Urodzinowe Szybkie :]

Czy popierasz mnie ?


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Otóż mam małą propozycję co do najbliższych Szybkich, nie podoba mi się( oraz większości userów) losowy tryb przydzielania graczy do plemienia więc moja propozycja brzmi tak:

Po zalogowaniu się i wybraniu kierunku wioski pojawiało by się okno z 2 opcjami:

-Wstąp do losowego plemienia

-Graj bez plemienia

Czemu tak ?

1. Losowe plemiona będą(pewnie) z dużą ilością graczy jeśli np. 1000 osób będzie grało powstanie 50 plemion, w każdym 20 osób, dla mnie zdecydowanie jest to za dużo, myślę że na SP nie tylko dla mnie ;]

2. Pomoc, jak będzie to wyglądać ? Nikt się nie zna, więc czemu ma pomóc innej osobie ? Co go obchodzi jego los i prośby na forum ?

3. Farmienie, i tu tkwi największy "kolec w sercu", co ma zrobić osoba jeśli na około ma swoje plemię ? Większość osób nie będzie w stanie się wybić. Podkładanie deffa do wiosek żeby sojusznik się rozbił i zebrać surkę ? Na tym polega gra ?

Proszę o wypowiadanie się userów jak i osób odpowiedzialnych za SP

Darklaq

Osoby które zagłosowały na "nie" proszę o uzasadnienie :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Głos na TAK ! :p

Kazdy gracz zostanie automatycznie przyporzadkowany do wczesniej utworzonego plemienia, ktorego nie moze juz opuscic.


Heheh ... żal :F Czyli trafię do plemienia, którym będzie zarządzało jakieś dziecko ? :D No, po prostu się ciesze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

jak tak zrobią i ja trafia na n00bowych współplemieńców obok mnie to po prostu będę ich przejmował:) to nie jest zabronione

głos zdecydowanie na TAK (widzę że na tak jest jeden mod (graty za odwagę Iraq;)) a 2 z teamu nie chce się wyłamywać od pomysłu ekipy^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

eee tam ja ci dje racje nie powinni tak robic ale to admini więc nietety nic na to nie mozna zrobić
 

DeletedUser5510

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

glosowalam na nie, dlaczego poniewaz przynajmniej ten sp bedzie urozmaicony, nie beda najlepsi gracze w jednym plemieniu,tylko porozrzucani i z noobkami tez bedziecie grac, czasami warto jest wrocic do korzeni^^:D, przypomniec sobie stare dobre czasy ;), i trzeba pamietac jedna rzecz nie zawsze musi sie byc pierwszym :p
 

DeletedUser9943

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

E tam
Ja też na nie
A dlaczego, bo z looknijcie że sporo graczy to noobki nie umiejące grać, samemu się ciężko nauczyć a ktoś dobry do dokształcania neo się przyda :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

glosowalam na nie, dlaczego poniewaz przynajmniej ten sp bedzie urozmaicony, nie beda najlepsi gracze w jednym plemieniu,tylko porozrzucani i z noobkami tez bedziecie grac, czasami warto jest wrocic do korzeni^^:D, przypomniec sobie stare dobre czasy ;), i trzeba pamietac jedna rzecz nie zawsze musi sie byc pierwszym :p

1. I tak ten świat jest już urozmaicony ponieważ jest szybszy
2. Z noobkami nikt nie będzie grał, a ja na pewno nie będę ich wspierał i myślę że gracze z wysokiego top też nie :]
3. Niestety my nie będziemy mieli takiego komfortu jak admini i nie wybierzemy sobie plemienia :]
 

DeletedUser9943

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

3. Niestety my nie będziemy mieli takiego komfortu jak admini i nie wybierzemy sobie plemienia :]

E tam coś ty się tak adminów doczepił, napisz podanie, a jak nie to trudno możesz co najwyżej kciuki trzymać że z "noobami" nie będziesz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

E tam coś ty się tak adminów doczepił, napisz podanie, a jak nie to trudno możesz co najwyżej kciuki trzymać że z "noobami" nie będziesz :D

Nie będę, bo gram sam i olewam plemię jak tam co 3 osobę będą farmić pikami
 

DeletedUser5510

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

1. I tak ten świat jest już urozmaicony ponieważ jest szybszy
2. Z noobkami nikt nie będzie grał, a ja na pewno nie będę ich wspierał i myślę że gracze z wysokiego top też nie :]
3. Niestety my nie będziemy mieli takiego komfortu jak admini i nie wybierzemy sobie plemienia :]
1 to zadne urozmaicenie zwlaszcza jak ktos gral na niemieckich
2 czemu nie? ty tez kiedys byles noobkiem, nie mow ze odrazu byles 1 bo nie uwierze
3 o lol, na 1 mejscu tez bede hahahha, oj dark dark, kto ci takie bzdury nagadal dla wszystkich bedzie losowo, dotyczy to tez adminow
 

DeletedUser9943

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Trza pomagać "noobom" i starać się im pomóc "wybić" ,a że będą pikami farmić, no cóż od tego jest plemię, żeby im pomagać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

właśnie Darq nie pamiętasz że Riddlers założyła Madzia1996 a jak daleko zaszli xD

A jeżeli chodzi o noobów to ja nie jestem caritas parafialne żeby uczyć pół plemienia jak się buduje wojsko... mnie nikt nie pomagał jak się uczyłem... a poza tym jak nie potrafisz grać to szybkie nie są miejscem żeby się tego uczyć ale do niektórych to niestety nie dojdzie

@down poprawiłem przejęzyczenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9943

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Jaki classic :?
A poza tym
Na pewno na jakimś serwerze plemię cię uratowało :D
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Co prawda nie gram na szybkich ale uważam że to bardzo dobry pomysł, głos za! Fajnie by było jakby to wprowadzili, zachęciłoby to do gry na szybkich czyli do kupienia KP. Głos na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

glosowalam na nie, dlaczego poniewaz przynajmniej ten sp bedzie urozmaicony, nie beda najlepsi gracze w jednym plemieniu,tylko porozrzucani i z noobkami tez bedziecie grac, czasami warto jest wrocic do korzeni^^:D, przypomniec sobie stare dobre czasy ;), i trzeba pamietac jedna rzecz nie zawsze musi sie byc pierwszym :p

Po to, ktoś płaci za konto premium, by móc cieszyć się z gry.. dlatego, administracja nie powinna narzucać z kim dana osoba ma być w plemieniu, a z kim nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

właśnie Darq nie pamiętasz że Riddlers założyła Madzia1996 a jak daleko zaszli xD

Ale nie sama, Madzia. Trzeba o tym pamiętać. ;)

Co do szybkich, to zapewne to będzie wyglądało tak, że Ci lepsi gracze po prostu będą przejmowali no_Obów ze swoich plemion. Śmieszny jest "wymóg top5000" dla założycieli faktycznie próg nie do przeskoczenia, sami pr0 będą mogli zakładać plemiona. Wygra ten kto będzie miał większego farta przy losowaniu i trafi na mniejszych no_Obów. :D
 

DeletedUser9943

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Jej wy wszyscy za bardzo bierzecie do siebie te plemiona
Co wam szkodzi pograć jeden serw z noobami
 

DeletedUser11791

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Jak to ładnie stwierdził Orish:
Orish napisał:
Skoro kiedyś np. byś się urodził w plemieniu wiślan, to łatwo by ci było stać się nagle frankiem?
Poza tym, obowiązku pomagania innym chyba nie będzie (co najwyżej nie będzie można atakować współplemieńców), a do tego ktoś Wam broni współpracować, mimo, że jesteście w innych plemionach? Nie, więc nie widzę problemu. Jedynie denerwujące może być, jak na forum będą krzyczeć, że ich 100 pikami farmią. :p
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Urodzinowe Szybkie :]

Według mnie pomysł ten jest dobry. :p Przecież od zrządzenia losu jedynie będzie zależec czy dojdziesz do dobrego, czy słabego plemienia. :mad: Jeśli się trafi do jakiś noobów, to runda na SP pójdzie na marne! Gdy ktoś cię zaatakuje, to praktycznie nikt ci nie pomoże! I pieniądze stracone... :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry