nowości wchodzące w wersji 6.0... Nawet nie chodzi o prędkość, czy to, że oba światy będą takie same, tylko o to, że będą na nich... kościoły... Więc skoro się nie przyjęły praktycznie w ogóle, to dlaczego nadal są nam wciskane? -.- Znowu próbujesz powtórzyć znaną każdemu frazę "będzie lepiej" mimo, iż wiesz, że tak nigdy nie będzie, czy po prostu nie wiesz, o co toczy się spór w znaczącej mierze?

PS. Zresztą sam na kościoły narzekasz... I o to chodzi - cały czas mówimy "jak się nie przyjmie to nie będą takich robić", a mimo to dalej jest tak robią... -.- Czy żeby "coś się nie sprawdziło" liczba graczy musi na świecie musi wynosić 1k?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
te koscioly to porazka troche. jezeli juz maja byc to chociaz predkosc 2 mogliby dac.
widze ze cos edytuja wiec moze 42 z kosciolem a 43 bez. a to czy beda czy nie zalezy od naszych adminow, nie od Niemcow. tak mi sie wydaje przynajmniej
 

DeletedUser

Guest
w sumie kosciol nie jest taki zly . Raps gdy rozbijasz bunkier w wiosce poza zasiagem kosciola -bezcenne
 
Status
Zamknięty.
Do góry