Wejście do reprezentacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser162565
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162565

Guest
Czy można poprosić opiekuna projektu by jasno wyjaśnił start 14 lutego na Tribalsie rundkę o wejście do reprezentacji ? temat jest troszke zamieszany i dziwny dlatego prosiłbym o jasną informacje na podforum szybkich z zasadami , z tego co mi wiadomo top 25 ma wejście do repki co jest troszkę śmieszne

Czekamy na odpowiedź
 

DeletedUser162565

Guest
tak widzę właśnie aktualizację daty i godziny , ale informacje pełną bym poprosił , jak będą dobierać graczy itd.

drubens zapraszamy do tematu
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Bez mojej zgody nikt się nie dostanie, także spokojnie. Poza tym reprezentacja się tam pojawi (dzięki drubens za premkę :)), także o topce nie ma co marzyć.
 

DeletedUser152632

Guest
A mozna gdzieś zdobyć listę członków reprezentacji, bo ciekawe słuchy mnie doszły kto tam jest, a na jakim poziomie gra etc ^^
 

DeletedUser153359

Guest
haha LOH ja miałem liste ale ją zapodziałem^^ popatrz na nicki i zapisz sobie kto ma dopisek "Reprezentacja Polski" a i poxop też jest w Reprezentacji ale na dopisek nie zasłużył^^

Czy można poprosić opiekuna projektu by jasno wyjaśnił start 14 lutego na Tribalsie rundkę o wejście do reprezentacji ? temat jest troszke zamieszany i dziwny dlatego prosiłbym o jasną informacje na podforum szybkich z zasadami , z tego co mi wiadomo top 25 ma wejście do repki co jest troszkę śmieszne

Czekamy na odpowiedź

z tego co wiem to tak startujecie 13lutego o 18 z wioską eko 6 i gracie do 22 pierwsze top25 dołączy do repki

Zumirek Ciepa odrazu piszę iż jednak wystartuje na godzinke specjalnie dla was i by was zburzyć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162565

Guest
Bez mojej zgody nikt się nie dostanie, także spokojnie. Poza tym reprezentacja się tam pojawi (dzięki drubens za premkę :)), także o topce nie ma co marzyć.

na Topkę nie ma co liczyć ? uważasz że my grać nie potrafimy ? :) to Ci powiem tyle że znam multum osób które powinni się znaleźć w repce z powodu umiejętności oraz przynajmniej " parę " osób które powinny z niej wylecieć .

Nie oceniaj nas 13 się przekonamy kolego :)

Pozdrawiam i czekam na drubensa aż wykaże jak zasłużyć w tej rundce na repke
 

Deleted User - 7388697

Guest
haha LOH ja miałem liste ale ją zapodziałem^^ popatrz na nicki i zapisz sobie kto ma dopisek "Reprezentacja Polski" a i poxop też jest w Reprezentacji ale na dopisek nie zasłużył^^



z tego co wiem to tak startujecie 13lutego o 18 z wioską eko 6 i gracie do 22 pierwsze top25 dołączy do repki

Zumirek Ciepa odrazu piszę iż jednak wystartuje na godzinke specjalnie dla was i by was zburzyć :)

O nie, jakiś nołnejm którego nick pierwszy raz widze będzie nas burzyc :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
na Topkę nie ma co liczyć ? uważasz że my grać nie potrafimy ? :) to Ci powiem tyle że znam multum osób które powinni się znaleźć w repce z powodu umiejętności oraz przynajmniej " parę " osób które powinny z niej wylecieć .

Nie oceniaj nas 13 się przekonamy kolego :)

Pozdrawiam i czekam na drubensa aż wykaże jak zasłużyć w tej rundce na repke

no to słuchamy
 

DeletedUser153359

Guest
O nie, jakiś nołnejm którego nick pierwszy raz widze będzie nas burzyc :D

pamięć Cię zumirku zawodzi jeszcze sam do mnie w wakacje pisałeś czy nie będę z tobą grać ( haha )

na Topkę nie ma co liczyć ? uważasz że my grać nie potrafimy ? :) to Ci powiem tyle że znam multum osób które powinni się znaleźć w repce z powodu umiejętności oraz przynajmniej " parę " osób które powinny z niej wylecieć .

Nie oceniaj nas 13 się przekonamy kolego :)

Pozdrawiam i czekam na drubensa aż wykaże jak zasłużyć w tej rundce na repke

kilka osób co wejść powinna też znam ale kto powinien wylecieć? ja nikogo takiego nie widze?
 

DeletedUser21778

Guest
byczos mylisz się, sporo jest takich graczy którzy mają Reprezentacja Polski pod nickiem a wcale do niej nie należa.
 

DeletedUser21778

Guest
haha LOH ja miałem liste ale ją zapodziałem^^ popatrz na nicki i zapisz sobie kto ma dopisek "Reprezentacja Polski" a i poxop też jest w Reprezentacji ale na dopisek nie zasłużył^^

Chodziło mi o te Twoje słowa.
 

DeletedUser

Guest
trzeba sie tam rejstrowac czy tylko wchodzisz wpisujesz nick hasło z polskich sp i tyle czy trzeba tam tworzyc konto?
 
Status
Zamknięty.
Do góry