SZYBKIE

Wynik reakcji
6.791
Pal licho ochronę początkową 20 zamiast 40, ale jak można było wyrwać atak tak szybko, że nawet przeglądarka nie zdążyła pokazać że jakiś idzie to był trochę problem xD
Dokladnie :D pik 3s na kratke to troche za szybko xD


Byly kiedys tak rundy ustawiane ale ludzi coraz mniej gralo a teraz wiadomo dlaczego nie ma rund ;) Wyzywajcie sie na tym liczeniu a tutaj troche ogarnijcie jezyk i powinno byc git ;)
 
Wynik reakcji
6.791
Czy ja wiem... 3 tygodnie pisalem o tej rundzie jezeli sie nie myle i w koncu ustawili... I jezeli sie nie myle to Ty pisales,ze tylko na pisaniu sie skonczy xD
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Dokladnie :D pik 3s na kratke to troche za szybko xD


Byly kiedys tak rundy ustawiane ale ludzi coraz mniej gralo a teraz wiadomo dlaczego nie ma rund ;) Wyzywajcie sie na tym liczeniu a tutaj troche ogarnijcie jezyk i powinno byc git ;)
Wiadomo, ale nie oszukujmy się też dużo tego bociarstwa wbijało pod koniec szybkich już,Niemcy to już wgl albo Gandalfy wgl nie dało się grać.
 
Wynik reakcji
6.791
Z zadnymi niemcami nie bylo problemu przynajmniej jak ja gralem sp a sporo w sumie przerw mialem, jedynie gandalfy i loser, ktory nie potrafil wykorzystac tych skryptow ;) O wioskach 12k+ i 200 atakow na minute to nawet nie wspominam bo takich rund nie oplaca sie grac
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Z zadnymi niemcami nie bylo problemu przynajmniej jak ja gralem sp a sporo w sumie przerw mialem, jedynie gandalfy i loser, ktory nie potrafil wykorzystac tych skryptow ;) O wioskach 12k+ i 200 atakow na minute to nawet nie wspominam bo takich rund nie oplaca sie grac
Czyli twoim zdaniem Niemce wbijali bez żadnych skryptów ? no ale kiedy ty grałeś z 12 lat temu wtedy może o tak ....
 
Do góry