Telefony Komórkowe

Jaką marke lubisz najbardziej :

  • Nokia

    Głosy: 336 36,9%
  • Benq-Siemens

    Głosy: 3 0,3%
  • LG

    Głosy: 32 3,5%
  • Sony Ericsson

    Głosy: 381 41,8%
  • Samsung

    Głosy: 82 9,0%
  • Siemens

    Głosy: 14 1,5%
  • Sagem

    Głosy: 16 1,8%
  • Philips

    Głosy: 0 0,0%
  • Alcatel

    Głosy: 5 0,5%
  • Inną markę

    Głosy: 42 4,6%

  • W sumie głosujących
    911

DeletedUser

Guest
Duzo ludzi lubi SE bo sa tanie, dobrze wypasione itd lecz maja jedna wade nie sa zbyt solidne lecz ja sam dbam o mój telefon wiec osobiscie nie mam z tym zadnego problemu wiec SE jest dobry dla mnie.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że Nokia oraz Sony Ericsson przewodzą w ankiecie bardzo wyraźnie. Ja mam Samsunga SGH-E250 i całkiem pokaźnie się spisuje w porównaniu do Alcatel oraz innych badziewiastych telefonów komórkowych...

Jeśli mowa o Sony Ericssonie to jego największą wadą jest gałka, która potocznie zwana jest joystikiem. Mam wielu znajomych, którzy mieli Sony Ericssona z joystikiem i cały czas się im zacinał... Joystiki w Sony Ericssonie należą do najbardziej awaryjnych części w telefonach Sony Ericsson.
 

DeletedUser

Guest
Ale dodaj ze niekazdy Sony Ericsson ma glake, mój czyli model J120i nie ma galki wiec ja nie mam tego problemu, za co do tego jak juz mowa o SE uznam i pewnie nikt nie ma SE z serii Jxxx ?? Bo jak wiadomo to wiekszosc uwaza je za Sony Ericsson z najnizszej pólki(zaden nie ma aparatu maja max po 12mb pamieci nie bodajze tylko 3 modele maja MMS tylko jeden ma mp3(taki jak w K300i) i sa znane bo prawie kazdy z nich ma radio i nie jest drozszy jak 200 zeta za nowego)(i prawie zaden nie ma WAP)I choc ja go mam to sie ciesze z niego bo przynajmnie jak mnie okradna(a nie zrobia bo im sie to nie oplaca)to nie strace telefonu za np. 800 zeta ale fon za (tyle kosztowal mój nowy w orange z simlock ale sam sciagnalem) 110 zeta i ma radijko ma beznadziejne 4 tapety(w tym jeden ery oczywiscie) ma beznadziejne 10 dzwonków(16 glosowa polifonia) no i nie ma wap ani MMS i co do radia ono gra glosniej jak muza z K800i i radio ma perfencyjny zasieg(w strodku lasu dziala nadal perfekcyjnie ale kiepski ma zasieg w cntrach handlowych)i co to jest fon, ludzie a uwiezcie mi sa telefony z SE co nawet tego radia nie maja jak np J100I lub sa takie co tylko róznia sie obudowa (ale sa drozsze) jak J132 ale co do tego sa takie nokie co z 1992 roku maja sms a te co sa z 1995 roku nawet tego nie maja (a to tez nokie) a zamin wszedla marka Sony Ericsson to Ericsson zrobil pierwszy i jedyny model z kolorowych wyswietlaczem model t68 a jak firma zrobila fuzje to piewsze modele byly gorsze jak ten ostatni Ericsson(na poczatku tych 2 gigantów nie bylo za duzo kasy by robic super fony ale dzieki tymi tanimi modelami zyskali popularnosc a to sa te modele:
t100
t102
t105
i
t200
oczywiscie zanim mialem SE mialem Ericssona model t65
sam tez mialem kiedys nokie, samsunga, alcatela ale na stale przywiazalem sie do SE i choc dodat nie mialem ich jeszcze az tyle to ten pierwszy SE jest tym którego nigdy nie zapomnisz.

Mój Pierwszy SE model J120i który nadal mam.

657.jpg


Mam ten model od 7 miesiecy i nadal dziala super dotad spadl z balkonu z 2 pietra(na trawe) utopil sie w wodzie na glebokosci 3 metrów(i nie musielem go szuszyc bo nawet dalej dzialal)i wypral sie na 60 stopni w pralce i nadal dziala.

Zdjecie z google bo sam nie robie fotek moich telefonów
 

DeletedUser65900

Guest
ja mam sagema ale mi sie nie podoba wole sony eriksson wiecej opcji itp.:cool:
 

DeletedUser65285

Guest
moją ulubioną marką jest Sony Ericsson i posiadam jeden Sony Ericsson K550i, ale fajne telefony mają też NOKIE
 

DeletedUser

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Nie ma takiej (wisi mi to czy nokia czy alcatel:))
Jaką mam komórkę : SE k300i mam ją prawie 4 lata i działa bez zarzutów jak gałka nie chodzi biorę wacik i czyszczę w środku denaturatem :)
Jaką chciałbym mieć : Budkę telefoniczną :p
 

DeletedUser66203

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Nokia
Jaką mam komórkę : Nokia N73
Jaką chciałbym mieć : Nokia N95
 

DeletedUser

Guest
Zawsze i wszędzie SE:D

moje telefony wiele przeżyły... schody w szkole, mały lot w czasie huśtania się na huśtawce;P
 

DeletedUser

Guest
SE rządzi

Najlepsza Marka:
Sony Ericsson
Posiadam:
Sony Ericsson K550i (Mam dopiero 3 dni, więc nic jeszcze nie zdarzyło się. Bardzo polecam)
sony_ericsson_k550i.jpg

Chciałbym:
Sony Ericsson W960i (NAJBARDZIEJ BYM CHCIAŁ)
se-w960i.jpg

Sony Ericsson W810i
sony-ericsson-w810_008.jpeg

Sony Ericsson W580i
b147472.jpg

Sony Ericsson W610
image%7B0%7D%5B11%5D.png
 

DeletedUser

Guest
SE są najlepsze

Jaką firmę lubię najbardziej : SE
Jaką mam komórkę : Se k550i
Jaką chciałbym mieć : niewiem Se mi odpowiada:D:D:D



w SE gałeczka jest największym kłopotem najczęsciej ona się rozwala:mad:
 

DeletedUser27077

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Nokia
Jaką mam komórkę : SE k750i
Jaką chciałbym mieć : Nokia N95 :) do końca wakacji bd ją miał :D
 

DeletedUser

Guest
Ja mam Sony Ericsson k510i i jest fajny :D podoba mi się K550i

i te sony ericssony są naprawdę bardzo "wytrzymałe" raz mi zleciał z 3 metrów i działa dalej :D
 

DeletedUser66549

Guest
Najbardziej lubię markę Nokia ponieważ jest najprościej do obczajenia wszystkiego!!xD:D:D
 
Do góry