Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser131591

Guest
Re:

Mam drugie pytanie czy to będzie darmo bez ograniczeń czy tak jak na światach:Special i Szybkie,że pierwsi gracze mają wstęp darmo,a reszta musi płacić!
Na tych światach będzie tak jak na Special i Szybkie,czy tak jak na światach od 1 do 41!
 

DeletedUser

Guest
Nic nie wspominali o wstępie na świat 42 i 43 więc prawdopodobnie będzie bez limitu graczy.
 

DeletedUser26967

Guest
No mogli by jeden świat dac bez kościoła:p
Właśnie póki co, w ich opinii, nie mogliby tego zrobić, bo serwy by się zawaliły i denerwowałyby ich wątki na forum, że serwery przeciążone itp., oraz sam fakt, że tak jest... Pomimo, że zawsze tak było i zawsze tak będzie i trzeba się do tego był już przyzwyczaić dawno...
Chcą dać to wszystko do wypróbowania i przejedzenia neokidom, które zakładają wioski wszędzie, gdzie popadnie, a potem liczyć na to, że mniejsza liczba graczy wpadnie na 6.0 bez kościoła.

PS. Niech zamkną forum na czas otwierania nowych światów, to będzie spokój :p:cool:
 

DeletedUser114179

Guest
Czyli krótko podsumowując - oszczędzacie tylko i wyłącznie serwery... :/ Na ludziach Wam nie zależy = co za tym idzie - socjologia w parze z psychologią wg niektórych nie idzie... Akurat 2 światy z kościołami, których prawie nikt nie trawi, tylko po to, aby wielu graczom przejadły się obozy, itp. i nie było problemów z logowaniem i dopiero potem, żeby nie przeciążać serwerów otworzenie świata bez kościoła licząc już na mniejsze zainteresowanie tłumu - brawo! Psychologia pierwsza klasa :]

PS. Normalny gracz przeciążenie serwerów zrozumie - jeśli przejmujecie się wątkami neokidów, którzy się skarżą, bo "nie wiedzom co majom robidź", to trochę to dziwne...

Może po prostu otworzyli 2 światy po to by sprawdzić jak się sprawdzi kościół. Jeżeli znajdą się fani tego typu rozrywki to powstają kolejne światy z kościołem. Teraz wprowadzą obozy wojenne - nie wiem jak będą działać - ale może spodoba się to ludziom. Będą chcieli więcej takich światów. Może starzy gracze zasmakują i też będą chcieli mieć to u siebie. (PS: w sumie nie wiem czy obozy to będzie zmiana dla wszystkich światów czy tylko dla nowych ?:)). Jeżeli się obozy nie sprawdzą, nie będzie zainteresowania takimi światami - nie będą nowych robić ;)
Dla mnie osobiście i tak sprowadza się do jednej rzeczy która tym steruje ;)

Odnośnie oszczędzania na serwerach - może musisz wybaczyć im że nie mają serwerów o takiej mocy przerobowej jakie są serwery które ty posiadasz. Ups... nie masz własnych ? Jesteś widzę bardzo słaby.
 

DeletedUser

Guest
Bana mu!

Będzie przepełnienie na obu czy wyjdziesz czy nie. Mogę się założyc.

nie zgrywaj jakiegos znawce , zadaje ci pytanie kim ty jestes ze mozesz to wiedziec ?
Zwyklym szarym graczem jak ja albo ktos inny.
Jedyne co to moze ci sie tylko wydawac, wiec nie udawaj ze ty wiesz lepiej.
 

DeletedUser90757

Guest
widzę że największe zamieszanie wprowadziło powstanie obozu, a wielu postów na jego temat można by było uniknąć gdyby ich autorzy przeczytali ze zrozumieniem informacje na temat obozów.Jest powiedziane że na istniejących już światach ich nie będzie i nie rozumiem niektórych pytań i opinii żeby tego nie wprowadzać na "starych światach".
Moim zdaniem pomysł ten jest bardzo dobry i w późniejszym etapie gry ułatwi przeprowadzanie akcji plemiennych i urozmaici rozgrywkę.
Słowa krytyki w kierunku obozów są niezrozumiałe i bezpodstawne...
 

DeletedUser26967

Guest
Mam drugie pytanie czy to będzie darmo bez ograniczeń czy tak jak na światach:Special i Szybkie,że pierwsi gracze mają wstęp darmo,a reszta musi płacić!
Na tych światach będzie tak jak na Special i Szybkie,czy tak jak na światach od 1 do 41!
Pomyśl - szybkie światy są tworzone dla KPowców przeważnie (może nawet zawsze! :D), a Special był światem specjalnym na specjalnych ustawieniach, stąd nie każdy miał do niego dostęp - tylko najszybsi, a potem wybrani, którzy zapłacą za dostęp - ale to już jest niestety "socjologia tłumu, aby zrobić jak najwięcej kasy" - tego nie pojmiemy ;-)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
I mamy zmianę - światy jednak będą się nieco różniły konfiguracją. Szczegóły niebawem.
 

DeletedUser

Guest
I mamy zmianę - światy jednak będą się nieco różniły konfiguracją. Szczegóły niebawem.

Lud przemówił i trzeba było zmienić

teraz tylko Zaczekajcie aż pokażecie specycfikacje nowego świata, i zobaczycie ile tez będzie nie zadowolonych głosów...
 

DeletedUser123576

Guest
LUDZIE, wy w ogóle widzicie co piszecie? Zrobiliście tu taki spam jakiego dawno nie widziałem. Czy wy naprawdę myślicie, że admini zwrócą uwagę na jakieś debilne petycje ankiety itp.? Ogarnijcie się!:eek:
 

DeletedUser26967

Guest
Bana mu!

Będzie przepełnienie na obu czy wyjdziesz czy nie. Mogę się założyc. Znam wielu graczy co weszłoby na świat z kościołem. To kolejne urozmaicenie. Taki Vorenus gra do 2 wiosek i sobie idzie. 80% graczy wchodzących na świat rezygnuje, a później zostają Ci którym zależy.
O, i tu się w zasadzie możemy zatrzymać i nie kontynuować wywodów na inne tematy... Administracja chce, aby przeciążeń nie było, a one będą i tak i tak - podobnie jak wątki na forum o wiadomej treści - to nieuchronne jak zmarszczki po pięćdziesiątce, niestety... Więc, mając na uwadze, iż aspekt socjologiczny się nie za bardzo sprawdzi i zamierzonego celu nie osiągnie, nie warto skupić by się było adminom na tym psychologicznym i mimo wszystko, dogodzić graczom, którzy szukają 6.0 bez kościoła?
 

DeletedUser113653

Guest
LUDZIE, wy w ogóle widzicie co piszecie? Zrobiliście tu taki spam jakiego dawno nie widziałem. Czy wy naprawdę myślicie, że admini zwrócą uwagę na jakieś debilne petycje ankiety itp.? Ogarnijcie się!:eek:

Pewnie, że tak:p świat robią dla nas a nie dla siebie, więc jest zmiana świata:)
 

DeletedUser

Guest
To nie jest SPAM tylko DYSKUSJA na temat nowego stylu.CZekamy na nowiny.Na razie z tym skończmy do czasu gdy już coś będzie wiadomo.
Jakby nie było to zawsze coś komuś nie przypasi :p
 

DeletedUser

Guest
LUDZIE, wy w ogóle widzicie co piszecie? Zrobiliście tu taki spam jakiego dawno nie widziałem. Czy wy naprawdę myślicie, że admini zwrócą uwagę na jakieś debilne petycje ankiety itp.? Ogarnijcie się!:eek:

Nie podoba się to wyjazd z Forum. Niektórych w przeciwieństwie do Ciebie interesuje nowy świat i problemy oraz nowinki z nim związane.
 

DeletedUser26967

Guest
Lud przemówił i trzeba było zmienić

teraz tylko Zaczekajcie aż pokażecie specycfikacje nowego świata, i zobaczycie ile tez będzie nie zadowolonych głosów...
W zasadzie były ankiety wiele razy robione. Na ich podstawie niech dopasują nowy świat w jakiś sposób... Nie mniej jednak, nie wiem, czy nie najlepszym rozwiązaniem, byłoby (jak już tak chcą) otworzenie 2 światów w stylu bez monet, łuczników, itp., oraz drugiego z monetami, łucznikami i opcja "bez kościołu"...
 
Status
Zamknięty.
Do góry