Trzecia opcja ustawień planera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser167711
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak. Chciałbym aby wprowadzono tą opcję.

    Głosy: 4 28,6%
  • Nie.

    Głosy: 8 57,1%
  • Nie mam zdania lub jest mi to obojętne.

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser167711

Guest
Teraz mamy dwie opcje: Limit rezerwacji i Limit czasu. Często tak się zdarza że nieuczciwi gracze wykorzystują trik z przedłużeniem rezerwacji tzn. usuwają rezerwację i rezerwują od nowa. Ja (jak i wielu graczy których znam) uważamy to za niedopracowanie w grze, rada marnuje czas nad takimi sprawami. Proponuję dodać 3 opcję: Czas do odczekania po zakończeniu rezerwacji. Ustawiony na 0 wyłączałby ograniczenie, a ustawiony na liczbę dni blokowałby graczom ponowne rezerwowanie tej samej wioski.

Nie dołączam ankiety, uważam że liczą się głosy sensownie potwierdzone w komentarzach.
 

DeletedUser144395

Guest
Po to jest rada zeby pilnowac takich zagrań.
Na nie.
 

DeletedUser167711

Guest
Rada? Według ciebie nie trzeba wprowadzać zabezpieczeń, bo admini mogą nad tym czuwać? Twoje myślenie jest bez sensu, to tak jakbyś nie zabezpieczał gry i kazał adminom łapać tych co wykorzystują bugi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Nie dołączam ankiety, uważam że liczą się głosy sensownie potwierdzone w komentarzach.

To przeczytaj regulamin działu i jednak dodaj "sondę".

Głupie to nie jest, co proponujesz, ale jeśli się nie mylę, to w tej chwili nie można zarezerwować wioski natychmiast po tym, jak rezerwacja wygasła (jutro to sprawdzę). Jesteś pewny na 100%, że można? Na jakim świecie? Ja na s42 zauważyłem, że nie miałem opcji zarezerwowania wioski, której rezerwacja niedawno mi się skończyła (niedawno = kilka godzin wcześniej).
 

DeletedUser163071

Guest
Na nie. rada jest od wyłuskiwaniu takich delikwentów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144395

Guest
Rada? Według ciebie nie trzeba wprowadzać zabezpieczeń, bo admini mogą nad tym czuwać? Twoje myślenie jest bez sensu, to tak jakbyś nie zabezpieczał gry i kazał adminom łapać tych co wykorzystują bugi.

Tak rada, Tak według mnie nie trzeba wprowadzac takich zabezpieczen. Po to ma się armie adminow by nad tym trzymali lejce. Po to admin ma prawo do kasowania rezerwacji zeby z niego korzystał jak potrzeba.
Jesli w plemieniu masz takich graczy to wywal ich na zbity ryj, bo gracz który trzyma poziom takich rzeczy nie będzie robił.
Nie, moje myślenie nie jest bezsensu, bo dośc już w tej grze jest blokad.
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Nie, z bardzo prostej przyczyny. Nie raz i dwa zdarza się, że rezerwujesz wioskę i ją potrzebujesz ale pojawia się nagła sytuacja np. na froncie. Dzięki temu trzymasz sobie rezerwacje i nie ma problemu, że ją stracisz. Nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry