TyGrysek* VS Verum Tergum?

  • Rozpoczynający wątek TyGry
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • TyGrysek

    Głosy: 7 33,3%
  • Verum Tergum?

    Głosy: 4 19,0%
  • Nie przyjmie Verum Tergum?

    Głosy: 8 38,1%
  • Remis

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wioska startowa 500/2138 nagroda 200 pp.
limit szlacht 3
limit ataków 6
limit wojska 16 k
wylacznie off przyjmujesz?
prędkość wymagana :400

Dawaj Cwaniaczku Za to nasyłanie na rundach
 

DeletedUser155263

Guest
tygrys ..... na pewno wygrał by jak by verium mial cos troche honoru
 

DeletedUser180091

Guest
Stawiam na Veruma. Zaprosi 30 kolegów z gimbazy i tygrys nie nadąży odbierać fejek i ukrytych lekkich :D
 

DeletedUser178225

Guest
Wiadomo ze verum nie zagra,niedawno sam sie go pytałem czy chce poja 1vs1 to nie chciał i z nikmi nie rozegrał poja....
 

DeletedUser178225

Guest
Masz hajs na postawienie takiego serwera ? ;)

Po pierwsze na rundzie zwykłem gdzie graja wszyscy tylko z tym że,oni graja poja i wstawiaja sobie w profil i jesli osoby trzecie sie wtracaja pojedynek jest przerywany i żadna ze stron nie wygrywa... a postawienie takiego serva nie potrzeba zadnego hajsu wystarczy odpalic kiedy komp jest aktywny server działa,wielka filozofia postawic na chwile :)
 

DeletedUser171672

Guest
Verum potrafi przejmować z 50 fejkami. Raz na rundzie 10 k jak wyslal na mnie swojego offika i nie wiedziałem co klinować. Rozbił się o mojego deffa i poprzeszkadzałem mu troche do momentu kiedy nie napisał do kolegi, który wrąbał mi się 2 offami i karetą. Kareta szła z odstępami po 1 s, więc łatwo bylo sklinować. Dostał kontre 7ms na jednego offa, ale drugiego juz nie zdązylem mu ubic. Podzielił offa i mnie przejal. Na następnej rundzie 4 k nasyłał kolegów, których skontrowałem. Verum lamus grał deff + lk, ja offem. Gdy miałem juz prawie pełnego offa puscilem go na niego zeby zburzyc mu wioske troche z antykontrami. Verumek posłał na mnie karete, którą zdążyłem opisać. Oczywiście nie obylo sie bez jego slynnych 50 fejkow. Trafiłem w ms'y, ale net zlagowal i klin wszedł 2 s po. Na wczorajszej rundzie 6k zrobilem szybko offa i puscilem na niego karete bez fejkow. Podbilem go bez problemowo i jeszcze sie tlumaczyl, ze go 10 atakowalo :) Grube szly ponad 3 minuty :) Zawsze podpisuje sojusze z calym serverem i je lamie.
 

DeletedUser166918

Guest
wioska startowa 500/2138 nagroda 200 pp.
limit szlacht 3
limit ataków 6
limit wojska 16 k
wylacznie off przyjmujesz?
prędkość wymagana :400

Dawaj Cwaniaczku Za to nasyłanie na rundach


nagroda 350+pp i mozemy zagrac ja vs ty , napisz termin na gg to ci powiem pod jakim nickiem zagram ;)
/tottal pisze a nie verum xD.
 

DeletedUser166918

Guest
Taki botek i verum tergum obaj siebie jestescie warci.

ciotko ja chce z tobą pojedynek o 350pp + i mozemy grac , taki cwany kiedys byłeś dawaj teraz , zniszcze cie lamko ;)... chetnie wbije ci od jutra poprzeszkadzac ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Łatwo poznac na rundzie soj plemienny a zobaczyli ze mi pkt staneły w miejscu odrazu zaczeli podbijac w 5 chyba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry