Szukajka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26962
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 134 83,8%
  • Nie

    Głosy: 5 3,1%
  • Po co?

    Głosy: 18 11,3%
  • Takie coś jest w bocie.

    Głosy: 3 1,9%

  • W sumie głosujących
    160
Status
Zamknięty.

DeletedUser26962

Guest
Stworzyłem nowy pomysł. Czasem jeżeli chcesz sprawdzić na których światach ktoś gra musisz wchodzić w każdy świat i ranking. A teraz jakby była szukajka to by było coś takiego jak na zdjęciu
www.plemiona.pl>>>>Statystyka>>>>Szukajka
Oto screen:
szukajkadm7.png

Zapraszam do SONDY!
 

DeletedUser

Guest
zgadzam się z moim przed mówcą

Takie rozwiązanie by bardzo pomogło zlokalizować gracza.

Dodam też że powinno być tak że jeśli ktoś skasował konto lub został podbity nadal są jego dane
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł. Można byłoby od razu zobaczyć kto kłamie a kto mówi prawdę :D
 

DeletedUser14998

Guest
bardzo dobry pomysl. ja mam ten sam problem. ale nazwe, to chyba na macie wymysliles :p
 

DeletedUser22906

Guest
Zdecydowanie TAK.

Argument 1. (za)
Przyda się, jak to Nedd Rader powiedział, widać kto kłamie.
Argument 2. (za)
Przyłożyłeś się, nie napisałeś "każdy se to może wyobrazić".
Argument 3. (za)
Nie jest to coś, co zdecydowanie ułatwi gry, więc admini i reszta nie powinni się czepiać.

@edit.
A jest takie coś w bocie? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10627

Guest
Jestem jak najbardziej za. Bardzo przydatne. Łatwiejsza lokalizacja gracza.
 

DeletedUser28318

Guest
wydaje mi się że powinna być opcja "nie uwzględniaj mnie przy wyszukiwaniu", ponieważ np jak ktoś "nabroi" w jednym świecie i go pojadą to może zacząć na drugim zupełnie anonimowo.
 

DeletedUser22906

Guest
Ale to wtedy by nie spełniało swojej funkcji.
Teraz też by sięmogło przydać "wyłączenie", bo jak nabroisz i w rezultacie ktoś Cię zmiecie, to zaczynasz od nowa. To dokładnie to samo.

Gdyby było wyłączanie, to jużsobie wyobrażam, że każdy by to zaznaczał i nikogo bys nie znalazł. I na co ten pomysł?

Co do pomysłu to tak, ale z wyłączaniem się nie zgadzam.
 

DeletedUser26962

Guest
mam do tego cały php i html czyli styl. Jak coś to jutro wstawie całego htmla z plikami tuytaj
 

DeletedUser49638

Guest
Zdecydowanie na tak! Jak to bedzie to zobacze czy kolega mi kłamie :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo pozytywne jest moje nastawienie do tego pomysłu. :D Bardzo przydatne by to było, np. w przypadkach gdzie koleś prosi o przyjęcie do plemienia i twierdzi, że na świecie x ma x pkt...
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że takie coś przydało by się do wyszukiwania graczy i plemion a nie tylko dla graczy...
 

DeletedUser55481

Guest
Pomysł jakby nie patrzyć nadzwyczaj przydatny, ale to nie przejdzie.
Ponieważ:

Wiadomości wysłane oraz odebrane i ilość raportów to prywatna sprawa każdego z graczy. Śmiem wątpić w to, że każdy chciałby się tymi wiadomościami dzielić.

A co do ostrzeżeń w grze, to z tego co mi wiadomo informacje na temat warnów są tajne, więc nikomu do tego.

A co do spisu dotyczącego punktacji na poszczególnych światach, to trafiłeś w samą dziesiątkę!
 

DeletedUser55541

Guest
nawet dobre ale mi sie nie przyda za pomysł 6/10 za obrazek:D
 

DeletedUser26958

Guest
Pomysł dosyć dobry, tylko bez tych raportów i wiadomości, chociaż pewnie w twojej głowie jest tylko ilość tych wiadomości i raportów (cyferki) to mi to i tak sie nei podoba, nie chciałbym, żeby ktoś mi zaglądał "w prywatne sprawy"
 

DeletedUser50271

Guest
Ja jestem za.
To ułatwi wyszukanie konkretnego gracza, a w tej chwili raczej sporo czasu zajmuje taka czynność.
 

DeletedUser27977

Guest
No no to już niepierwszy twój dobry pomysł:)
Jak najbardziej za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry