Szlachcic

  • Rozpoczynający wątek marekd1962
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dlaczego w tej samej wiosce pomimo złożonych surowców nie mogę stworzyć szlachcica?
 

DeletedUser

Guest
Jest to świat 95 Złożyłem 2 razy więcej sórowców niż powinienem tz.56000 drewna 60000 gliny i 50000 zelaza. Podobno mam jeszcze złozyć Jeszcze połowę tego. Pytam się czy napewno?Ostatnio też tak było i zablokowałem sobie surowce. Czekam na konkretną odpowiedż. Moze można na rekrutować w drugiej wiosce.Czekam na odpowiedż. Dzięki.
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Jest to świat 95 Złożyłem 2 razy więcej sórowców niż powinienem tz.56000 drewna 60000 gliny i 50000 zelaza. Podobno mam jeszcze złozyć Jeszcze połowę tego. Pytam się czy napewno?Ostatnio też tak było i zablokowałem sobie surowce. Czekam na konkretną odpowiedż. Moze można na rekrutować w drugiej wiosce.Czekam na odpowiedż. Dzięki.

Koszt jednego szlachcica na świecie z paczkami nie jest identyczny i systematycznie wzrasta w miarę kolejnej jego rekrutacji ( każdy następny szlachcic będzie droższy o jedną paczkę w stosunku do poprzedniego). Wyjątkiem jest tania odbudowa po stracie tej jednostki w ataku wynosząca zawsze jedną paczkę.
 
Do góry