Turniej Szybkich Plemion

Dyskusja w 'Ogłoszenia dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika kmic, 14. Sie 2019.

Poleć tę stronę

 1. kmic

  kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

  Dołączył:
  7. Sty 2007
  Wiadomości:
  4.598
  Docenione treści:
  309
  Drodzy gracze!

  Zespół gry Plemiona chciałby Was serdecznie zaprosić na Turniej Szybkich Plemion.
  Rozgrywki będą odbywać się w piątki, soboty i niedziele w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne daty i godziny będą podawane na bieżąco. Drużyny będą składać się z dwuosobowych zespołów. Ustawienia wszystkich rund oraz system w jakim będzie odbywał się turniej zostaną podane w kolejnych ogłoszeniach dotyczących turnieju.​  Zapisy na Turniej:
  Aby zgłosić swoją drużynę należy wysłać zgłoszenie poprzez wiadomość prywatną na forum do @*Gwiazdeczka*
  W temacie wiadomości należy wpisać "Turniej Szybkich Plemion".
  Treść zgłoszenia musi zawierać poprawnie podane nicki obu graczy drużyny, wyznaczonego kapitana i opcjonalnie nazwę zespołu.
  Zapisy trwają do 30.08.2019
  Główny regulamin turnieju:
  1. Na rundę turniejową będą mogły wejść tylko drużyny, które mają zaplanowaną rozgrywkę. Hasło do rundy będzie wysłane do kapitana drużny w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
  2. Każda drużyna będzie miała dwukrotną możliwość zmiany terminu rozgrywki. O zmianie terminu należy poinformować najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem turnieju najlepiej w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
  3. Brak stawienia się na turnieju będzie oznaczało poddanie się drużyny i porażkę walkowerem.
  4. Po zakończeniu zapisów, skład drużyny nie może zostać zmieniony. W razie nieobecności kolegi z drużyny, można znaleźć sobie zmiennika, ale nie może to być osoba biorąca udział w turnieju.
  5. Drużyna korzystająca z jakichkolwiek nieuwzględnionych w skryptotece skryptów oraz botów zostaje ukarana poddaniem odbywającego się obecnie spotkania, przy kolejnym wykroczeniu - dyskwalifikacją.
  6. Podczas rozgrywek obowiązuje regulamin plemion.
  7. Przekazanie hasła do kont uczestniczących w turnieju oprócz blokady przewidzianej w tabeli kar, karane jest dyskwalifikacją drużyny.  Nagrody:
  Nagrody za wygranie turnieju będą przyznawane w postaci Punktów Premium. Ich wysokość będzie zależna od liczby zgłoszonych drużyn i poinformujemy o niej rozpoczynając turniej.
  Serdecznie zapraszamy do zapisów, mamy nadzieję, że pojawi się Was jak najwięcej. Zapraszamy również do dyskusji w przeznaczonym do tego temacie na forum "o tutaj".
  Wasz Plemiona Team
   
  kamilyyy, Ceiter oraz Korren lubią to.