Urodziny Plemion - KONKURS - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser130574

Guest
Wg mnie tak powinno byc

1 40
2 drewniane
3 12%
4 taran
5 14,99 zl

D seul
 

DeletedUser

Guest
Dobrze sformułowane.
Chodziło o to, że murek spadł o 99pkt.
A wykonawca Gangnam Style pochodzi z Korei;/ Strzeliłem, że z Mongolii
 

DeletedUser130574

Guest
Aj, zapomnialem ze jeszcze konkurs trwa, przepraszam. Chodzilo o te % z obrony dodatkowej muru
 

DeletedUser162819

Guest
Nir zrozumieliście tego z murem chyba.
Chodziło moim zdaniem o to ile punktów wioska/gracz traci przy stracie poziomu muru.Trzeba było znaleźć które poziomy dają tyle punktów i potem zobaczyć ile dają 3 odbudowane.
 

DeletedUser131953

Guest
Ja wszystko strzeliłem oprócz dodatkowego, panie Kmicu, mam nadzieję że dodatkowe zostanie mi zaliczone? Pliss :D
 

DeletedUser170066

Guest
Nir zrozumieliście tego z murem chyba.
Chodziło moim zdaniem o to ile punktów wioska/gracz traci przy stracie poziomu muru.Trzeba było znaleźć które poziomy dają tyle punktów i potem zobaczyć ile dają 3 odbudowane.


tez tak zrozumiałem
 

DeletedUser

Guest
Oszywiście że tak ;) Wystarczyło w statystykach ustawień sprawdzić ;p Ale znając życie jakąś literówke zrobiłem znowu i 3 raz pkt będzie 0 z tego powodu
 

DeletedUser

Guest
Ja w dodatkowym niepotrzebnie traciłem czas. Myślałem, że chodzi o kraj pochodzenia, a tam było pytanie o STOLICĘ tego otóż kraju.
A to z murkiem zrozumiałem chyba:)
 

DeletedUser170116

Guest
pff.f... to zaje sformuowali to pytanie, wgl nie wiadomo o co chodzi... i mi pp obok nosa wlasnie przeszly, dzieki! :/
 

DeletedUser170066

Guest
akurat mój rycerz znalazł niedawno Wekiera Carlosa więc problemu i szukania z tym nie było
 

DeletedUser

Guest
Najdłużej wysyłałem odpowiedzi, ale nauczony doświadczeniem, zwłaszcza tym z IV rundy, postanowiłem się nie denerwować, bo i tak połowa będzie miała coś źle, a mi do zajęcia miejsca w 10. niewiele brakuje ^.^ W zasadzie już w niej jestem, ale myślę, że żeby się utrzymać to 3-4 punkty maks. potrzebuję :p .
 

DeletedUser170030

Guest
A to ze szlachcicem?10 minut tego szukałem i nie znalazłem,reszte od razu odpowiedziałem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry