Tryb śpiacy na jakimś nowym świecie

Tryb śpiacy na jakimś nowym świecie

  • Dobry pomysł

    Głosy: 24 52,2%
  • tak ,ale należalo by dopracować ....

    Głosy: 6 13,0%
  • nie ,bo

    Głosy: 14 30,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 2 4,3%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Według mnie fajnie było by zrobić świat z trybem śpiącym jak na sp :)
Wtedy by było koniec nolifowania ,że ten co siedzi 24 h ma przewage
Pozatym dało by szanse graczom z mniejszym czasem na gre
Czyli
Moduł snu występuje na niektórych Szybkich i światach specjalnych. Gdy tryb śpiący jest włączony, ataki wysłane na wioski danego gracza są uznawane jako odwiedziny. W czasie jego trwania wstrzymane są wszystkie działania w wiosce: produkcja surowców i jednostek wojskowych. Po 36 godzinach od włączenia moduł snu zostaje włączony automatycznie. Pozwala to na zbalansowanie gry i wyrównanie szans między graczami pojedynczymi, a kontami, które obsługiwane są przez większą liczbę graczy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser160096

Guest
Hmmm...

Jak dla graczy, którzy mają nie za dużo czasu to pomysł super :)

Ale założe się, że zaraz będzie tu pełno postów "no-lifeów", którzy będą przeciwni temu pomysłowi :rolleyes:
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
mi akurat tryb spiacy nie przeszkadza ze nie moge wejsc akurat na plemiona ale jest jeden ogromny minus. wysyłajac atak na gracza on moze właczyc tryb spiacy i tylko odwiedzisz wioske. i jak tu przejac wioske np na 4 szlachcicow ktorzy przewaznie zmierzaja po kilka godzin. na specjalu to jeszcze przechodzi bo jednostki sie poruszaja szybko.
a więc jestem na nie.
chyba ze w razie idących atakow nie daloby sie właczyc trybu
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
chyba ze w razie idących atakow nie daloby sie właczyc trybu
Tryb spiący włanczało by się np recznie ustawiajac np 2 lub 5 dni wczesniej ,albo szly by z automatu
Np wiem ,że np w poniedzialek ide np do kina to ustawiam tryb spiacy w tych godzinach np w srode mam spotkanie lub gdzies jade i daje tryb snu
Ludzie przecież chyba planujecie sobie tydzień w realu ? To tak trudno by było rozpisać sobie grafik w plemionach ?
Np uczeń idzie do szkoły to daje np 8-14 to sobie wlancza tryb snu
Ktoś pracuje to daje 10-16 to sobie tryb snu daje
Albop ktoś wyskakuje na impreze w sobote i chce mieć pewność ,że w nocy nikt go nie zatakuje
I napewno wyrówna szanse graczom z mniejszym czasem na gre
Tak przykladowo dać raz na ileś tam godzin możliwość snu tak zwanego urlopu
A i oczywiście to by było obowiązkowe ,że każdy raz na jakiś czas musi wziąść tryb snu
Bo główna bolączka tej gry ,że toczy sie 24 h na dobe
 

DeletedUser

Guest
Pomysł możeby i przeszedł ale byłby nadużywany przez noobów..
 

DeletedUser145692

Guest
Według mnie to pomysł jest dobry ale nooby wciąż istnieją, niestety ;/
 

DeletedUser

Guest
Oj Adrianek masz dość siedzenia na zastach?

Nie chcesz siedzieć to wyłącz kompa albo przestań grać, a nie kolejne ułatwienie wymyślasz ...

Co miałby zrobić ktoś kto w dzień śpi, a dogląda w plemiona wieczorkiem i w nocy ?

Zastanów się , jak standardowy świat Cię przerasta leć na SP.

I pytanie po co są zasty?
Jak się komuś nie ufa i uważa się za najlepszego gracza to zastępcy nigdy nie znajdziesz:)
 

DeletedUser149049

Guest
Ja tam tylko 12/7 siedze.więcej się nie da jak na razie.W nocy się śpi.Może dziś posiedze do 1 w nocy.Zobaczy się.
 

DeletedUser

Guest
Jak by to przeszło to by musiał być limit tygodniowy i brak mopżliwości włączenia tego gdy idą ataki. Ale to jest bezsens, gracz da sobie ten tryb i akurat go atakujesz i nic z tego nie masz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry