szlachcic

co wy na to ?

  • tak, super

    Głosy: 5 22,7%
  • nie, bez sensu

    Głosy: 12 54,5%
  • wymaga dopracowania

    Głosy: 3 13,6%
  • nie mam głosu

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mam propozycje by zrobić funkcje pozwalającą na przenoszenie szlachciców z jednej wioski do drugiej(pod warunkiem że w obu jest pałac) podobnie jak rycerza. Myślę że ta funkcja pozwoliła by na większą funkcjonalność w grze
 

DeletedUser

Guest
Niewiem po co chciałbyś przenosić szlachcica do innej wioski! Szlachcic idzie 35min na pole, a produkuje się 1,39h. Czyli przenoszenie szlachcica nie opłaca się po za kwadratem 3x3. A rycerza już dawno możesz przenosić!
 

DeletedUser

Guest
beznadzieja .. po co takie coś..? prędzej sobie zrobię nowego szlachcica zanim dojdzie .. xD
 

DeletedUser

Guest
Niewiem po co chciałbyś przenosić szlachcica do innej wioski! Szlachcic idzie 35min na pole, a produkuje się 1,39h. Czyli przenoszenie szlachcica nie opłaca się po za kwadratem 3x3. A rycerza już dawno możesz przenosić!

Grasz na szybszym świecie dlatego produkuje Ci się 1,39h :) normalnie czas tworzenia wynosi 3:08:41..

Co do propozycji - przeciw. Grubasek jest "zwykłą" jednostką, nie potrzeba nam przenosin w późniejszym czasie pików czy miczy.. Grubaska możesz sobie rozbić i wyprodukować gdzie indziej..
 

DeletedUser

Guest
Grasz na szybszym świecie dlatego produkuje Ci się 1,39h :) normalnie czas tworzenia wynosi 3:08:41..

Co do propozycji - przeciw. Grubasek jest "zwykłą" jednostką, nie potrzeba nam przenosin w późniejszym czasie pików czy miczy.. Grubaska możesz sobie rozbić i wyprodukować gdzie indziej..


No to byś miał 6x6 pól! Ale pomysł napewno nie przejdzie^^
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Popatrz ile trwa przeniesienie rycka, to ciekawe ile będzie szedł szlachcic.
 

DeletedUser135886

Guest
Nie no bez przesady wystarczy że rycerz możesz przenosić z wioski do wioski po za tym w pewnym stopniu to mogło by jeszcze bardziej ułatwić grę więc jestem na nie !
 

DeletedUser137074

Guest
ja też na nie ale wcisne co niektórym swoje 5 groszy, koszt szlachcica to 40.000 50.000 50.000 surek więc trochu by się opłacało przenieść i poczekać te 7h i nic nie płacić surek niż zapłacić po tej sumce u góry surek i jeszcze czekać 4 h
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to obojętne ale raczej wolę aby było można przenosić szlachcica(oszczędność na surkach:D).
 
Status
Zamknięty.
Do góry