Turniej Szybkich Plemion

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Drodzy gracze!

Zespół gry Plemiona chciałby Was serdecznie zaprosić na Turniej Szybkich Plemion.
Rozgrywki będą odbywać się w piątki, soboty i niedziele w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne daty i godziny będą podawane na bieżąco. Drużyny będą składać się z dwuosobowych zespołów. Ustawienia wszystkich rund oraz system w jakim będzie odbywał się turniej zostaną podane w kolejnych ogłoszeniach dotyczących turnieju.​Zapisy na Turniej:
Aby zgłosić swoją drużynę należy wysłać zgłoszenie poprzez wiadomość prywatną na forum do @*Gwiazdeczka*
W temacie wiadomości należy wpisać "Turniej Szybkich Plemion".
Treść zgłoszenia musi zawierać poprawnie podane nicki obu graczy drużyny, wyznaczonego kapitana i opcjonalnie nazwę zespołu.
Zapisy trwają do 30.08.2019
Główny regulamin turnieju:
1. Na rundę turniejową będą mogły wejść tylko drużyny, które mają zaplanowaną rozgrywkę. Hasło do rundy będzie wysłane do kapitana drużny w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
2. Każda drużyna będzie miała dwukrotną możliwość zmiany terminu rozgrywki. O zmianie terminu należy poinformować najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem turnieju najlepiej w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
3. Brak stawienia się na turnieju będzie oznaczało poddanie się drużyny i porażkę walkowerem.
4. Po zakończeniu zapisów, skład drużyny nie może zostać zmieniony. W razie nieobecności kolegi z drużyny, można znaleźć sobie zmiennika, ale nie może to być osoba biorąca udział w turnieju.
5. Drużyna korzystająca z jakichkolwiek nieuwzględnionych w skryptotece skryptów oraz botów zostaje ukarana poddaniem odbywającego się obecnie spotkania, przy kolejnym wykroczeniu - dyskwalifikacją.
6. Podczas rozgrywek obowiązuje regulamin plemion.
7. Przekazanie hasła do kont uczestniczących w turnieju oprócz blokady przewidzianej w tabeli kar, karane jest dyskwalifikacją drużyny.Nagrody:
Nagrody za wygranie turnieju będą przyznawane w postaci Punktów Premium. Ich wysokość będzie zależna od liczby zgłoszonych drużyn i poinformujemy o niej rozpoczynając turniej.
Serdecznie zapraszamy do zapisów, mamy nadzieję, że pojawi się Was jak najwięcej. Zapraszamy również do dyskusji w przeznaczonym do tego temacie na forum "o tutaj".
Wasz Plemiona Team