Turniej na najlepszego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162183

Guest
drubens ogłoś juz kto wygrał ;P

zastanawia mnie kto jest na 3 miejscu hmm chyba loser:)

haha z tego co wdze jednak nie michał yeah:)

Widzisz Konrad nie oddał wsi i nie udało sie loserku nawet na top 3 wbic:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
Hehe ja ferii nie bd miał ,a wiec tylko rundki sie beda liczyły po 16 ;] a ich nie jest duzo ;] więc chyba marne szanse ;] i wszystkich nie bd grał ;]

hehe, zaprzeczasz Sebastian samemu sobie;;), wolałeś zrezygnować z dnia szkoły dla sp, więc co ja moge o Tobie myślec?:p,napewno, że ta gra źle wpływa na Ciebie:D
 

DeletedUser137073

Guest
Haha nie poszedłem w piątek bo mialem 1 lekcje,ale przeciez nie musze sie tobie tłumaczyc :p najsmieszniejszemu graczowi Sp ;]

Wyniki zostaną podane dziś lub jutro.


Co za problem to ogłosic ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
Tamtego postu akurat nie napisalem dla jaj. Nie kazdy siedzi na posladkach caly dzien przed kompem. Niech sie cieszy, ze drubens zrobil cos takieto jak "turniej na njlepszego gracza". Na innych wersjach jezykowych czegos takiego nie ma i nie bedzie. Ostatnio polskie sp wyprzedzily nawet "murzynow". Na szybkich ostatnio mozna bylo wygrac bardzo duzo premium, wiecej niz gdziekolwiek . Drubensowi nikt nie kazal robic jakis turniejow poprzez ktore mozna niemalże dostac premium za darmo. Jak juz wspomnialem nikt mu nie kazal tego robic wiec powinnismy mu wszysc ladnie podziekowac, ze poswieca na nas swoj wolny czas organizujac takie turnieje. Troch wyrozumialosci i jemu sie nalezy.

Obrazam? Nie, ja po prostu stwierdzam fakty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
Tamtego postu akurat nie napisalem dla jaj. Nie kazdy siedzi na posladkach caly dzien przed kompem. Niech sie cieszy, ze drubens zrobil cos takieto jak "turniej na njlepszego gracza". Na innych wersjach jezykowych czegos takiego nie ma i nie bedzie. Ostatnio polskie sp wyprzedzily nawet "murzynow". Na szybkich ostatnio mozna bylo wygrac bardzo duzo premium, wiecej niz gdziekolwiek . Drubensowi nikt nie kazal robic jakis turniejow poprzez ktore mozna niemalże dostac premium za darmo. Jak juz wspomnialem nikt mu nie kazal tego robic wiec powinnismy mu wszysc ladnie podziekowac, ze poswieca na nas swoj wolny czas organizujac takie turnieje. Troch wyrozumialosci i jemu sie nalezy.

Obrazam? Nie, ja po prostu stwierdzam fakty.

Ma racje Drubens?:p:p
 

DeletedUser137073

Guest
jakie premium za darmo ?? dostałes kiedys cos takiego ??

Zeby dostac te 100PP to trzeba bylo grac kilka godzin ;] Makap znowu zaskakujesz mnie swoją inteligencją
 

DeletedUser159420

Guest
hehe, zaprzeczasz Sebastian samemu sobie;;), wolałeś zrezygnować z dnia szkoły dla sp, więc co ja moge o Tobie myślec?:p,napewno, że ta gra źle wpływa na Ciebie:D

człowieku no i co, że chciał wygrać turniej i sobie do szkoły nie poszedł? myślisz, że przez to będzie miał problemy w szkole?
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
jakie premium za darmo ?? dostałes kiedys cos takiego ??

Zeby dostac te 100PP to trzeba bylo grac kilka godzin ;] Makap znowu zaskakujesz mnie swoją inteligencją

ja uważam, że wygranie turnieju to kwestia prestiżu, a nie tych 100pp. Patrząc realnie, 100pp to równowartość 4,50zł. Pracując na to kilka godzin, powiedzmy nawet cztery, dostajesz po złotówce za godzine. Jak mi odśnieżysz podwórko, wyrobisz się w 30 min, zapłacę Ci 4,5zł. Opłaca się bardziej? Opłaca i masz 3,5h wolnego. :)

Fajnie jest, kiedy ktoś docenia Twoje umiejętności, dlatego z dumą wspominam moje dwa kubki i koszulkę, (plus niewysłany kalendarz na 2011:p), ale błagam Cię, grać w kilku na zmiane na jednym koncie, o kilkaset pp, a potem czekać na oficjalne ogłoszenie wyników z ręką w gaciach i spinać się na forum, że admin w dzień roboczy nie może ogłosić wyniku, to poniżej pewnego poziomu. Ciekawe jak się podzielicie kalendarzem. Który bierze od stycznia do czerwca? :p
 

DeletedUser162183

Guest
człowieku no i co, że chciał wygrać turniej i sobie do szkoły nie poszedł? myślisz, że przez to będzie miał problemy w szkole?

nie poszedł raz i co z tego? moze ma juz swiadectwo wypisane hahah? macie takie problemy ze nie wiem.
 

DeletedUser137073

Guest
ja uważam, że wygranie turnieju to kwestia prestiżu, a nie tych 100pp. Patrząc realnie, 100pp to równowartość 4,50zł. Pracując na to kilka godzin, powiedzmy nawet cztery, dostajesz po złotówce za godzine. Jak mi odśnieżysz podwórko, wyrobisz się w 30 min, zapłacę Ci 4,5zł. Opłaca się bardziej? Opłaca i masz 3,5h wolnego. :)

Fajnie jest, kiedy ktoś docenia Twoje umiejętności, dlatego z dumą wspominam moje dwa kubki i koszulkę, (plus niewysłany kalendarz na 2011:p), ale błagam Cię, grać w kilku na zmiane na jednym koncie, o kilkaset pp, a potem czekać na oficjalne ogłoszenie wyników z ręką w gaciach i spinać się na forum, że admin w dzień roboczy nie może ogłosić wyniku, to poniżej pewnego poziomu. Ciekawe jak się podzielicie kalendarzem. Który bierze od stycznia do czerwca? :p


meff jak ja wbiłem na runde to Ciebie nie bylo tylko na dwoch :p

Nie siedze z reką w gaciach bo wiem ,ze wygrałem ;] pamietam tez rundę w ,ktorej wygrałes kubek i koszulke ? i pewnie chodzisz w niej do tej pory :p
niestety wtedy nie moglem dograc rundki
 

DeletedUser163660

Guest
srg

JA tam mu sie nie dziwie;p jak wygralem zawody wojewodzkie i dostalem kubek to tez z niego pilem tak dlugo az mi w zmywarce peknal... i cieszylem sie bo czulem ze w czyms jestem dobry... i to tez bylo czasowe jak rundki sp;p na kolejnych zawodach juz bylem 3... ale byłem z siebie dumny... i za kazdym razem jak pilem i na niego patrzylem to pojawial mi sie uśmiech na twarzy;)) i bylo to tez dla mnie mobilizacja;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry