Trampek Vs Ty.Grysek.

  • Rozpoczynający wątek Ty.Grysek.
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra?


  • W sumie głosujących
    23
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 2138/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy :5

Duzo cie wymiesie to łamanie sojuszy:)

Dawaj Sandał!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hahaahahahahah ty nawet ofa nie umiesz klepać gdy ja mam fulll ty 3,5 na 2,3 a soja nie złamałem z tobą bo napisałem że nie chce już mnieć soja z tobą tak więc nie złamałem tylko zerwałem a to spora różnica tygriśico :D
 

DeletedUser

Guest
Synku miałes do mnie 54sekundy grubymi Napisałes do mnie
sandał97 dzisiaj o 18:02
soj?
-Six. dzisiaj o 18:03
ok
sandał97 dzisiaj o 19:13
nie chce już z tobą soja bo atakujesz moich
po 1h10min stwierdziłes ze juz nie chcesz juz sojuszu
Jestes smieszny jak dla mnie

Taka sama była sytuacja z graczem The Terror Gdzie byłes koło niego kratka w kratka Jestes zenujacy...
 

DeletedUser

Guest
sandalek byl jest i bedzie zawsze jechany przezemnie szkoda ze nie nagrywalem reakcji jego na tsie gdy byl jechany jak pionnnnnnnnnnnnn
 

DeletedUser

Guest
hahaah the terora aatkowąłęm bo mi wieś odbijał na 1 grubego to co miałem robić pomyśl kiedyś tygrysku a kiedy sie dowiedziałem że to ty grasz pod tym nickiem to odrazu nie chciałem mieć z tb soja ogólnie i nie 54sek tylko 59 miałem do cb ogólnie to lecisz w punkty ja full ofa zrobiłem nie ruszając eca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i już tygrysek nie masz co grać bo jesteś oskryptowany :D sandał nawet nie przyjmuj pojedynku bo cie na skryptach pociśnie (fa filter i ucieczke)
 

DeletedUser

Guest
ok przyjmuje wyzwanie:D Termin:po nastepnej aktyalizacji plemion ponieważ zablokują skrypt na ucieczke z której korzystasz:D i nie boje sie, nie jestem słaby nawet skliować nie umiesz tak więc nie pisz o kimś myśląc o sobie
 

DeletedUser

Guest
ja łamie? co ty nie powiesz ja nie złamałem z tygryskiem tylko zerwałem napisałem mu że nie chce mieć z nim soja a potem poszła kareta na niego :D i nie nasyłam ludzi człowieku bo karete jest łatwo puścić lecz jak tygrysek ma skrypt na ucieczke pojedynek w niedziele wieś 2k i na 4 grube a nie paczkami zobaczymy kto szybkiec ofa klepie bo zawsze jak ja mam full to on dopiero 4 na 2, a i ludzi to wy nasyłacie na mnie bo zwykle jestem top1 obrońca nawet jak gram ofrm to już nagle kilku ludzi mnie atakuje po ochronie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166918

Guest
tygrysek najwieksza lama na sp, klinow nie umie - ludzi nasyła i tyle potrafi ,z ucieczka nic nie zrobi bo i tak nie ucieknie ,a i fejki lubi tez wysłać.. :D

Oddaj pp za kliny <3
 

DeletedUser178225

Guest
tygrysek najwieksza lama na sp, klinow nie umie - ludzi nasyła i tyle potrafi ,z ucieczka nic nie zrobi bo i tak nie ucieknie ,a i fejki lubi tez wysłać.. :D

Oddaj pp za kliny <3

O dzieki:) teraz wiem jaki nick znowu ma tygrysek:) Oj ttygrysiu nie ukryjesz sie:)
 

DeletedUser

Guest
Sandałek ja nie korzystam juz z tych skryptów bo miałem Reseta kompa wiec i bez nich zrobie z ciebie miazge:) Na rozegranie mamy 2 tygodnie powiedz tylko kiedy bo ja od 17 mam ferie:) mów kiedy i gramy:) synku:) aty Rpk idz liz Rowa takiemubotkowi i płotkowi bo na tyle ci tylko stac:) Trzymasz z płotkiem bo płotek umie pisac skrypty jak by nie umiał kopnoł bys go w zadek prawda? danielku?
 

DeletedUser178225

Guest
Sandałek ja nie korzystam juz z tych skryptów bo miałem Reseta kompa wiec i bez nich zrobie z ciebie miazge:) Na rozegranie mamy 2 tygodnie powiedz tylko kiedy bo ja od 17 mam ferie:) mów kiedy i gramy:) synku:) aty Rpk idz liz Rowa takiemubotkowi i płotkowi bo na tyle ci tylko stac:) Trzymasz z płotkiem bo płotek umie pisac skrypty jak by nie umiał kopnoł bys go w zadek prawda? danielku?

Tu starszy R.P.K:) mnie tam skrypty zbytnio nie obchodza:) płotek ma skrypt na ucieczkie ja go niemam. I nie trzymam bo jako jedyny troche rozumu ma ty juz sie dawno sprzedałes.Wiec sie nie dziw dlaczego takie nastawienie... Siedzisz a potem wyzywasz,zastanów sie czego ty wogóle chcesz:) miałes grac ze mna poja i gdzie jestes schowałes sie?:) a co to za problem napisac skrypt ?:) wystarczy posiedziec kilka godzin i po sprawie:) Nwm moze tobie każa lizac? Skończyło sie dobre trzymałes ze mna wygrywałes sp a teraz jakoś miszczu Cie nie widac zebys cos wygrał?;p
 

DeletedUser

Guest
Sandałek ja nie korzystam juz z tych skryptów bo miałem Reseta kompa wiec i bez nich zrobie z ciebie miazge:) Na rozegranie mamy 2 tygodnie powiedz tylko kiedy bo ja od 17 mam ferie:) mów kiedy i gramy:) synku:) aty Rpk idz liz Rowa takiemubotkowi i płotkowi bo na tyle ci tylko stac:) Trzymasz z płotkiem bo płotek umie pisac skrypty jak by nie umiał kopnoł bys go w zadek prawda? danielku?

Jasneee. Takich skryptow bys nie wywalil tak sobie bo bylo to jedne z najlepszych poza tyn wiemy ze je na pena zgrale. on nawet nie umie ta ucieczka uciec hahaha bo dostaje kontre 1 s i placze mi kiedy x nacisnac zeby uciec, jakos innym.tego nie tlumaczylem a uciekaja na lajcie. Czas zeby support zaczol banowac za ten skrypt
 

DeletedUser178503

Guest
Teraz już taki czasy nastały :) Każdy ma skrypt do af'a, na ucieczke itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry