Umowy handlowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9508
  • Data rozpoczęcia

Jaki pakite wam najbardziej by pasowal

  • Umowa handlowa + embargo handlowe

    Głosy: 48 40,7%
  • Umowa handlowa

    Głosy: 8 6,8%
  • Embargo handlowe

    Głosy: 35 29,7%
  • Zaden

    Głosy: 27 22,9%

  • W sumie głosujących
    118
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

beznadzieja mi to się nie podoba, nie starczy że jest rynek?
 

DeletedUser8503

Guest
Odp: Umowy handlowe

jak dla kogoś nie jest ważne z kim handluje to powinni mieć możliwośc handlu z kim chcą. Jednak embargo handlowe byłoby fajną sprawą urozmaicającą rozgrywkę. Jednak lepiej gdyby gracz mógł sam wybrać plemie lub innego gracza z którym nie chce handlować. Możliwe że do tego byłoby potrzebne premium. Można by tez wprowadzić coś na podobieństwo "przyjaciele", czyli "wrogowie", do któnych nie możliwe byłoby wysyłanie surowców, pomocy i handel.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

co myslicie o wprowadzeniu do zakladki dyplomacji czegos takiego jak

Umowa handlowa

zblizylo by to plemienia oraz ilosc obowiazkow dyplomatow
wydaje mi sie ze utrudnilo rozgrywke ale nadalo by jej smaczku
rozroslo by sie znaczenie polityki zewnetrzenj plemienia


Embargo handlowe

nasze propozycje handlowe beda zamkniete dla przeciwnikow


wprowadzilo by to jakis wybor z kim chcemy handlowac a czasami sytuacje gd jestesmy w stnie wojny a jeszcze przeciwnik z nami handluje to jest lekko denerwujace

Szczególnie jestem za embargiem - bardzo dobry pomysł i by się przydał.

Jednak umowy handlowe trzebaby dopracować - co z tego że się zbliżą? Powiedzmy że jedno plemię mogłoby utrzymywać jedną umowę handlową [koniecznie obustronną], ale za to plemiona te handlując ze sobą dostawały by 10% więcej surowców - na przyładzie wymieniasz się 10.000 gliny za 10.000 żelaza, a przybywa do ciebie 11.000 żelaza. Musiałby też istnieć jakiś limit [inaczej ludzie wymienialiby się do obłędu i w powiedzmy 2 dni mieli takie sumy że można się zes**ć] np. Jedna wymiana bazująca na umowie handlowej na tydzień. - To jest mój pomysł ale zdaję sobie sprawę że trzeba go dopracować...
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Umowy handlowe

Umowa handlowa do bani ale embargo super.Dokładnie jak ktoś napisał kitrasz żelazo w wiosce bo do okoła Ciebie wrogowie którzy robia wojo.I musisz kombinowac na rynku żeby komuś z wrogów nie sprzedać albo dawac na forum swojego plemienia.Embargo załatwiłoby sprawę.
 

DeletedUser15286

Guest
Odp: Umowy handlowe

Embargo to dory pomysl bo jak handlujesz z wrogiem to ty masz kozysc z surowcow ktore dostales i wrog tez i dzieki temu on zyskuje i moze byc silniejszy ale ty tez mozesz sie ulepszyc
Ale lepiej jak tylko ty sie ulepszysz!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: Umowy handlowe

Myślę że to dobry pomysł ponieważ plemiona by na tym zyskały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry