[VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.075
Stawiam [*] dla @Prezes Arsh
Kurczaczki, @eminem454 nie wstyd ci że kolega dostał za ciebie rozbiórkę???


Nie ma co się oszukiwać że finał rozegrał się kilka miesięcy temu, dzięki niemniej za szansę nadaną plemieniu Klasyczny sTefan i dotrzymanie terminów.
Szkoda że nie udało się nam lepiej przygotować plemienia na wojnę z Rohan ale tak jak pisałem Tobie na PW, jak nie ma graczy to nie ma jak :/
Mój największy świat jaki dotychczas grałem więc na pewno fajne doświadczenie :D

dumny jestem że przynajmniej nie przegraliście stawiając na nas w ostatecznym sojuszu do końca świata :x

Powodzenia każdemu na s200 życzę! <piwo>
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Stefany jeszcze nie padły, na razie tylko psycha im siadła.



No dobra, zaczęli pisać pożegnania po pierwszej naszej akcji ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Hejka.
Gralem sam do rozpoczęcia waszej finałowej walki.Z dniem tym skasowałem konto.Gratuluje zwycięstwa,szkoda,ze nasi nie zagrali do końca.
Ja nikogo nie obraziłem i nie mam za co przepraszać.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na innych światach.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Hejka.
Gralem sam do rozpoczęcia waszej finałowej walki.Z dniem tym skasowałem konto.Gratuluje zwycięstwa,szkoda,ze nasi nie zagrali do końca.
Ja nikogo nie obraziłem i nie mam za co przepraszać.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na innych światach.
A to może chociaż przeprosisz za defowanie diód przed końcem wypowiedzenia obok nas?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Tez nie mogę za to przeprosić,bo tego nie zrobiłem. Jak byś mnie trochę znal,wiedziałbyś,ze tylko nocą na koncie bylem i ze to nie Ja.Ale tłumaczyć się nie będę.
Powodzenia jeszcze raz na kolejnym świecie moze200 hmm
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Odświeże Ci pamięć w takim razie. Czy to może akurat wtedy chudes się włamał do Ciebie?

WkWEhFl.png

jK0MYQX.png

yAwIrPF.png
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
buhaha
nie musisz.To akurat nie Ja pisałem.Nawet nie ten czas na mnie byl.Mickez dla jasnosci,jedynie noca moglem grac lub na wekedzie.Mam 3 dzieci,prace,firmę,brak czasu.Tylko nocą po pracy jak wracałem to grałem. Oczywiście wiem,kto to pisał kursywa ,ale to nie Ja.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
buhaha
nie musisz.To akurat nie Ja pisałem.Nawet nie ten czas na mnie byl.Mickez dla jasnosci,jedynie noca moglem grac lub na wekedzie.Mam 3 dzieci,prace,firmę,brak czasu.Tylko nocą po pracy jak wracałem to grałem. Oczywiście wiem,kto to pisał kursywa ,ale to nie Ja.
Gówno się wylało i sam wiesz, że grając z kimś na koncie, smród będzie ciągnął się również za Tobą. Jesteś współwłaścicielem konta.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
@tita5 @Adeq x Atak - myślicie, że to najwyższy czas żeby przeprosić @Prezes Arsh?

Filmikiem tylko i wyłącznie się pogrążacie, poświadczacie że wygraliście na krecie. Nic nadzwyczajnego.
Wciskanie światu, że prezes nie był kretem nie zmieni mojej opinii wobec niego. Aczkolwiek liczyłem na to, że na koniec świata przyznasz prawdę.

I byłbym wdzięczny, gdybyś mnie nie odznaczał, mam swoje do roboty na nowym świecie.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Filmikiem tylko i wyłącznie się pogrążacie, poświadczacie że wygraliście na krecie. Nic nadzwyczajnego.
Wciskanie światu, że prezes nie był kretem nie zmieni mojej opinii wobec niego. Aczkolwiek liczyłem na to, że na koniec świata przyznasz prawdę.

I byłbym wdzięczny, gdybyś mnie nie odznaczał, mam swoje do roboty na nowym świecie.
Mickez, wygraliśmy na Krecie? Ja myślałem że na 190 sw. To cała Rada poleciała na Kretę? My tu walczymy, a Wy.... Tfu na Was ;)
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Dobra, teraz poważnie.
@tita5, rozebraliście niewinnego grajka. Pomyliliście się. OK. Zdarza się. Ale nie macie jaj, żeby przyjąć to na klatę?
 
Do góry