Usunięcie opcji "kredytu" z Giełdy Premium

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Drodzy Gracze,

na Giełdzie Premium używamy obecnie systemu "kredytu", polegającego na tym, że gdy kupi się surowce na Giełdzie Premium ale straci się wioskę zanim zostaną one dostarczone, to wydane Punkty Premium zostaną dodane do konta jako kredyt i przy kolejnej transakcji pobrane zostaną w pierwszej kolejności z tej puli, a nie ze stanu Punktów Premium.

System ten jednak jest podatny na liczne błędy, a do tego jego wykorzystanie jest marginalne, dlatego:

1) W aktualizacji z dnia 26 czerwca postanowiliśmy wyłączyć ten system. Oznacza to, że możliwość utraty PP wydanych na zakup surowców na Giełdzie Premium, jeśli w międzyczasie wioska zostanie przejęta.

Z uwagi na to sugerujemy nie zawierać transakcji na Giełdzie Premium z poziomu wioski, której grozi niebezpieczeństwo przejęcia.

2) 3 lipca 2018 z gry zostaną usunięte wszystkie środki zgromadzone uprzednio jako kredyt. Wszyscy gracze posiadający takie środki (informacja o tym jest wyświetlana na ekranie Giełdy Premium) powinni je wykorzystać do tego terminu, w przeciwnym razie zostaną one bezpowrotnie utracone.

Problem ten dotyczy tak naprawdę promilowej liczby kont i drobnych sum PP, więc nie powinno być tutaj większego problemu.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team