Tw STATS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168642
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser168642

Guest
Witam. od chyba tygodnia nie działa TW Stats a nie widze nigdzie żadnego info. co kiedy na ile i dla czego.
 

DeletedUser30951

Guest
Mnie nasz support odpowiedział, że mam pisać do "...pomocy tw stats..." w tej sprawie...dziwne to dla mnie i mało logiczne.
 

DeletedUser168642

Guest
skoro płacimy za PP to nie tw stats powinno dać nam odpowiedź tylko "Administracja plemion"
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Mnie nasz support odpowiedział, że mam pisać do "...pomocy tw stats..." w tej sprawie...dziwne to dla mnie i mało logiczne.

Czemu dziwne i mało logiczne?

TW Stats jest portalem całkowicie zewnętrznym. Z InnoGames łączy go obecnie jedynie to, że pobiera ogólnodostępne pliki i na ich podstawie opracowuje różne statystyki. Ale nie mamy żadnego wpływu na to, w jaki sposób oni działają i na ich problemy techniczne.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
A to czasem kmic nie powinno być tak że to Innogames powinno dbać o osoby ktore graja, a nie gracze o Innogames?
Skoro plemiona udostepniają posiadaczom Konta premium przeniesienie automatyczne do statystyk to tez powinny brac odpowiedzialnosc za to iz statystyki nie działaja, kogo z Nas obchodzi że wy tego nie obslugujecie? Gramy w plemiona i sami to udostepniacie w grze... więc mając info od Nas o błedzie w waszym interesie powinno byc aby ten problem rozwiazac! Jeśli piszesz, że jest innaczej to co mozna zwracac sie prosba o zwrot kasy za PP? Gdyż nie wszystkie dogodności zwiazane z PP sa dostepne... Chora sytuacja.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
na szczęście już wszystko działa
owszem, było to dość niewygodne , ale w opisie funkcji premium innogames nie wspomina nic o udogodnieniach związanych z twstats, i nie wiem czemu każdy mysli, że to część związana z funkcją premium.
Tw stats jest dostępne na osobnej stronie i premium nie ma tu nic do rzeczy, ( jaśniej - premium nie jest potrzebne by obejrzec statystyki graczy ze strony twstats...) .
Co nie znaczy że mi ich nie brakowało :);)
Pozdrawiam.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Skoro plemiona udostepniają posiadaczom Konta premium przeniesienie automatyczne do statystyk to tez powinny brac odpowiedzialnosc za to iz statystyki nie działaja, kogo z Nas obchodzi że wy tego nie obslugujecie?

Idąc tym samym tokiem rozumowania: jeśli posiadaczom KP umożliwimy np. wstawianie w profilu filmów z youtube a youtube będzie miało awarię, to też to będzie nasza wina? :confused:$
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Idąc tym samym tokiem rozumowania: jeśli posiadaczom KP umożliwimy np. wstawianie w profilu filmów z youtube a youtube będzie miało awarię, to też to będzie nasza wina? :confused:$

Należy najpierw zadać sobie pytanie czy jest taka wogóle możliwość, bo można jednynie wstawić sobie link i nic więcej. Zresztą może to zrobić osoba bez KP. A jeśli chodzi o twstats to sami tą stronkę polecacie. Więc Twoje porównanie jest najdelikatniej mówiąc nietrafione.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Kmic każdy wie że dyskusja z Wami jest pozbawiona sensu, bo i tak robicie co chcecie i z tym się z Tobą zgadzam:)
Dlatego też nie będę tracił czasu na rozmowę która prowadzi do nikąd.

Pozostaje czekać aż zmienicie swoje podejscie do gracza i zaczniecie o niego dbać, a nie odsyłać do innych osób. Po zgłoszeniu tego problemu z twstats sprawę mogła zgłosić osoba z teamu która została poinformowana o problemie i sprawa byłaby załatwiona, ale dla Was lepiej jest odesłać taką osobe gdzie indziej, bo Wam się nie chce tego załatwiać, lepiej umyć rączki:)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Kmic każdy wie że dyskusja z Wami jest pozbawiona sensu, bo i tak robicie co chcecie i z tym się z Tobą zgadzam:)

Sprostowanie: stawiasz tezę i się z nią zgadzasz? To jest oczywiście chwalebne, ale w takiej sytuacji zgadzasz się ze SOBĄ a nie ze mną. :)

Po zgłoszeniu tego problemu z twstats sprawę mogła zgłosić osoba z teamu która została poinformowana o problemie i sprawa byłaby załatwiona

Wobec portalu TWStats anonimowy gracz jest tak samo anonimowy jak kmic czy jakikolwiek inny operator Plemion. Po co operator ma robić coś, co w jednakowy sposób może zrobić każdy gracz? Przykro mi: support Plemiona.pl opiekuje się funkcjonowaniem stron z domeny Plemiona.pl, nie mamy pod swoją opieką każdej strony internetowej nawiązującej do gry i nie możemy świadczyć pomocy w problemach z ich funkcjonowaniem. Dokładnie w taki sam sposób jak nie odpowiadamy za awarię youtube, google czy onetu.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Wobec portalu TWStats anonimowy gracz jest tak samo anonimowy jak kmic czy jakikolwiek inny operator Plemion. Po co operator ma robić coś, co w jednakowy sposób może zrobić każdy gracz? Przykro mi: support Plemiona.pl opiekuje się funkcjonowaniem stron z domeny Plemiona.pl, nie mamy pod swoją opieką każdej strony internetowej nawiązującej do gry i nie możemy świadczyć pomocy w problemach z ich funkcjonowaniem. Dokładnie w taki sam sposób jak nie odpowiadamy za awarię youtube, google czy onetu.

I właśnie to jest Wasz problem, którego nie zauważacie. Wam powinno zależeć najbardziej na tym, by takie problemy które w jakimś stopniu są uciążliwe dla graczy rozwiązywać, nawet gdy nie macie na to większego wpływu i Wasza interewencja będzie traktowana jak każda inna.
 

DeletedUser161505

Guest
Kmicic chyba pora abyś dał sobie spokój ze swoją pozycją na plemionach. Czytając niektóre twoje posty wnioskuję, że nie interesują cię plemiona a plemiona to przede wszystkim gracze, którzy tracą czas na granie i utrzymują twoją pensyjkę <3. I dziwić się, że coraz mniej osób w to gra. Moim zdaniem żeby poprawić coś w plemionach najpierw powinniście zacząć od siebie. A nie co chwilę wprowadzać jakieś pierdoły aktualizację, srację itd. Jeżeli tw stats nie współpracuje z wami to po jasną cholerę promujecie tą stronę. A jeżeli już to robicie to ty jako operator tej gry powinieneś starać się, żeby takie problemy rozwiązywać. Bez kitu zmień się bo robisz się uciążliwy dla plemion..... Wygląda to tak jakby w sklepie sprzedawczyni nie zależało na swoich klijentach... bez komentarza.

W plemionach powinni zrobić jakąś demokrację i możliwość degradowania administratorów. Prawdopodobnie w pierwszej turze byś poleciał ;/.

Nie wiem jak innych ale mnie zaczynasz irytować swoją arogancją... Zawsze na wszystko masz odpowiedzi. Jeżeli tobie się coś podoba a graczom nie to chyba coś jest nie tak.. Nie uważasz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
74
jak jesteście tacy mądrzy to wolna droga możecie się zawsze zgłosić na stanowisko operatora gry czy coś , dajcie im robić swoje i zajmijcie się grą a nie gadaniem , ta gra ma zarabiać to po pierwsze bo gdyby tak nie było to już dawno nie istniała by taka domena jak plemiona.pl ,aby zarabiać potrzebne są aktualizacje i nowe pomysły , dzięki zarobionym pieniążkom gra idzie do przodu / rozwija się a nie stoi w miejscu , jak uważacie się za lepszych menagerów / szefów wielkich firm , napiszcie kod własnej gry i się wspólnie pośmiejemy jak nie uda wam się dojść do tego momentu w jakim jest gra PLEMIONA , i wiem co mówię , grałem w nie jedną grę przeglądarkową i uwierzcie że tutaj admini i ogólnie cały team radzi sobie świetnie , i jak już wcześniej pisałem , kiedyś w ogóle nie było twstats i ludzie nie narzekali , więc cieszcie się i dziekujcie tym którzy poświęcają charytatywnie swój cenny czas na takie pierdółki jak statystyki żeby grało wam się lepiej


ps; jedyna rzecz którą mogę zarzucić teamowi to to że za bardzo skupia się na ulepszeniu gry zamiast fundusze przeznaczone na programistów przeznaczyć na rozreklamowanie gry bo nie ma co ukrywać wielkie bum tej gry już dawno mamy za sobą ,
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174750

Guest
Wobec portalu TWStats anonimowy gracz jest tak samo anonimowy jak kmic czy jakikolwiek inny operator Plemion. Po co operator ma robić coś, co w jednakowy sposób może zrobić każdy gracz? Przykro mi: support Plemiona.pl opiekuje się funkcjonowaniem stron z domeny Plemiona.pl, nie mamy pod swoją opieką każdej strony internetowej nawiązującej do gry i nie możemy świadczyć pomocy w problemach z ich funkcjonowaniem. Dokładnie w taki sam sposób jak nie odpowiadamy za awarię youtube, google czy onetu.

Kmic bez przesady.

JoWooD kiedy zlecił pracę nad dodatkiem do Gothica 3 i wyszedł bubel miał to do siebie, ze przeprosił i przyznał rację graczom co do bubla. Następnie wydali pathe poprawiający stan rzeczy i nie zostawił tej sprawy.

Wy dodając jakieś usługi do gry powinniście zadbać o to samo. To tak jakby jakaś firma zewnętrzna tworzyła usługę na system mobilny np samsunga/sony i nagle przestała by ona działaś. Te firmy chały by po ogłoszeniu problemu od razu wiedzieć jak się sprawy maja i informowały by na bieżąco o stacji z daną usługą...

Wam nie chce się nic robić w tym kierunku. Nawet jeśli ktoś gra uczciwiej i zgłosi jakiś problem do was to wy strasznie długo nad tym myślicie i nie zawsze wyciągacie z tego konsekwencje.

Tak samo jak z moim Banem gdzie nie posłałem ataków i miałem opierdziel bo nie chciało mi się. Aby się odczepili powiedziałem ze konto zmieniło właściciela i co? Dostałem bana chodź miałem ten sam numer IP ciągle przy logach. Osoba co to napisałem nawet nie zgłosiła tego do Supportu tylko wy bezczelnie przeczytaliście moje PW. I nawet nie daliście sobie nic wytłumaczyć. a teraz Gimbaza siedzi i robi to samo bez żadnych konsekwencji z waszej strony.

ewenem3nt Wiesz my czerpiemy przyjemność z gry a nie z jej nadzorowania
 

DeletedUser162404

Guest
Grunt ze kase pobieraja z pp od graczy.Ale zeby usprawnic gre to nie ma komu.
A jak sie teraz znajomosci w supporcie nie ma to sie nic nie załatwi.
 
Do góry