Umowy handlowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9508
  • Data rozpoczęcia

Jaki pakite wam najbardziej by pasowal

  • Umowa handlowa + embargo handlowe

    Głosy: 48 40,7%
  • Umowa handlowa

    Głosy: 8 6,8%
  • Embargo handlowe

    Głosy: 35 29,7%
  • Zaden

    Głosy: 27 22,9%

  • W sumie głosujących
    118
Status
Zamknięty.

DeletedUser9508

Guest
co myslicie o wprowadzeniu do zakladki dyplomacji czegos takiego jak

Umowa handlowa

zblizylo by to plemienia oraz ilosc obowiazkow dyplomatow
wydaje mi sie ze utrudnilo rozgrywke ale nadalo by jej smaczku
rozroslo by sie znaczenie polityki zewnetrzenj plemienia


Embargo handlowe

nasze propozycje handlowe beda zamkniete dla przeciwnikow


wprowadzilo by to jakis wybor z kim chcemy handlowac a czasami sytuacje gd jestesmy w stnie wojny a jeszcze przeciwnik z nami handluje to jest lekko denerwujace
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

Ooo COOL !!!! Coś takiego jak w OGame...
Plemienia zyskały by na tym ;)
 

DeletedUser891

Guest
Odp: Umowy handlowe

wyjasnij na czym mialaby polegac umowa handlowa :) embargo mi sie podoba :)
 

DeletedUser12230

Guest
Odp: Umowy handlowe

jestem za tym to by był dobry pomysł na ogame jest takie coś :)
 

DeletedUser6802

Guest
Odp: Umowy handlowe

mi sie takie cos podoba nie dalo by sie handlowac np z wrogami co teraz jest mozliwe:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

czemu ?
Ja jestem na nie...
Jak mi jest potrzebna surka za inną to szukam najszybszej transakcji i mnie nie obchodzi kto ją ma :mad:

Nie podoba mi się ten pomysł
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Umowy handlowe

hmmm jestem za chciaż że z ogame'a mimo że go nie lubie pomysl fajny :D
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Umowy handlowe

Nie za bardzo rozumiem po co byłaby umawa handlowa:confused: Co do Embarga to świetny pomysł:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

embargo to dobry pomysł
umowa handlowa funkcjonuje w ogame bo nie ma tam rynku:) Tu jest rynek więc nie trzeba szukać kupców wśród sojuszników:eek:
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: Umowy handlowe

jak dla mnie to oba pomysły są do bani:p

nieobchodzi mnie to z kim handluje, ważne że dostaje to co chcę:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

pomysł z Umowa i Embargo spoko ale czy mógł byś wiecej powiedzieć na temat umowy co znajdowało by sie w tej zakładce bo jestem ciekaw:D:D
 

DeletedUser4336

Guest
Odp: Umowy handlowe

Jestem za a w szczególności za Embargo bo przecież jak wróg kupi sobie od ciebie sure na wojo żeby cię zjechać to mu w takiej sytuacji pomagasz:pa potem nigdy nie wystawiasz ofert na rynku:p
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Umowy handlowe

To kiedy dowiemy się co to umowa handlowa. Czy chodzi o coś takiego, że trzeba powiedzmy codziennie przez jakiś okres dawać 1000 gliny w zamian za codzienną dostawę 1000 drewna? Embargo to dobry pomysł.
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Umowy handlowe

zagłosowałem na embargo, bo mamy wojnę z takim jednym plemieniem i jak weszłem na rynek to były propozycje członków tego plemienia i mogłem je przyjąc a umowa handlowa według mnie jest zupełnie niepotrzebana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

Spoko było by lepiej :D Dobry pomysł ale pewnie i tak go nie wprowadzą jak wszystkie ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

wg mnie to niepotrzebne... popieram poprzednika... i tak napewno nie wprowadzą tej zmiany............. :mad::mad:
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Umowy handlowe

czemu ?
Ja jestem na nie...
Jak mi jest potrzebna surka za inną to szukam najszybszej transakcji i mnie nie obchodzi kto ją ma :mad:

Nie podoba mi się ten pomysł

Oczywiscie zgadzam sie z tobą


czasami w calym plemieniu jest popyt na np. zelazo to w tedy sie szuka u wroga albo poprostu najtanszych ofert

Oczywiscie moznaby wprowadzic dla pojedynczych graczy a niecalego plemienia to embargo ze wybierasz tych graczy i niechcesz z nimi chandlowac


Gdyby pomysl zostalby wprowadzony to dyplomaci by mieli za duzą wladze a gracze czasami by na tym tracili


jestem na nie
 

DeletedUser12554

Guest
Odp: Umowy handlowe

mi się podoba pomysł z embargiem. po co mam wspierać wrogow, ktorzy dzięki moim surowcom mogą budować armię ktura puźniej zostanie użyta przeciw moim kolegom. a tak by od razu wiadomo że z tym gościem nie ma co handlować. Wprowadzcie ten pomysł jak najszybciej!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umowy handlowe

Mi sie zaden pomysł nie podoba ;/ Embargo handlowe.... Poco niech zostanie tak jak jest
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Umowy handlowe

Mi te pomysły średnio podchodzą. W wymianie surowcowej mało mnie obchodzi. kto dostanie moją surkę, tylko to, że się wymienię. A z pomysłu "Umowa Handlowa" mało zrozumiałem. Mógłbyś mi to wyjaśnić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry