Tottal Score vs zbychu72

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser166918
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?:D

  • Wygra Zbychu

    Głosy: 26 68,4%
  • Wygra TOTTAL

    Głosy: 7 18,4%
  • Zbychu się przestraszy?

    Głosy: 5 13,2%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser166918

Guest
Zapraszam , runda 26/66/500 maxik zobaczymy co potrafisz ..


Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 26/66/500/
Szlachta: 3 grube max
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 200pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Katasy 5 na plac :)


Termin ustalimy? Co ty na to zbychu?


/edit

sory dodałem ankięte !
 

DeletedUser168939

Guest
Po co wy go ciągle wyzywacie ?:) nie możecie znieśc porażki na specku ?:) Zbychu pewnie nie zagra, ma specka, ma SG oraz studia. Lecz jeżeli znalazłby czas to rozwaliłby Ciebie z palcem w DUPCE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169941

Guest
hahaha nie wierze Zbysia mi wyzywaja :D Zbychu najlepszy !!
 

DeletedUser179503

Guest
Nie ma co się dziwić, że Zbychu nie chce takich pojedynków
 

DeletedUser173731

Guest
No niestety ale muszą wyzywać na pojedynek ... żeby się zemścić albo jeszcze bardziej ośmieszyć ^^
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No cóż. Tak jak pisałem wcześniej.

Na pojedynek ze mną trzeba sobie zasłużyć. Walka przeciwko 14 latką jakoś mnie nie bawi...
Kultury osobistej 0.
 

DeletedUser169458

Guest
Jeju no. Po co się tak wyzywać? Połowa graczy i tak nie zaakceptuje pojedynku. Nie lepiej się ugadać? My z detoxem już na rundzie się ugadaliśmy, i się pojedynek rozegrał. A jak widzę te Wasze ciągłe posty o te pojedynki, z czego rozegranych jest może z 10 na całe sp, to błagam ... ŻENUA!
 

DeletedUser

Guest
Jeju no. Po co się tak wyzywać? Połowa graczy i tak nie zaakceptuje pojedynku. Nie lepiej się ugadać? My z detoxem już na rundzie się ugadaliśmy, i się pojedynek rozegrał. A jak widzę te Wasze ciągłe posty o te pojedynki, z czego rozegranych jest może z 10 na całe sp, to błagam ... ŻENUA!

dokładnie CoTy cale plemiona wyzwał na pojedynek,a ani jednego nie zagrał,druga sprawa to jeśli już jest zakłądany temat w pojedynkach to po jego zakończeniu miło zobaczyc raporty...
 

DeletedUser178225

Guest
dokładnie CoTy cale plemiona wyzwał na pojedynek,a ani jednego nie zagrał,druga sprawa to jeśli już jest zakłądany temat w pojedynkach to po jego zakończeniu miło zobaczyc raporty...

A czy to moja wina ze nikt grać niechce??? A ty taki mocny jestes a o sojusz mnie prosisz na każdej rundzie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry