Szybsze wybijanie monet

Czy chcesz żeby to wprowadzono??

  • Jak najbardziej

    Głosy: 104 77,6%
  • Nie

    Głosy: 23 17,2%
  • Mi to obojęnie...

    Głosy: 7 5,2%

  • W sumie głosujących
    134
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
premium nie kosztuje 10zł tylko smsami ok.40zł i zostanie are punktów, ale mniejsza o to.
teraz pomysl choć mam kp to jestem za ponieważ innym to sporo ułatwi a nie jest to aż takie ułatwienie co w premium i jak ktoś wspomniał jest to na starycg ś w których są paczki, więc dlaczego nie mogło być to wprowadzone z monetami INNO przy tym raczej nic nie straci bo premum będzie dalej kupowane, ci co nie płacilo itak nie będą płacić.
 

DeletedUser46369

Guest
Monety w grze i ich wybijanie, to jeden z haczyków tej gry, haczyków na zarobek. Na pewnym etapie granie bez KP właściwie mija się z celem, nie jestem w stanie sobie wyobrazić codziennego wybijania monet w 1000 wiosek, potrzeba na to kolosalną ilość czasu.
 

DeletedUser130834

Guest
"Udogodnienia Konta Premium nigdy nie zostaną przeniesione na bezpłatne konta."
Pozdrawiam :)

Tyle, że jeżeli ktoś dobrze się przyjrzy to zobaczy, że to nie jest to samo. W pomyśle kolegi i tak trzeba wejść w każdą wioskę, żeby wybić te monety, a mając KP można jednym kliknięciem zrobić monety we wszystkich wioskach.
 

DeletedUser153024

Guest
inno games tego nie wprowadzi bo boi sie straty zysków :)
Chciwość przerasta wszystko ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nie ma szans. Jeżeli taka opcja będzie dla wszystkich, to znacznie mniej graczy będzie kupowało KP a więc i zyski będą drastycznie mniejsze a przecież każdy chce aby plemiona mogły się dalej rozwijać, by powstawały nowe światy.
Jeżeli opcja zostanie wprowadzona, to główni twórcy plemion będą mniej zarabiać pieniędzy, światy przez to wolniej będą powstawać bo ciężej będzie opłacić serwery gry, właściwie kto wie czy plemiona by nie upadły, przecież masowe wybijanie monet to główna zaleta KP więc ilu ludzi by wtedy kupowało KP?
Dla przykładu właściwie każdy kto ma więcej niż 300 wiosek MUSI kupić premium bo nie da rady już wtedy grać, będzie to chyba nie możliwe no bo jak tu wybijać monety wtedy? Już nie mówię o graczach po 1000 wioch.
A jeżeli by każdy miał opcje masowego wybijania monet to właściwie KP straciło by większy sens bo gracze by NIE MUSIELI go kupować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry