Ulepszenie placu

  • Rozpoczynający wątek kiljeaden
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł

  • Tak, świetny pomysł

    Głosy: 318 88,8%
  • Tak, ale mam pewne zastrzeżenia

    Głosy: 24 6,7%
  • Nie, zupełnie niepotrzebne

    Głosy: 9 2,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 2,0%

  • W sumie głosujących
    358
Status
Zamknięty.

DeletedUser20782

Guest
Odp: Ulepszenie placu

A więc tak gdy zaglądamy na plac widzimy tylko prostą komendę typu "Atak na wioskę ..." Ale żeby popatrzeć jakimi wojskami na nią atakujemy musimy kliknąć na tą komendę. Jeśli jednak chodzi nam o jeden konkretny atak (pisze atak ale może być też oczywiście pomoc) musimy nieraz otwierać kilka i szukać... Moja propozycja polega na tym aby wprowadzić kolumnę "Wojska" w której widzielibyśmy ikonki jednostek tam uczestniczących w danej akcji

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

beztytuumb4.jpg


Czekam na komentarze i uwagi
Super pomysł mi pasuje:):):):):rolleyes::rolleyes::cool::cool::eek::eek:;);):D:D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

pomyśł bradzo dobry , niemam pytań jestem na tak!!!
 

DeletedUser7417

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Tak jak ktos wczesniej powiedzial, jest to dostepne dla posiadaczy KP, troche w innej formie, ale za to bezproblemowej;)....czyli pomysl niezostanie wporawadzony dla tych bez KP, proste!

ps. mimo to glosik na T A K ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20230

Guest
Odp: Ulepszenie placu

jestem na tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER pomysł:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

nie podchodze do tego pomysłu z takich entuzjazmem ale można to wprowadzić...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Świetny pomysł :p
Tylko pytanie czy ktoś go "zauważy" ..... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

A więc tak gdy zaglądamy na plac widzimy tylko prostą komendę typu "Atak na wioskę ..." Ale żeby popatrzeć jakimi wojskami na nią atakujemy musimy kliknąć na tą komendę. Jeśli jednak chodzi nam o jeden konkretny atak (pisze atak ale może być też oczywiście pomoc) musimy nieraz otwierać kilka i szukać... Moja propozycja polega na tym aby wprowadzić kolumnę "Wojska" w której widzielibyśmy ikonki jednostek tam uczestniczących w danej akcji

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

beztytuumb4.jpg


Czekam na komentarze i uwagi
...drogi panie ;to co mowisz to jest na koncie premium w zakladce;przeglad/ rozkazy...nawet jest napisane co do sztuki ile czego jest z ktorej wioski leci i gdzie
...pewnie wszyscy ci co pisali wyzej nie widzieli nawet konta premium...a jak juz to nie wiedza jak z niego korzystac


[edit]..nie no rece opadaj jak sie czyta wasze pomysly....nie ma sie co dziwic ze administracja tego nie czyta...chociaz pewnie czyta zamiast zajac sie wazniejszymi sprawami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20233

Guest
Odp: Ulepszenie placu

gosciu postawie ci piwo .... dobry pomysl, ale co do rekrutacji jak masz kp to prawda tez tak jest ,ale bylo by fajnie gdy by bylo tak ze pokazuje wojska
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

czemu nie

jestem za ulatwilo by to duzo razy gre moze byc zaje... pomysl
 

DeletedUser20198

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Świetny pomysł
TTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
:):):):):):):):):)
 

DeletedUser21962

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Jestem na tak bardzo mi to ulatwi prace przy przejmowaniu wiosek a nawet wczoraj mialem problem przy znalezieniu atakow wiec spox:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

@Hydro007

To co jest na koncie premium jest mniej czytelne nie ma tam ruchomego czasu dojścia... na przeglądzie w koncie premium nie możesz dodać nowego rozkazu

konto premium jest płatne i nie każdy go kupuje (zwłaszcza po niedawnej podwyżce ceny)

i jeśli uważasz że nie mam konta premium i jestem początkujący wpisz sobie nick: kiljeaden na świecie 4 (gdzie nie gram od 2 miesięcy nic nie robiąc na koncie) lub na 11
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

...wiesz jaki macie problem...dosyc ze chcecie all za darmo to jeszcze macie niebianskie wymagania....
 

DeletedUser23101

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Dobry pomysł , a nawet BARDZO dobry :) przydałoby się takie coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Tak.
Lecz powinny być odstępy między jednostkami.
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Ulepszenie placu

Jestem za ,, bo kiedy ktoś puszcza sporo ataków to się pogubi.A tak ułatwia to graczom lubiącym farmić życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry