Webdesign itd.

  • Rozpoczynający wątek alex011251
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A więc z powodu że są święta postanowiłem się przełamać i wstawić kilka swoich prac z webdesignu. Kiedyś wrzucę coś z innej dziedziny :rolleyes: Można mnie znaleźć na DA.
Póki co wstawiam głównie szablony allegro. Część nie dokończona.

To jest tylko grafika ale jbc znam sie na tworzeniu stron www (kodowanie itp).

fashion.jpg



fast.jpg


modernpc.jpg


portfoliofoto.png


proseo.jpg



dogshop.jpg
 

DeletedUser157791

Guest
...

Ładne prace . Długo już się tym zajmujesz ?
 

DeletedUser

Guest
Grafiką w różnej postaci jakieś 3lata. Wpierw był gimp. Głównie interesowało mnie programowanie i tego się trzymam :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
W końcu ktoś kto potrafi coś z grafiki... ;] Prace ładne i świeżę. Dobrze rozkładasz treść i wiesz przynajmniej na czym polega triadyczny (i nie tylko) system kolorów. Raczej o tym wiesz ale do wypełniania treścią używaj Lorema PS. Nie ten dział, Aga pewnie przeniesie ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kiedyś używałem teraz postanowiłem ulepszyć wpisując własną treść :).
Póki co to webdesign. W między czasie wstawię klika prac z foto-manipulacji i prac do druku.


Chyba jednak powrócę do lorem gdyż przekonała mnie o tym treść artykułu na tej str.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157129

Guest
Też trochę w tym siedze.
Ogólnie to programuję (php,html ,css )
Grafiką się zajmowałem kiedyś ...
Kiedyś wam pokaże mój layout :)
Mam strone internetową ale nieaktywną ponieważ nie mam czasu jej wypalić.
Spiner-goal.pl oraz theclubstreet.pl (nie-opłacona)
Jak będzie ktoś chciał mógłbym pomóc.
Jestem też wiernym użytkownikiem mmocenter :p
 

DeletedUser157281

Guest
Tez sam sie profesionalnie tym zajmuje.

Moim ostatnim (i prostym) projektem byla strona dosyc znanego dj w polsce Rami van Evo.

Teraz jakos nie mam czasu na zrobienie wlasnej stronki wiec jakos brata ucze, jak narazie ten jest leniem i chcwali sie gotowa stronka od republiki (zal) www.gbaemunews.republika.pl (skubany jeszcze mojego maila uzyl)

Co najgorsze wlasciciel strony ktorej to moj brat link uzyl i niby dostal pozwolenie grozi teraz sadem i ma zamiar (jezeli moj brat tego nie skasuje) pozwac go do sadu i moze nawet pytac o odszkodowanie.

Ale co do twoich prac musz eprzyznac ze bardzo ladnie to wyglada, dobrze ci idzie musz epowiedziec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
Też trochę w tym siedze.
Ogólnie to programuję (php,html ,css )
Grafiką się zajmowałem kiedyś ...
Kiedyś wam pokaże mój layout :)
Mam strone internetową ale nieaktywną ponieważ nie mam czasu jej wypalić.
Spiner-goal.pl oraz theclubstreet.pl (nie-opłacona)
Jak będzie ktoś chciał mógłbym pomóc.
Jestem też wiernym użytkownikiem mmocenter :p


po stronce nie widac, abyś w tym naprawdę trochę siedział. Strona w htmlu, w dodatku podstawe kody uczone w gimnazjum w 1/2 klasie? :) nic profesjonalnego :) ani dobrego. Nawet Ci się nie chciało poprawnej wielkości strony ustawic, a to również w gimnazjum uczą :p

Alex, prace dobre, nie raz Ci to już na gg pisałem :p Jak chcesz, to można coś wspólnie porobic :D Wiesz dobrze, że gnojkom robiłem już wiele prac :D

stronka kolegi niżej to samo :D
 

DeletedUser157129

Guest
po stronce nie widac, abyś w tym naprawdę trochę siedział. Strona w htmlu, w dodatku podstawe kody uczone w gimnazjum w 1/2 klasie? :) nic profesjonalnego :) ani dobrego. Nawet Ci się nie chciało poprawnej wielkości strony ustawic, a to również w gimnazjum uczą :p

Alex, prace dobre, nie raz Ci to już na gg pisałem :p Jak chcesz, to można coś wspólnie porobic :D Wiesz dobrze, że gnojkom robiłem już wiele prac :D

stronka kolegi niżej to samo :D

hahahahahahahahahahahaha
Brawo dla ciebie !
Ta strona w spinerze jest komunikatem który nie jest pisany htmlem.
Poprostu serwer 1and1 preferuję takową funkcję ...gdy ktoś nie ma dokończonej strony to takie coś wstawie noobie.
Jak się nie znasz to może byś zamilknął.
Mogę ci tą gre odpalić jak chcesz tylko jest sporo bugów i silnik meczowy zle ustawiony bo crona zle ustawiłem.

Jak ci się coś nie podoba to zrób własną wersję plemion :
Tu masz link z pobraniem silnika :

Klik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę się nie kłócić w moim temacie ;). Bo będę zgłaszał posty :)

Aktualnie pracuję nad własnym cms. Oddzielne moduły itp. Ale chce uniknąć pisania obiektowego gdyż uważam że robiąc wszystko logicznie można się bez tego obejść. Prawdopodobnie będę szukał parę osób do współpracy. Paru grafików którzy zaczną tworzyć laye a także programistę który będzie te laye kodował wg mojej dokumentacji.

Ale na razie nikogo nie szukam ;).
 

DeletedUser

Guest
Sam posiadam dość ciekawy pomysł na grę, tylko na chwile obecną potrzebny mi dobry programista na jej zrealizowanie. Ale nie bacząc na to jestem skory do współpracy w realizacji innych projektów. Cały design mogę wykonać za darmo pod dwoma warunkami:

- chce część zysków z gry (do uzgodnienia, do końca istnienia projektu)
- nie wierze ludziom na słowo, w związku z tym przed zabraniem się do współpracy podpijemy umowę w której uwzględnione będą przede wszystkim:

- procentowy udział w zyskach,
- obowiązek zleceniodawcy do ukończenia projektu w ustalonym terminie (wiadomo można dać z dużym hakiem)

PS. Kontakt: meneves@g-notes.eu | Tutaj proszę nie pisać...
PS2. Przykład moich prac w galerce, najnowsze tutaj:

http://img204.imageshack.us/img204/8995/logowaniegn.jpg
http://img855.imageshack.us/img855/5721/wtrakcie.jpg
 

DeletedUser

Guest
Fajnie:) To tego trzeba mieć pasje noi troszke talentu :)Podziwiam
 

DeletedUser

Guest
Menev. Na grę przeglądarkową trzeba mieć pomysł :). Aktualnie jest tego bardzo dużo i wszystkie tematy zajęte.Średniowiecze , mohery itp ;)



Bardzo podoba mi się twój panel logowania. Zmniejsz tylko nasycenie napisu "regulamin". I pokombinuj z typografią :rolleyes:
I zastanów się czy zielony jest dobrym rozwiązaniem :)
 

DeletedUser

Guest
Wiem jakie są tendencje kolorów, zielony jest już dawno zarezerwowany pod projekt, niebieski, fiolet, morski - kolory neutralne, firmowe, ale to jeszcze nie to. Co do gier, jeden pomysł nie został jeszcze nigdzie wykorzystany, a zainteresowanie grą z tego co zdążyłem zauważyć byłoby spore ;]
 

DeletedUser

Guest
Temat przeniesiony :confused:. Chyba za dużo modzi ostatnio piją. :rolleyes:

Alex nie przeginasz? :)
Dawno nie czułam smaku szynki parmeńskiej! :D
agus
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przeniesiony w galerie, w końcu temat prezentuje Twoje umiejętności graficzne, a czy piją ... Hmmm byłem na zlocie i nie wiem, albo wiem :p Nie no to porządni ludzie, więc alkohol a kysz :D Jak by swoje obowiązki po pijaku spełniali, by kogoś zbanować trzeba mieć trzeźwy umysł.... ;]
 

DeletedUser

Guest
Widzę Aga się w mój pamiętnik wpisała. To miłe :D

RobieToNaStoliku był szyneczką :p. Mnie jeszcze nie przerabiałaś :) I nie zapominaj że jesteś naszym szefem w gangu :p
 
Do góry