Turniej na najlepszego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser137073

Guest
Pod Skatka grał Vitor gdyż później szedł na piwo, i dlaczego mówisz że na 1v1 nie gramy sami skoro Wy też nie gracie?

Tyle na ten temat skończmy tą dyskusje.

Vitor czekam u mnie bo obiecaleś wspólny browar :)


vir gral pode mnie ?? ato dobre :p gral dla siebie ,a pozniej mial mi wioski oddac jak skonczy :p
2 wyczyszcoznych z ldnych offow w kwadracie :p nieststy za dlugo czekalem na palac xD
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
grałem offem typek przeja skatka nicku nie pamietam wraca mi wojo kontra od kogo innego wszystko wracało w 1s000ms uceklem tylko 100 topa i 1 szalchcicem przez lagi... co za pech...

ten typek ponoc amerykaninem jest. Loser z nim na skajpaju rozmawial. Jak go zaatakowales to sie spytal go dlaczego na polskich plemionach ludzie takie pedalkie nicki maja. :D
 

DeletedUser

Guest
a wiec loserku .. :p nigdy na forum tego nie mówiłem... ale jesteś cienki jak barszcz... To prawda synchro było nie udolne.. ale przy tych lagach co ja zrobię ??

Jest jedna osoba na plemię... Skatek mi pisze ze loser go pojechał w 5.. zacząłem się śmiać... patrze rapki ... faktycznie .

Załatwiłem na szybko vita żeby mieć 4 grube...

Patrze leci banda ... ta sama ekipa albo 1 mniej .. 5 vs 1 ??? Co to za gra...

Juz pomijam to ze męczyliście się dobra 1h z czego straciliście jednego gracza w walce ze mną... a ja w tym momencie musiałem wyjść z kompa.. dałem zasta crazy... Ale powiedział ze nie da rady. Wiec szybko wróciłem.. Juz miałem znowu odbijać wieś.. i lag... 2min albo i więcej!!! nie wierzycie ? Zdążył zrobić 1kpik... !!!

Do losera.. Nawet jeśli wygrasz ten turek.. nigdy dla mnie nie będziesz najlepszy... Napisałem Ci czemu.. :p i nie odgryzuj się bo tu już mało kto ma jaki kol wiek do Cb szacunek. Potrafisz wygrywać tylko w grupie.. a najlepiej gdy jest to repka.

Do liderów turnieju (SKATKA WIOSKI ) - Licze , że nie dacie się temu łepkowi.. Przygotujcie się na to ze teraz zbierze z 10 osób...

I na koniec gracze którzy wywarli na mnie ogromne wrażenie po długiej dla mnie przerwie to - michal. i the terror. Tyle chcialem powiedzieć odnośnie turka.

Powodzenia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
A dlaczego nie napisales tego jak na jednej rundzie ty z 10 kolegami atakowales losera? Tylko ze loserdal wobie z wami rade. NIe pamietasa tego? Runda od 7.30 bodajże.

Synchro bylo nie udolne? To dlaczeto nie wbyles klina? Bo lagi? Trzeba bylo zaczac klinowac 10s wczesniej i by wyszedl..
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego nie napisales tego jak na jednej rundzie ty z 10 kolegami atakowales losera? Tylko ze loserdal wobie z wami rade. NIe pamietasa tego? Runda od 7.30 bodajże.

Synchro bylo nie udolne? To dlaczeto nie wbyles klina? Bo lagi? Trzeba bylo zaczac klinowac 10s wczesniej i by wyszedl..

w 3.. nie w 10... a praktycznie tylko z michalem ...

Każdy ma prawo wypowiadać się na forum. Avi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
Ta 3 offy.. Twoj tego michi i kartonowego chlopca i dziwnym trafem atakowalo jeszcze okolo 5 typow w wioski offowe, mieli po 1k lk.. Wynik? Sraciliscie 3 offy i z 10 grubych spokojnie bedzie.
Tak czy siak powinnosvie we 3 go ogarnac, czas gry byl taki sam u kazdego.
 

DeletedUser137073

Guest
Kurde ale dałem ciała od 16 na rundce :p po tym jak przejąlem meffa ( no wiecie nie chce sie chwalic) poszedlem sobie i zasta mial konrad :p

wracam po 1h a tam nadal 2 wioski :p skzoda ,ze nic nie przejmowal,ale nie mam do niego zalu dobrze ,ze zgodzil sie porac :p
wzialem 2 wioski
I meff u jumpaa gral i pokrzyzowal mi plany :p
Gdy meff zaczal atakowac wrzucilem zasta crazy bo musialem leciec :p
Mam nadzieje ,ze na kolejnych rundkach bd ciekawie :p

jesli chcecie mnie atakowac to atakujcie 1 vs1 :p
 

DeletedUser113002

Guest
skatek chciałem coś przejąć to kurde spaowali nieziemsko na pw i jeszcze gadu..; ( a potem już straciłem ochote na gre z taki offem co miałeś :p
 

DeletedUser162183

Guest
Kurde ale dałem ciała od 16 na rundce :p po tym jak przejąlem meffa ( no wiecie nie chce sie chwalic) poszedlem sobie i zasta mial konrad :p

wracam po 1h a tam nadal 2 wioski :p skzoda ,ze nic nie przejmowal,ale nie mam do niego zalu dobrze ,ze zgodzil sie porac :p
wzialem 2 wioski
I meff u jumpaa gral i pokrzyzowal mi plany :p
Gdy meff zaczal atakowac wrzucilem zasta crazy bo musialem leciec :p
Mam nadzieje ,ze na kolejnych rundkach bd ciekawie :p

jesli chcecie mnie atakowac to atakujcie 1 vs1 :p

dzis niec nie zagram wiec zostanies sam przeciw loserkowi na którego temat nie bede sie wypowiadał. hmm a tak po zatym meff grał u jampa nie przez zast bo nie mogł by atakowac czyli ban za podawanie hasel haha czyli jesli wygrał to nie dostana pp hahaha ale oczywiscie nie bedzie bo sa w repce zal.
 

DeletedUser

Guest
Kurde ale dałem ciała od 16 na rundce :p po tym jak przejąlem meffa ( no wiecie nie chce sie chwalic) poszedlem sobie i zasta mial konrad :p

wracam po 1h a tam nadal 2 wioski :p skzoda ,ze nic nie przejmowal,ale nie mam do niego zalu dobrze ,ze zgodzil sie porac :p
wzialem 2 wioski
I meff u jumpaa gral i pokrzyzowal mi plany :p
Gdy meff zaczal atakowac wrzucilem zasta crazy bo musialem leciec :p
Mam nadzieje ,ze na kolejnych rundkach bd ciekawie :p

jesli chcecie mnie atakowac to atakujcie 1 vs1 :p

Przeciez Meff nie gral od 2 h oni zawsze maja taka wymówke jak sie ich przejmie albo zburzy^^ jedno i to samo, ale przeciez my nie gralismy to wiesz ;P przejoles wioske jak juz nie gral :p heh
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
a wiec loserku .. :p nigdy na forum tego nie mówiłem... ale jesteś cienki jak barszcz... To prawda synchro było nie udolne.. ale przy tych lagach co ja zrobię ??

Jest jedna osoba na plemię... Skatek mi pisze ze loser go pojechał w 5.. zacząłem się śmiać... patrze rapki ... faktycznie .

Załatwiłem na szybko vita żeby mieć 4 grube...

Patrze leci banda ... ta sama ekipa albo 1 mniej .. 5 vs 1 ??? Co to za gra...

Juz pomijam to ze męczyliście się dobra 1h z czego straciliście jednego gracza w walce ze mną... a ja w tym momencie musiałem wyjść z kompa.. dałem zasta crazy... Ale powiedział ze nie da rady. Wiec szybko wróciłem.. Juz miałem znowu odbijać wieś.. i lag... 2min albo i więcej!!! nie wierzycie ? Zdążył zrobić 1kpik... !!!

Do losera.. Nawet jeśli wygrasz ten turek.. nigdy dla mnie nie będziesz najlepszy... Napisałem Ci czemu.. :p i nie odgryzuj się bo tu już mało kto ma jaki kol wiek do Cb szacunek. Potrafisz wygrywać tylko w grupie.. a najlepiej gdy jest to repka.

Do liderów turnieju (SKATKA WIOSKI ) - Licze , że nie dacie się temu łepkowi.. Przygotujcie się na to ze teraz zbierze z 10 osób...

I na koniec gracze którzy wywarli na mnie ogromne wrażenie po długiej dla mnie przerwie to - michal. i the terror. Tyle chcialem powiedzieć odnośnie turka.

Powodzenia:)

Masz racje nigdy nie bede taki jak Ty i nie znajdę sobie deffowki:)
Chciałem powiedzieć że pamiętam jak zjechałem Cie na 3 szalchty:)
miałes 4wsie ja jedna i nic nie zrobiłeś:)
No tak ale Ty jesteś lepszy ode mnie.
łebek to Ty sobie możesz do kolegów mówić
Atakowaliśmy w 3 na CIebie nie przypominam sobie żeby to było 5 osób.
Nie męczyliśmy się dobre 1h Tylko co najmneij 20minut.
Ubiłem Ci offa przy klinie- Robiłęś te kliny ale i tak one Ci tyle dąły co nic.
Jelsi ktoś ma do wsi 3minuty a ty 50s to trudno żebyś jej nie odbił jeszcze tak mądze to robiłeś że offa nie potrafiłęś ubić jak jechałem na 1szlachte a reszte popa zbijał Szczepan i nie mów ze atakowaliśmy 5.
Nie wiesz co się dzieje wiec milcz i nie wyrzucaj ochłąpów na forum internetowy kozaku.
Co Ty sobie wyobrazasz ?
Startowałes w turneiju to licz na to że ja też mam znajomych imi pomogą go wygrać. Jelsi miąłbym grać sam na skatków lub daminusów nie miałbym szans Jelsi wy macie swoich przydówpasów przykład wczorajsza runda. Sitek I jakiś jeszcze przyznał sie ze skatek mu kazał mnei burzyć.
Nie wspomne o 6k pikówu skatka i techy na 1hahaha

Jelsi myślisz ze Twoj post wywarł na mnie wrażenie i pojde sie pociać to jetses w błędzie.
 

DeletedUser

Guest
no prosze juz jest 3 ... :p przed chwila byla mowa ze jechalem Cie w 10... ale mniejsza..

Jechaliscie mnie dokladnie w 5 albo w 4 .. nie pamietam nikow... ale Ci sami co zaatakowali skatka... wiec o czym my tu gadamy... 20min ? Z 5 razy odbilem wies... sam powiedziales ze w jedna strone wojo idzie 3min. Chocbys robil to odrazu az wojska wroca to bys nie wyrobil.. wiec po co glupoty gadasz???

Bylem sam nie mialem deffowki na tej rundzie ... a 1 vs 1... hmmm Co ty mogles zrobic z tymi 500topa i 500lk ?? Szczepan i reszta tylko Cie ratowali.. Co Ty myslisz ze cos bys mogl mi zrobic ? Smieszne...

I na koniec.. ja nie mam zadnych przydupasow czy deffowek. Traktuje michala na rowni z soba. . Ustalone jest przed runda ze on zaczyna od deffa.. co nie oznacza ze jest moja deffowka!!! Gram z nim jak polak z puszkiem.. tyle w temacie.

Na 3 grube mnie przejales... noo ta pamietam.. Tyle, ze czwartego Meff dolozyl .. wiec te 3 wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic. To tyle.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
no prosze juz jest 3 ... :p przed chwila byla mowa ze jechalem Cie w 10... ale mniejsza..

Jechaliscie mnie dokladnie w 5 albo w 4 .. nie pamietam nikow... ale Ci sami co zaatakowali skatka... wiec o czym my tu gadamy... 20min ? Z 5 razy odbilem wies... sam powiedziales ze w jedna strone wojo idzie 3min. Chocbys robil to odrazu az wojska wroca to bys nie wyrobil.. wiec po co glupoty gadasz???

Bylem sam nie mialem deffowki na tej rundzie ... a 1 vs 1... hmmm Co ty mogles zrobic z tymi 500topa i 500lk ?? Co Ty myslisz ze cos bys mogl mi zrobic ? Smieszne...

I na koniec.. ja nie mam zadnych przydupasow czy deffowek. Traktuje michala na rowni z soba. . Ustalone jest przed runda ze on zaczyna od deffa.. co nie oznacza ze jest moja deffowka!!! Gram z nim jak polak z puszkiem.. tyle w temacie.

Na 3 grube mnie przejales... noo ta pamietam.. Tyle, ze czwartego Meff dolozyl .. wiec te 3 wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic. To tyle.
ahhaha wieś 6k byłą ja wystartowąłem 40min pozniej i Cie zjechałem.
Zamilcz juz bo jeste snudny nie przyznasz sie że żes jest nobem i tyle.
Tym offem zrobie tyle ze twoje kliny przebije;o
Wiele wiecej umiem niż Ty.
 

DeletedUser

Guest
ahhaha wieś 6k byłą ja wystartowąłem 40min pozniej i Cie zjechałem.
Zamilcz juz bo jeste snudny nie przyznasz sie że żes jest nobem i tyle.
Tym offem zrobie tyle ze twoje kliny przebije;o
Wiele wiecej umiem niż Ty.

taa udowodniles to juz tyle razy.. mmmm niesamowity loser.. ;p zawolaj meffa szczepan i pol repki.. w tedy zawsze wygrasz.

Jedyna runda ktora musze przyznac ze Ci wyszla to ta gdy zajales pierwsze miejsce przedemna i michalem. Za co Ci gratuluje.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
taa udowodniles to juz tyle razy.. mmmm niesamowity loser.. ;p zawolaj meffa szczepan i pol repki.. w tedy zawsze wygrasz.

Jedyna runda ktora musze przyznac ze Ci wyszla to ta gdy zajales pierwsze miejsce przedemna i michalem. Za co Ci gratuluje.

A ja Tobie nie i nigdy Ci nie pogratulue bo na topki nie zasługiuujesz:)
 

DeletedUser137073

Guest
Buahaha

sitek nawet nie wiedzialem kto to ;] wrzucił mi rpaka ze cie zjechal ,no to mu napisałem burz go i jedz ile sie da :p

I tak zrobił :p techy mialem deffowe na 9,5 ;] nie wiem skad info ze na 1 :p

czyzbys mial magiczną kulę?
 

DeletedUser

Guest
A ja Tobie nie i nigdy Ci nie pogratulue bo na topki nie zasługiuujesz:)

Noi oki :) i Koniec tematu. :)

skatek odpusc... zaraz bedzie, ze szczepan byl z nami a on byl sam ale udalo mu sie na top 2 wejsc xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137073

Guest
co z tego ze zrobil top 2 gdy dostal 4 darmowki ?:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162183

Guest
Buahaha

sitek nawet nie wiedzialem kto to ;] wrzucił mi rpaka ze cie zjechal ,no to mu napisałem burz go i jedz ile sie da :p

I tak zrobił :p techy mialem deffowe na 9,5 ;] nie wiem skad info ze na 1 :p

czyzbys mial magiczną kulę?

ehh rapek by sie znalal nawet ale po co przeciez losera nikt nie cisnie albo nie grał 30 minut.. hahaha
 
Status
Zamknięty.
Do góry