Turniej Szybkich Plemion

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
558
Drodzy gracze!

Zespół gry Plemiona chciałby Was serdecznie zaprosić na Turniej Szybkich Plemion.
Rozgrywki będą odbywać się w piątki, soboty i niedziele w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne daty i godziny będą podawane na bieżąco. Drużyny będą składać się z dwuosobowych zespołów. Ustawienia wszystkich rund oraz system w jakim będzie odbywał się turniej zostaną podane w kolejnych ogłoszeniach dotyczących turnieju.​Zapisy na Turniej:
Aby zgłosić swoją drużynę należy wysłać zgłoszenie poprzez wiadomość prywatną na forum do @*Gwiazdeczka*
W temacie wiadomości należy wpisać "Turniej Szybkich Plemion".
Treść zgłoszenia musi zawierać poprawnie podane nicki obu graczy drużyny, wyznaczonego kapitana i opcjonalnie nazwę zespołu.
Zapisy trwają do 30.08.2019
Główny regulamin turnieju:
1. Na rundę turniejową będą mogły wejść tylko drużyny, które mają zaplanowaną rozgrywkę. Hasło do rundy będzie wysłane do kapitana drużny w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
2. Każda drużyna będzie miała dwukrotną możliwość zmiany terminu rozgrywki. O zmianie terminu należy poinformować najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem turnieju najlepiej w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
3. Brak stawienia się na turnieju będzie oznaczało poddanie się drużyny i porażkę walkowerem.
4. Po zakończeniu zapisów, skład drużyny nie może zostać zmieniony. W razie nieobecności kolegi z drużyny, można znaleźć sobie zmiennika, ale nie może to być osoba biorąca udział w turnieju.
5. Drużyna korzystająca z jakichkolwiek nieuwzględnionych w skryptotece skryptów oraz botów zostaje ukarana poddaniem odbywającego się obecnie spotkania, przy kolejnym wykroczeniu - dyskwalifikacją.
6. Podczas rozgrywek obowiązuje regulamin plemion.
7. Przekazanie hasła do kont uczestniczących w turnieju oprócz blokady przewidzianej w tabeli kar, karane jest dyskwalifikacją drużyny.Nagrody:
Nagrody za wygranie turnieju będą przyznawane w postaci Punktów Premium. Ich wysokość będzie zależna od liczby zgłoszonych drużyn i poinformujemy o niej rozpoczynając turniej.
Serdecznie zapraszamy do zapisów, mamy nadzieję, że pojawi się Was jak najwięcej. Zapraszamy również do dyskusji w przeznaczonym do tego temacie na forum "o tutaj".
Wasz Plemiona Team