Szybsze wybijanie monet

Czy chcesz żeby to wprowadzono??

  • Jak najbardziej

    Głosy: 104 77,6%
  • Nie

    Głosy: 23 17,2%
  • Mi to obojęnie...

    Głosy: 7 5,2%

  • W sumie głosujących
    134
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Otóż chce zaproponować rzecz, która byłaby ułatwieniem dla wielu graczy.

Życie bez KP jest ciężkie. Żeby wybić monety, trzeba wejść w każdą wioskę, kliknąć te 13 razy na "wybić monetę", przegląd, kolejna wioska, pałac itd.

Kiedy monety jest normalna ilość (13 do wybicia jednorazowo, przy pełnym spichlerzu) jeszcze te kilka kliknięć jest do przebolenia. Ale kiedy wprowadza się obniżenie ceny monety, to klikać 26 razy jest trochę czasochłonne.
Powiedzmy, że mamy 200 wiosek. W każdej bijemy monetę. Czyli:
1 klik - przegląd
1 klik - wioska
1 klik - pałac
26 kliknięć - monety
-------------
29 kliknięć * 200 = 5 800 kliknięć

W pewnym momencie gry staje się to nudne.
Jednak jest proste rozwiązanie (robione w paint'cie ;D)
wyb.jpg


Wystarczy wybrać ilość (jest funkcja "zapamiętaj") i klika się tylko raz. Oszczędzamy czas, myszkę i nerwy.
Wątpię, żeby było to trudne do zrobienia, a może poprawić komfort grania (byłaby możliwość, że w opcjach możemy wybrać, czy chcemy z tego korzystać).

Co Wy na to??
 

DeletedUser

Guest
Ale z drugiej strony normalnie jest to na starszych światach (stary styl) przy składaniu paczek, czego nie może być tego i tutaj??
 

DeletedUser

Guest
daje na TAK bo mnie już czasem dobija gdy musze poświęcic z 30 minut 2 razy w tygodniu aby wybic monety...takie ułatwienie naprawdę by oszczędziło niektórym wiele czasu...
 

DeletedUser133780

Guest
Trzeba coś czasem napisać, to będzie znowu w nowych postach xD Oczywiście na TAK, jak nie mam premium to tak mnie to irytuje, że szok... i już dwie myszki mi się rozwaliły od częstego klikania ;P
 

DeletedUser37348

Guest
"Udogodnienia Konta Premium nigdy nie zostaną przeniesione na bezpłatne konta."
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser104186

Guest
"Udogodnienia Konta Premium nigdy nie zostaną przeniesione na bezpłatne konta."
Pozdrawiam :)

No ale spójrz na starsze światy, gdzie są paczki. Tam masz listę i sobie wybierasz spośród 13 opcji jedną, załóżmy 7x 25k, 30k, 26k (czy jak to tam idzie) i już masz te paczki wyrobione. Na ś z łukami klikać 7x, to trochę nie fair co do starszych światów :p
Oni mają lajcik, a my musimy walić w myszkę. ;/
Nigdy nie rozumiałem czemu z monetami jest tak, że można pojedynczo, a paczki można kilka na raz.
 

DeletedUser18743

Guest
"Udogodnienia Konta Premium nigdy nie zostaną przeniesione na bezpłatne konta."
Pozdrawiam :)


Ale jakie to udogodnienie konta premium? Przecież nie jest mowa o wybijaniu monet we wszystkich wioskach na raz, ale w każdej z osobna.
Jak tu kolega powyżej mówi, takie coś jest na światach z paczkami i opcja jest dostępna BEZ KP odkąd tylko pamiętam. Jednym klikiem można w pałacu złożyć cała surkę z danej wioski (czyli max 26 paczek, przy obniżonej cenie szlachty) a monety trza klikać każdą jedną sztukę z osobna...


To dla niezorientowanego GO :rolleyes:
Akurat konto jest z KP, ale i bez wygląda to identycznie

beztytuugc.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
owszem przydała by się taka opcja w grze lech co było z KP :D Gra by chyba zbankrutowała jak by nikt nie kupywał :)
Dla tego głos na "nie"
 

DeletedUser146383

Guest
taka opcja jest przy premium, gracze by nie kupowali KP mając taką opcje i bez tego :)
ie przejdzie, ale popieram pomysł bo nie trzeba kaski na KP wydawać :)
 

DeletedUser116373

Guest
W sumie to powinna być ta opcja dla wszystkich. Gram na s24 i s43, na tym pierwszym są paczki i robota ze składaniem idzie szybciej niż bicie monet..
 

DeletedUser

Guest
Róznica miezy kontem Premium a zwykłym była by taka że przy kp możemy wybić monety ze wszystkich wiosek a bez kp tylko z jednej za jednym razem.
 

DeletedUser141335

Guest
Właśnie, autorowi chodzi o daną wioskę a nie o wszystkie,
nie wieżę że jeśli by to wprowadzono to gracze mający po 100-kk wiosek by zrezygnowali z KP.
Ta opcja zachęcała by do dalszej gry a wiemy że często dużo osób kończy z tego powodu.
Ale pomysł i tak ni wejdzie - IG chce na nas zarabiać .
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Ciekawy jestem, dlaczego tak wiele dobrych pomysłów nie przechodzi??
Zgaduję, że wszystko musi się odbywać w porozumieniu z Niemcami, ale bez przesady. Wiele jest tematów, które ciągną się w nieskończoność, sporo ludzi pragnie wprowadzenia pomysłu, ale on sobie tak wisi i wisi...
 

DeletedUser

Guest
Ale podajcie choć jeden argument dlaczego Niemcy mieli się zgodzić na tracenie kasy z tego powodu że dają funkcje z KP za free. :confused: Na świecie nie ma nic za darmo.
Chcesz wybijać szybko monetki to kup KP ;D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry. Dziwią mnie niektóre wypowiedzi, nawet widzę że operator gry pisze że udogodnienia KP nie zostaną przeniesione na darmowe konta. Przecież to co jest w premium a to co teraz omawiamy to są inne rzeczy ! Tak czy siak trzeba zajrzeć do każdej wioski więc do premium temu bardzo daleko.
 

DeletedUser

Guest
Ale podajcie choć jeden argument dlaczego Niemcy mieli się zgodzić na tracenie kasy z tego powodu że dają funkcje z KP za free. :confused: Na świecie nie ma nic za darmo.
Chcesz wybijać szybko monetki to kup KP ;D

Przeczytaj temat od nowa a potem napisz posta od nowa, ok?
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
zamiast kebab 10 na kp w sam raz
9-10 złotych na miech na kp to nie majątek
czy 3-4 napoje energetyczne czy inne cuda to już masz dychę na kp
3 czekolady tez masz na kp
zamiast kupic 2 cocale 2 litrowe 10 i masz kp
zamiast chpisów czy innych małowaznych produktów zamiast przejeść bąć przepić można zainwestować w kp proste
Jak ktoś żałuje 10 zlotych na konto kp to jest skąpcem i tyle
10 zlotych to 1000 groszy / wychodzi 33,3 grosza na dzień prze 30 dni
 
Status
Zamknięty.
Do góry