Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie tylko ;) Ale sory za ten generator nie wiem co mnie poniosło ;p
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Napis mi się pomylił ale jest okej :p
 

DeletedUser

Guest
scaled.php



Sorki że nic nie wrzucałem ale wakacje to wakacje więc trzeba się relaksować :D

tutaj dodałem paski do zniekształceń różne dodatki typu blask i parę innych rzeczy :D Głównie kierowałem się wyglądem innych obrazków z tego filmu :)

Edit;napis mi do bani wyszedł :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
scaled.php


Obrazek oparty na warstwach w 20min robiony tak dla zabawy,bo nie maiłem co robić :p
 

DeletedUser

Guest
Głównie dodałem bąbelki ramkę tło poprawiłem puste miejsca kolorami dodałem ciemniejsze warstwy na krawędziach i dodałem też jaśniejsze miejsca z góry tak jak by lampa zwisała wysoko na ramkę dałem 2x + napisy zostały pokryte też różnymi pierdółkami i z obrazków ale do tego wszystkiego powycinałem różne miejsca bo mi tło nie pasowało na początku i zastąpiłem innym ale to wszystko idzie zrobić w 10min jeśli się tylko na tym opiera a ja na wieczór nic nie próbowałem max robić super ekstra tylko prościzna :D i wszystko bez filtrów ale można by coś dodać oczywiście by fajnie wyglądało może opcja rysunek coś w tym stylu może światło dodać do napisu ale tego jest masa ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Liczyłem bardziej na twoją wyobraźnię, na pewno rasta kolorki ( mogą być w ramce ) + Ślimaka - może być żywy. :p
Możesz zrobić jakieś czarny/ne ociekające napisy typu "Death" etc. w końcu Zdechły jest nicku... :)
 

DeletedUser

Guest
Liczyłem bardziej na twoją wyobraźnię, na pewno rasta kolorki ( mogą być w ramce ) + Ślimaka - może być żywy. :p
Możesz zrobić jakieś czarny/ne ociekające napisy typu "Death" etc. w końcu Zdechły jest nicku... :)

Super na taki opis liczyłem na pewno coś wymyślę :)
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Zrobiłem trochę inaczej,było inne natchnienie :D może coś dodać jakiś napis lub szczegół inny ?
Na PW ci przyślę odpowiedni rozmiar obrazka jak dostanę twoją odpowiedz czy coś zmienić jak co :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Luz jak ktoś chciał jeszcze jakąś pracę sygnę lub avatar to pisać mam czas do środy na 2 prace
 
Do góry