to zart prima aprillisowy?

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ten nowy punkt w regulaminie to żart, tak? Bo chyba nikt nie będzie mnie banował za to, ze przecinka zapomniałem, albo z powodu nie używania polskich znaków? A co z ludźmi, którzy maja zagraniczne ustawienia?

To forum dyskusyjne, czy pisanie artykułów?:)


Zdanie rozpoczyna się wielką literą.
Proszę pamiętać o stosowaniu polskich znaków.

Regulamin 2.13
Dracula11
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Ktoś tu podniósł dziś na forum temat zgodności regulaminu Plemion z polskim prawem. Więc proszę się nie dziwić, że będziemy konsekwentnie weryfikować zgodność z poszczególnymi aktami prawnymi. Na początek poszła "Ustawa o języku polskim" (obowiązująca od 2000 roku, po ostatnich zmianach ogłoszona w 2011 roku jako tekst jednolity w Dz.U. 2011 nr 43 poz. 224) jako wymagająca najmniej zabiegów legislacyjnych.
 

DeletedUser

Guest
Haha Sam Opiekun MOd Tim Się zaangazowal wiec pewnie zarcik :p
Kmicu możemy się bawić regulaminami. Pamiętam Jeden taki też był :p Akhal :p Z tym regulaminem Koleś miał racje z tym regulaminem :p
Kase dostajecie za swoją pracę :p nie ważne w jakiej formie :p darmowe pp to też zarobek :p Ciekawe czy się w US rozliczacie z tego :p

Kmicu takie pytanie mam? Kiedy ostatnio sobie zagrałeś w plemiona for fan z graczami dla zabawy w plemieniu gdzie byłeś zwykłym graczem?
Posłuchałbyś głosu ludu nie sugerując się regulaminem tylko zdrowym rozsądkiem i chciałbym żebyś choć raz dostał niesłusznego bana od admina i tłumaczyłbyś się z tego...
Raz Ci tego życzę :p Pograj z nami bo testowanie światów to nie gra... :p wyluzuj trochę i bądź tym dobrym :p
 
Do góry